ucet v outlook

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

ucet v outlook

Príspevok od používateľa lezgy »

zdravim.na outlooku mam zle zadany ucet.vie niekto ako sa to opravi?lebo to nejako neviem najst.dik
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Vybehni na stranku, kde mas zalozeny ucet a tam najdes popis, ako nastavit postoveho klienta. Pripadne u vacsiny poskytovatelov je subor na stiahnutie, ktory si nastavi klienta sam :wink:
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

toto by aj mna zaujimalo.napriklad ako to je na post.sk,tam ziadne info a ani subor niesu
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

sweet napísal:toto by aj mna zaujimalo.napriklad ako to je na post.sk,tam ziadne info a ani subor niesu
Niekde v nastaveniach to predsa musi byt. Zatial som sa nestretol s pripadom, ze by to tam nebolo :?
post.sk som ale nikdy nevyuzival, takze neviem ako je to presne tam, ale nezda sa mi, ze by to zrovna chybalo...
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

ja som to nenasiel.proste som si chcel vytvorit to konto co mam na post.sk v outlook ale nejak nevim ako
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

takto si to sprav: otvoris outlook (expres a office by mali byt skoro totozne v tomto ohlade) a chod do -> tools (nastroje) -> accounts (ucty - druhe tlacitko zdola) -> objavi sa take okienko a vpravo hore je tlacitko Add a moznost das mail. Dalej postupujes podla pokynov wizardu. Mailovy server bude zrejme mail.post.sk alebo pop3.post.sk a smtp.post.sk, ale to by mali mat uvedene niekde na stranke. Keby si niecomu nerozuml kludne sa spytaj ;-)
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

a

Príspevok od používateľa lezgy »

ano toto hej.ale ja som potreboval aby ten zle zadany ucet zmizol a nejako sa mi to nedarilo....
ja som nepotreboval nastavit ale zmazat ucet....
ale uz somto elegantne spravuil cez office outlook:)
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Zvlastne, ja tam mam v tom okienku z uctami aj tlacitko remove, hned pod tlacitkom Add ;-) Ale kedze si to uz zvladol tak je vsetko OK :-)
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

:8O: opravit=zmazat? :?
...zvlastny typ repairu, ale budiz. Stacilo ale hneD v prvom poste presne specifikovat tuto svoju predstavu a ako pise VodnikIN, take dost velke tlacitko "Odstranit" medzi "Pridat" a "Vlastnosti" by si s tym hadam dajako uz poradilo :D
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

a

Príspevok od používateľa lezgy »

ono ak by tam niecotake bolo tak verte tomu ze by som si to vssimol....
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

ucet na ktorej stranke je naj na outlook bo mi nejde rozbehat ucet z postu
Používateľov profilový obrázok
sweet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa sweet »

no z postu ti ani nepojde lebo ked chces na poste POP3 tak je to platene.aj ja som tak chcel.
alebo ak sa mylim tak ma opravte
CPU: Intel C2D E8200 2,66@3GHz Cooling: Intel Box MB: ASUS P5G41T-M LX V2 HDD: WD 160GB 7200ot SATA RAM: Kingston HyperX Blue 4GB DDR3 VGA: ASUS GTX 280 1GB DVDRAM: Toshiba-Samsung SH-S202 SOUND: 5.1 LCD: Benq FP91G+ PSU: Fortron BS II 500W
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Lukasko napísal:ucet na ktorej stranke je naj na outlook bo mi nejde rozbehat ucet z postu
nj, uz som to pozeral... ten post.sk :puke: Je snaD jediny, kde som sa stretol s takym pristupom.
Uz aj nie zrovna bestovka na zoznam.sk ma super vyriesene prehladne a rychle nastavenie uctu. Ale osobne by som skor doporucil Googlacky mail :wink:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"