Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa insomniac »

nie nie, ty máš na mysli repair. reinstall je install, potom uninstall/delete a znovu install ;) ale nechajme to tak, dosť bolo OT
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa galen »

problem s OS sa da zistit/obist napriklad tak, ze si stiahnes Live CD linuxu, nainstalujes na kluc, spravis bootovatelny (pozri napriklad program Yumi, nahodnym vyberom vyber distribuciu, a pouzi klikatko stiahni imidz)

nasledne nastartuj z USB
a skus tam najst mozillu/conqueror (alebo iny browser)

ak to pojde z live distro, tak potom je problem kdesi vo windowsoch, a odporucam format/reinstall
ak to nepojde ani z live distro, tak pozdravujem Tvojho ISP
pripadne skus este ping na facebook

dalsia vec, ak je ten PC mobilny (napr. notebook), tak ho skus doniest ku kamaratovi a tam pichnut do siete ... ci ide ksichtokniha, abo nie
alebo zozen daku dobru dusu, co ma net v mobile, pripoj cez usb kabel (alebo wifihotspot) a skus cez ineho ISP

ak to pojde cez ineho ISP, tak je pomerne jasne, kto za to moze

PS: predpokladam, ze to mas doma, a nebavime sa o tom, ze si v praci, kde to moze tvoj zamestnavatel blokovat, alebo nebodaj si pichnuty do VPN, a tam to nemusi ist uz vobec
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa dave1979 »

newmi napísal:
insomniac napísal:no počkať, hádam pred reinstallom systému ten disk kompletne wipol, nie? inštalovať systém na systém je ... choré
reinstall nie je instalacia nanovo. Reinstal je ked ti blbne windows a ti tam smaris CD pri boote a ono ti to potom poopravuje niektore veci a wind uz ide normalne potom, mne to velakrat stacilo ked bol problem nejaky.

ked formatoval HDD a potom instaloval nanovo windows, tak spywarom alebo virusom to nebude
JJ kompletne som nainštaloval znova win na naformátovaný hdd.nijake live mac som neriešil.dnes som napisal Swanu email a zavolali mi stým že mi radil čo mám skušať.nič nepomohlo nejde to doteraz.že ked ich niečo ešte napadne tak zasa zavolaju
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa insomniac »

práveže adresy v hosts súbore sú blokované adresy. skôr by si ju mal z toho hosts odstrániť, nie ju tam dávať
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa insomniac »

aha máš na mysli že mu to priradí alternatívny server? soráč, pochopeno :)
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Problém s načítaním stránky Facebooku pomoc

Príspevok od používateľa dave1979 »

no už sa to nejako samé vyriešilo.predtým som síce nainštaloval aio runtimes a tages setup lebo mi neišli nejake inštalačky na hrach.potom skusim facebook a od vtedy frčí.aj ked neviem či to ma niečo spoločne stým čo som nainštaloval.asi ne

Návrat na "Siete"