luchadka, 60 eurovy limit

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
palo1129
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00

luchadka, 60 eurovy limit

Príspevok od používateľa palo1129 »

Caute potreboval by som poradiť s výberom profesionálnych slúchadiel hlavne od overených výrobcov. Bol som pevne rozhodnutý, že si zakúpim Fostexy-TH7, ibaže z ich dostupnosťou je to teraz na sk. e-shopoch velmi nejasné :(. Sú velmi dobre hodnotené užívateľmi hlavne čo sa týka zvukobvého prednesu a taktiež boli aj na PC.SK recenzované . Preto by som Vás chcel poprosiť vybrať sluchadká s podobnými parametrami, ideálne polouzavreté. Nemám velký prehlad otom, ktorý vyrobcovia ponúkaju dobrú kvalitu a cenu. Boli mi ponúknuté namiesto nich tieto (Fostex T-5), ale neviem ako nahrada ci sa zvukom vyrovnaju vyssej 7kovej rade.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: luchadka, 60 eurovy limit

Príspevok od používateľa kramer »

Zla téma patrí to do nákupnej poradne.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Zvuk a PC"