NF7-S2 nema AGP/PCI lock?

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

VeD to nevadi trosku som to skusal.. FSB na 185 tak uvidime.. Nieje to priorita ale preco to neskusit. Niesom aj tak prebornik v taktovani skor lama :lol:
a_WerOOn
VIP
VIP
Príspevky: 132
Dátum registrácie: Po 22. Sep, 2003, 08:00
Bydlisko: Jihlavsko

Príspevok od používateľa a_WerOOn »

tak co tu potom resis..?? :evil:

| NTB - Acer ASPIRE +1652 LMi
| CANON A510 | Nokia N70+512 MB
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

Riesil som tu povodne otazku AGP/PCI lock myslim ze to bolo dost jasne viditelne :evil:
a_WerOOn
VIP
VIP
Príspevky: 132
Dátum registrácie: Po 22. Sep, 2003, 08:00
Bydlisko: Jihlavsko

Príspevok od používateľa a_WerOOn »

spitfire napísal:Riesil som tu povodne otazku AGP/PCI lock myslim ze to bolo dost jasne viditelne :evil:
pises sprave PUVODNE.. tak se toho drz nebo diskutuj jinde na dane tema.. !!!!!

| NTB - Acer ASPIRE +1652 LMi
| CANON A510 | Nokia N70+512 MB
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

OK odvijalo sa to od temy, tak sorry :)
Používateľov profilový obrázok
BlueAce
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Št 25. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno/Trnava

Príspevok od používateľa BlueAce »

a_WerOOn napísal:
spitfire napísal:Riesil som tu povodne otazku AGP/PCI lock myslim ze to bolo dost jasne viditelne :evil:
pises sprave PUVODNE.. tak se toho drz nebo diskutuj jinde na dane tema.. !!!!!
Za ten stvrt rok mimo domova som sa tesil len na jedine....

Ako to asi znova vypada na fore... A hla...nic nove...Srsi to tu ochotou, ale skoda, ze casto cez zuby...

No nic...

(ne) radme si nadalej...

s pozdravom do buducna.... :D :D :D :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

To veru hej, hrozne sa mi paci, ze ak sa tu napise daco, co by iba trosku zavanalo, ze by to malo ist inde doslova sa na tebe podaktory vyburia, lebo oni su niekto!!! Ale myslim ze zabudaju na podstatu veci, ze prave oni by mohli byt tymi, ktory by mohli pomoct najviac ak sa citia najskusenejsi. Namiesto toho tu len vykrikuju a doslova ta zotru pred ostatnymi (cest vynimkam!) Oni asi nezacinali od nuly oni sa taky sikovny urcite narodili a nikto im nikdy nepomahal!!! (Alebo su prave preto taky..) Nehnevajte sa na mna ale dakedy je to o nicom..
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

spitfire napísal:To veru hej, hrozne sa mi paci, ze ak sa tu napise daco, co by iba trosku zavanalo, ze by to malo ist inde doslova sa na tebe podaktory vyburia, lebo oni su niekto!!! Ale myslim ze zabudaju na podstatu veci, ze prave oni by mohli byt tymi, ktory by mohli pomoct najviac ak sa citia najskusenejsi. Namiesto toho tu len vykrikuju a doslova ta zotru pred ostatnymi (cest vynimkam!) Oni asi nezacinali od nuly oni sa taky sikovny urcite narodili a nikto im nikdy nepomahal!!! (Alebo su prave preto taky..) Nehnevajte sa na mna ale dakedy je to o nicom..
Mas pravdu!
...ale si musis uvedomit, ze vela ludi zacinalo od nuly a nemali vtedy taketo moznosti ako su teraz lebo u nas neexistoval internet dostupny vsetkym a tym padom neboli ani nijake fora na ktorych by sa mohli popytat...
...prave preto sa tieto veci naucili na vlastnych chybach a omyloch a naucili sa pri rieseni tychto problemov pouzivat hlavu...
...nie ako teraz, ked niekomu nieco nefunguje, tak hned leti na forum a kladie tam vela zbytocnych otazok, ale treba sa trosku posnazit a pokusit sa to vyriesit sam...

