MMO mys

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

MMO mys

Príspevok od používateľa toxicator »

Ahoj, potreboval by som poradit ohladne vyberu mysky primarne urcenej na WoW.
Jedna sa mi len o to, ze sa neviem rozhodnut medzi dvomi, a to :
http://www.czc.cz/logitech-g600-mmo-gam ... 12/produkt
a
http://www.czc.cz/razer-naga-2012-editi ... 03/produkt

O cenu sa teraz nejedna, chcel by som len poradit od ludi, ktori jednu ci druhu mysku maju. A konkretne mam aj nejake otazky:

..Bude pracovat laserovy snimac aj na obycajnom nalakovanom dreve? cize je to trochu leskly povrch ( kedysi som tusim cital ze optika ide lepsie na roznych povrchoch, alebo to bolo naopak :-) )

....A k tej od Logitechu..musim brat podporovane operacne systemy vazne, alebo by sla normalne aj na WIN XP?
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa hulo92 »

odpoviem ty len k tomu drevu :) a to tak ze mi klze lepsie nez na hlinikovej podlozke... no ale rataj s tym ze casom sa to vysucha :)
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4073
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa pepkopav »

Čo sa týka OS,tak na stránke výrobcu Win. XP uvedený nieje.To by bolo treba vyskúšať priamo v predajni na nejakom nb.ale myslím si že by na XP bez problémov šla.Čo sa týka lakovaného dreva,tak myš ti tam bez problémov pôjde ale ak potrebuješ hrať presne,tak tam treba podložku,lebo drevo má malinké nerovnosti a tie môžu spôsobovať nepresnosti pri presných úkonoch.Mám to odskúšané z biliardu,tam je lakované drevo povrch na ktorom sa hrať nedá.

http://www.logitech.com/en-us/gaming/mi ... ming-mouse
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro
Eskalante
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2012, 09:44

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa Eskalante »

mam nagu (este tu uplne prvu, mam ju odkedy je unas na trhu, par rokov to uz bude) a funguje na vsetom, na textilii (rifliach), na plaste (notas), na dreve (stol, taka ta nalepena filia na lepenke co imituje texturu dreva)

addon co dodavaju ku wowku je paradny a da sa snim paradne vyhrat

za celu tu dobu by som nanej zmenil iba par veci:
- moznost vypnut to osvetlenie
- lahsie rozoeranie pre cistenie

no a uz sa zacina aj kazit, koliecko miesto jedneho kliku vyda 2-3, ale mozno je to ja tym ze uz potrebuje vycistit

co sa tyka winu, aj keby ti nesli pridavne tlacitka, mozes ich prepnut do NUM rezimu a potom sa spravaju ako pridavna numericka klavesnica a to urcite podporuje aj win xp :) (v addone prepnes v nastaveniach na NUM a valis dalej)

ergonomia je paradna, len by som ju chcel este o cosi vacsiu, ale ta buclatost je moc dobra na uchop
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa toxicator »

Vdaka za odpovede, etse by som uvital nejaky postrej cloveka co ma ten logitech, ale ta mys je tu kratko tak neviem ci sa najde ..

Eskalante to k tej klavesnici , ktora sa da prepnut na num si myslel iba k nage ci by to malo ist vo vseobecnosti ..teda aj na tom logitechu?
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
Eskalante
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2012, 09:44

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa Eskalante »

logitech nemam tak neviem, naga ma dole, vedla senzora prepinac, tych 12 klaves sa podla toho prepinaca sprava bud ako numericka alebo normalna (ten rad cisel co mas nad pismom, sk verzia tam ma slovenske znak)

ja osobne ani ten ovladac nepauzivam, ani ten sw ku myske, win7 rozozna vpohode vsetkych 17 klaves a o nastavenia sa mi stara addon vo wowku
Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Re: MMO mys

Príspevok od používateľa toxicator »

ludia prosim vas chcem sa este spytat, neviete niekto, kde by sa tieto mysi od logitechu a razeru dali vyskusat? v mestach Puchov, Ilava, Dubnica n Vahom, Trencin ...a okolie
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze

Návrat na "Nákupná poradňa"