Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa lacika »

mam pocit, ze to nebude take jednoduche, kvoli SPL 5.10.2250.0(132968)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Snake »

to ano :)





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Ehm ... co? Rozumiem asi tak polovice veci, co tu davate :D Inak co sa tyka slovenciny, chysta sa nieco take, alebo aspon SK klavesnica? Sice pisem malokedy s diakritikou, ale uz by sa mi to par krat hodilo. Momentalne mam nastavenu anglictinu + cz klavesnicu, cestina mi v telefone akosi nesedi.

Este jedna vec, co mi celkom vadi. Ked mi niekto zavola, tak po skonceni hovoru sa mi nevrati telefon do povodneho stavu - teda ze zhasne displej a zamkne sa. Je to dost otravne, ked idem napr. v aute, vtedy proste dotelefonujem, hodim telefon do vrecka a potom sa najdem niekde zasity v menu. Je na to nejaky tweak, ci je to tvrdo v systeme a mozno sa toho dockame v dalsej aktualizacii?
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa shajek »

naco su vlastne na xbox live tie G ? mam toho hrozne vela a neviem co s tym ... a dlasia vec ked hodim tango cez nokia care suite vymazu sa mi vsetky veci ze? a ako ano co s tymi aplikaciami co som si zaplatil ? mozem stiahnut znova bez platenia ?
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Snake »

Na honenie ega. Ano. Ano.





.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa faugusztin »

@shajek: Myslis body za achievementy ? Tym akurat ukazujes akeho mas velkeho.... herneho ducha. Nic tym nekupis ani neziskas, proste iba vacsie cislo znamena vacsi pocet achievementov.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Dnes sa mi stala dost blba vec. Okrem toho, ze mi telefon vydrzal takmer 2,5 dna vkuse zapnuty + fotenie na Pohode, nakoniec sa predsalen vybil. Uz sme aj tak posedavali pri stane, cestou domov som ho planoval v aute nabit. A tu je ten kamen urazu. Telefon bol vybity tak, ze nesiel ani zapnut, pamatam si, ze ukazoval 0% baterie a napatie 3,4V, potom sa dakedy v priebehu noci vypol. Rano som dosiel do auta, zapol na autonabijacku a nic, ticho. Kamos tam hodil svoje HTC a vsetko ok, takze Nokia sla spat na nabijacku a stale nic. Tu som si mylslel, ze potrebovala nejaky cas na nejake zakladne nabitie, podobne ako to ma iPhone. Ten vsak aspon na displeji informuje, ze je totalne prazdny a nabija, Lumia neukazovala nic a tvrdohlavo odmietala prisun energie a za tu hodinu, co sme sli domov ani nepipla. Je teda dost mozne, ze USB v aute dava mensi prud, pripadne ma Nokia nejaku speci nabijacku alebo keru onu, ale je to dost otravne, ked si neviem "ozivit" telefon na hocijakom prisune energie. Doma na original nabijacke ozila asi po 10 minutach.
Inak mi vcera drbla Lumia asi z 2 metrov na beton, schytal to jeden roh, ktory je na dotyk trochu drsnejsi a inak prekvapivo nic, a to pristala na displeji. Nechapem.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

co nechapes je to fasa telefon :D aj si ju vykupal pri hasicoch jak ja ten moj? :D A ano, na autonabijacke sa nemusi uplne vybita bateria rozbehnut. Origos by mala mat softstart :) tiez sa mi to raz stane a ako pozeram na telefon, stane sa mi to aj rano :D
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa glirpi »

na starsom fw ak sa mi podarilo takto nokiu vymlatit, tak po pichnuti na ale origos nabijacku sa na display zobrazil velky symbol baterie s takym cervenym spodkom.. teraz to uz nerobi. iba cierny display a po niekolkych minutach (zalezi ako dlho bola uplne vybita) sa zapne a pokracuje v nabijani.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Broslowski napísal: aj si ju vykupal pri hasicoch jak ja ten moj? :D
najprv som sa obaval a nechaval ju kamosom na stole, ale potom som uz siel do toho aj s telefonom, tej vody nebolo az tak vela, a konecne uz mam dvierka aj sim tray, tak to predsalen tesni o cosi lepsie :D
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
verzo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 528
Dátum registrácie: Po 22. Feb, 2010, 21:01
Bydlisko: Levoča

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa verzo »

Caute mam taku dilemu rozmyslam o kupe WP 7 phonu... uvazujem o Nokiacha 710 alebo 800...
potrebujem poradit bo podla parametrov mi stacia aj Lumia 710 aj cenovo je priatelna ....
alebo ist do Lumie 800 ale pre mna je to dost za telefon a kazda koruna je dobra...
dajte vase postrehy plus dake evidentne rozdiely okrem tych co pisu aby som sa rozhodol zatial dik :)
Galaxy S9+
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa faugusztin »

verzo napísal:Caute mam taku dilemu rozmyslam o kupe WP 7 phonu...
Spytam sa ta - preco ? Nepockas na WP8 ?
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

urco ak ti to nejak neponahla pockat na W8 :)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa CageJ »

faugusztin napísal:
verzo napísal:Caute mam taku dilemu rozmyslam o kupe WP 7 phonu...
Spytam sa ta - preco ? Nepockas na WP8 ?
Ja tiez uvazujem stale kupit W7.5 a preco necakat? Jednak pojdu WP7.5 do vypredaja a jednak neviem cenu WP8.0...
Používateľov profilový obrázok
verzo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 528
Dátum registrácie: Po 22. Feb, 2010, 21:01
Bydlisko: Levoča

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa verzo »

aj nad tym som uz uvazoval ale moj Samsung F480i mi dost lezie na nervy a chcem daco s wifi okrem androidu dako mi nesedi:)
ale cakat kym vydaju WP8 ...a co ked ta posunu
Galaxy S9+

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"