Connectify

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Connectify

Príspevok od používateľa Xenon »

Ahojte. Keď chcem zapnúť Connectify na svojom MacBook Pro, tak všetko normálne nabehne, ale iPhone sa stále len pripája a pripája. Vám to ide ? Keď som chcel urobiť čisto zdieľanie internetu cez Windows, tak to nejak nenaskočilo napriek tomu, že moja wifi sieťovka by to podporovať mala, aj Microsoft Virtual WiFi Miniport mám zobrazený medzi sieťovkami. Takže som siahol po Connectify, ale skrátka sa neviem iPhonom na to pripojiť. Neviete niekto, v čom je problém ? Ďakujem. :)

Tak práve som to skúšal aj s iným notebookom a ostane to visieť na fáze Identifying... nevie sa na ten môj napojiť. Teda keď má dostať IP adresu, tak ju nedostane.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"