Partition Magic na WIN 7 nikdy

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Washbear
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 13. Júl, 2008, 00:17
Bydlisko: Bratislava

Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa Washbear »

Čaute nainštaloval som si Partition Magic na windows 7 32bit už viem že to bola somarina... zmizla mi partícia... dáta s nej som už zachránil ale teraz mam nasledujúci problém keď som nej chcel zmeniť písmenko v disk managmente tak mi napísalo toto OBRAZOK1 to by ma nesralo lenže keď som ju chcel dať sformátovať tak to nešlo OBRAZOK2 a to ma už fakt nasralo.. niekto nápad ako poslať tu partíciu do prdele?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8583
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa shiro »

a spravil si co ti v tych hlaseniach pise? ak nezaberie, skus to cez boot cd gparted alebo acronis disk commander.

inac je vtipne ako vzdy kopa ludi pouziva niekolko rokov neupdatovany soft bez podpory novych OS. je vseobecne zname, ze PM je absolutne nevhodny na hocico novsie ako winxp...ked uz veselo pouzivas PM tak sa ocakava, ze si o tomto informovany a vidis do problematiky.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
SLAFi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1185
Dátum registrácie: Ne 30. Okt, 2011, 21:29
Bydlisko: Trstena

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa SLAFi »

poznám ten postatý HW , pamätám keď som mal 500 GB na disku C zaplnených skoro všetko doležité veci , a potreboval som vytvoriť disk D , čo sa nestalo ? Pri vykonávaní rozdelenia disku program zamzol (čakal som 2 hodiny) a všetko mi zmazalo .... ostal som max. nasratý :E
energyxtc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: So 16. Máj, 2009, 11:45
Bydlisko: Lučenec

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa energyxtc »

mne sa stalo to iste, na win 7. spoliehal som sa ze to bude jednoduche ako mi to kazdy vravel, no narazil som az sa to skoro nevyriesilo. dako som nakoniec zachranil data. (myslim ze som to pripojil na pocitac s win xp a naslo mi to. uz si zial celkom nepamatam)
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa AmOK »

Na W7 Acronis Disk Director. Od 2011-tky vyssi.
Partition Magic a Drive Image boli na svoju dobu super softy, zial nie na novy HW ani na W7, kedze sa uz par rokov nevyvijaju.
Používateľov profilový obrázok
SLAFi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1185
Dátum registrácie: Ne 30. Okt, 2011, 21:29
Bydlisko: Trstena

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa SLAFi »

AmOK napísal:Na W7 Acronis Disk Director. Od 2011-tky vyssi.
Partition Magic a Drive Image boli na svoju dobu super softy, zial nie na novy HW ani na W7, kedze sa uz par rokov nevyvijaju.
Tak tak odporúčam Acronis Disk Director super softik , jednoduchý
Washbear
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne 13. Júl, 2008, 00:17
Bydlisko: Bratislava

Re: Partition Magic na WIN 7 nikdy

Príspevok od používateľa Washbear »

No ja som si data obnovil cez easus recovery wizard... no a ja mam na disku win7 aj win XP a stacilo ist len na xpcko a tam mi normalne v pohode naslo tu particiu tak som si to mohol odtial skopcit na disk ale tak nevadi aspon mam super program do buducna... no a na xpcku som si tu particiu sformatoval aj vymazal a na win7 som ju uz len vytvoril.... no zlate xpcko :)

Návrat na "Hardware všeobecne"