Je to take tazke???
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

Svojim sposobom mas pravdu. No ja mam skor pocit ze svojim pristupom sa podaktory citia nadradeny.. Videl som to uz vo viacerych prispevkoch a je jedno ci to boli administratori alebo niekto z userov. Bohuzial vtedy bola doba taka, ze si to nebolo kde zistit, teraz je doba ina kazdy je v strese a zhone a ak je uz s tohoto niekto frustrovany tak potom niet co dodat. Raz to tu na to je tak o co ide? Keby takto pristupoval a (ochotne) vysvetlil o co ide kam by sme sa preboha dostali!?
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

No ale myslim ze to tu aj tak nevyriesime. Je pravda nejake pravidla musia existovat :!: , (ale zasa veD su na to aby sa porusovali :wink: ) tak ako si tu doradu vsetci porusujeme zaruku na svojich PC a potom ideme vyplakavat do obchodu, ze to nie my to same sa stalo) :lol: :lol: :lol: Takze hlavne nech sa nam, aj fóru dari, bez neho by nam bolo asi tazko :)
AMD Sempron 2400+ Box @ 2,2GHz(220x10 Vcore 1.65)| MB ABIT NF7-S2 | CORSAIR DDRAM 2x512MB PC-400 CL2 TWINX| Grafika Sapphire Radeon X700PRO | Genius Wireless Optical Mouse
| HDD Maxtor 80GB |Sie
a_WerOOn
VIP
VIP
Príspevky: 132
Dátum registrácie: Po 22. Sep, 2003, 08:00
Bydlisko: Jihlavsko

Príspevok od používateľa a_WerOOn »

takze moje jedina a posledni reakce na tohle tema..

Nikdo se tu na nikoho nenadrazuje a ani to nema zapotrebi.. to za 1
To ze je to tak jak pise velijura si zrejme uvedomuje velice male procento lidi. Ale to je ostatnim jedno protoze oni jsou ti chudacci kterym se hned ublizuje protoze se na ne trochu houkne. .. to za2

Bylo tu reseno tema AGP LOCK tak se ho drzte PLS .. to za 3

| NTB - Acer ASPIRE +1652 LMi
| CANON A510 | Nokia N70+512 MB
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

Ja sa priklanam na stranu admina. Tiez som bol zaciatocnik a ked som nieco potreboval tak som si to vyhladal sam cez tlacidlo hladat a precital cele forum. Nie je to sranda viest vsetky fora, ved to stoji cas aj peniaze. A pritom niektore zakladne otazky su tu riesene Xkrat. Napr. jak mam pretaktovat Semprona?
Používateľov profilový obrázok
BlueAce
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Št 25. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno/Trnava

Príspevok od používateľa BlueAce »

Vsetko ma dve strany.
Na jednej ak niekoho otravuje stale radit, tak nech je ticho a dotycnemu poradi niekto, kto ma na to chut....Naco stale pisat ako nemenovany ******, vyhladaj si to tam a tam. ...uz sa o tom pisalo a podobne.... Ved ked chce clovek napisat len toto, tak aj tak musi pouzit prsty a pisat...a taktiez rozum.... Myslim si, ze ked clovek nepochodi tu tak pojde inde a mozno zacne aj samostudijum... :D

Ta druha cesta je jednoducha....odpovedat na to, co sa clovek pyta... :idea:
Používateľov profilový obrázok
spitfire
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 27. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa spitfire »

A teraz si uz akoze profik hej? :roll: Neboj sa skusil som aj SEARCH niesom debil co sa nevyzna, ale zaujimal ma aj priamy nazor a nejake nove skusenosti ktore byt inde napr. aj nemusia ze??? Tak ja naozaj neviem, teraz sa tu riesi co? Kazdy sa tu iba k niekomu priklana, teraz nikto neupozorni na to sa tu ma :!: DRzAt TeMY :!: Necitas? "NF7-S2 nema AGP/PCI lock?" Neviem co to tu vsetci zrazu tak poctivo rozoberate. Bude to dobre LOCKnut alebo ZMAZAt
AMD Sempron 2400+ Box @ 2,2GHz(220x10 Vcore 1.65)| MB ABIT NF7-S2 | CORSAIR DDRAM 2x512MB PC-400 CL2 TWINX| Grafika Sapphire Radeon X700PRO | Genius Wireless Optical Mouse
| HDD Maxtor 80GB |Sie

Návrat na "Procesory"