ktora zostava

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
ToLJoU
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2012, 20:45

Re: ktora zostava

Príspevok od používateľa ToLJoU »

no sak to si uz poradim ked budem mat pocitac pri sebe ... teraz mi este vyber dajaky fajnucky monitor :) a povedat ci si mam dat ten alza individual alebo mi to posklada aj hocijaky kamarat co sa tomu venuje ci to nieje nic narocne ... :) kazdopadne dakujem za tvoj cas mimik zostava sa mi hodne paci :) len si budem musiet pockat na tu grafiku :( :( nemaju ju na sklade a ktovie ako dlho bude trvat dodanie :( :( neni tam popripade taka ista mozno o par euro drahsia a o trosicka lepsia ale je na sklade ?

alebo vlastne ani nie to na objednavku je ze ked objednam tak mi upresnia dodavku tovaru dobre tak nic tak uz len ten monitor a dufam ze to bude vsetko spolu sediet tak ako ma

a ciel pekne splneny 1118 euro :) som spokojny diki mimik
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: ktora zostava

Príspevok od používateľa Mimiik »

To je viac menej jedno ci si to das, tam ta to vyjde 60€, ja by som nedaval, kamosi ti mozu pomoct alebo ak nie povies odkial si mozno sa niekto z okolia tu na forku najde co ti to pride za tych 15-20€ poskladat a usetris. Rano ta MSI este bola dostupna.

Pockaj si na nu, ak mas nejake prachy navyse tak si dokup radsej aspon 64gb SSD a zase to bude uz pc o niecom inom.
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator
ToLJoU
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2012, 20:45

Re: ktora zostava

Príspevok od používateľa ToLJoU »

momentalne pocitac ked sa podari dobry job tak si kupim uz za hotove potom do splatky to uz nechcem zapojit splatky ma vyjdu na 1300 euro dokopy ked vsetko splatim a SSD si teda dokupim troska neskvor no :)
Používateľov profilový obrázok
Sebi02
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 426
Dátum registrácie: Ut 03. Máj, 2011, 15:14
Bydlisko: Košice

Re: ktora zostava

Príspevok od používateľa Sebi02 »

PC je skladacka, pozapajas kable, pozatahujes sruby, to neni nic zlozite... V najhosom pripade Ti to poskladam ja a zadara... Teda pokial mi doverujes a zaplatis postu, 20 km od KE

Návrat na "Nákupná poradňa"