Nejde net - DNS?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
toxik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 09. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa toxik »

Ahojte

z nicoho nic mi na ikonke vyskocil vykricnik a prestal ist internet, nejde ani skype. Vyzera to na problem s DNS. Net mam od T-comu a wifi router je TP-link WR741N. Vedel by mi s tym niekto poradit? Pridavam aj nejake printscreeny.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
CPU: i5-2500K; DOSKA: GA-P67A-UD3-B3; VGA: Zotac GTX-460 1GB; RAM: 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston; HDD: WD 500 GB
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa CageJ »

odkial si?
zrychluju internet prave..
Používateľov profilový obrázok
toxik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 09. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa toxik »

zo ziaru nad hronom, myslis ze to bude tym?
CPU: i5-2500K; DOSKA: GA-P67A-UD3-B3; VGA: Zotac GTX-460 1GB; RAM: 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston; HDD: WD 500 GB
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa CageJ »

mozno.. ale stale nejde?
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa srebalat »

skus si prekontrolovat prihlasovacie udaje..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
toxik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 09. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa toxik »

ake prihlasovacie udaje myslis? prihlasenie na router ide, nejde len spojenie z routeru dalej na net.
CPU: i5-2500K; DOSKA: GA-P67A-UD3-B3; VGA: Zotac GTX-460 1GB; RAM: 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston; HDD: WD 500 GB
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa srebalat »

prihlasovacie udaje co ti poskytol telekomunikacny operator.. nastavuju sa v modeme..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
toxik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 09. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Ziar nad Hronom

Re: Nejde net - DNS?

Príspevok od používateľa toxik »

ano mal si pravdu, musel som v routery znovu nahodit prilasovacie udaje od t-comu, takze uz to ide.

Vdaka :-)
CPU: i5-2500K; DOSKA: GA-P67A-UD3-B3; VGA: Zotac GTX-460 1GB; RAM: 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston; HDD: WD 500 GB

Návrat na "Siete"