MOUSE Geniu Wirelless Traveler SE2

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

MOUSE Geniu Wirelless Traveler SE2

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

No takze mam tuto srandu (Geniu Wirelless Traveler SE2) a pri kazdom pusteni PC, mi nefunguje (nereaguje na pohyb) az kym neurobim "nastavenie kanalu" :x to jest musim stlacit tlacitko na prijimaci co je v pychnute v USB (vzadu na beni) a potom nasledne na "mouse". v com by mohol byt podla vas problem? Lebo ja ani naaaahodou netusim a VOBEC ma to nebavi stale robit...

THX za radu
Používateľov profilový obrázok
Q-Axis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 466
Dátum registrácie: Ne 18. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od používateľa Q-Axis »

Ja mam taku istu a staci mi kliknut s myskou a nastaruje sa. To tlacitko na USB tuneri pouzijem tak raz za tyzden. Problemy nastanu, keD su slabe baterky.
Skus stiahnut nove ovladace, alebo firmware, alebo skus nastavit nieco co sa tyka USB v BIOSe (uz si nepamatam na tie polozky).
i5-3570
16GB RAM
SSD + veľa veľa HDD
zobrazovadlo nVidia
pozeradlo Asus PA246
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

THX za radu............uz aj mne to tak ide :D , ze mi staci kliknut a :!: CHVYLKU POCKAT :!: a potom sa to rozbehne pred tym som vobec necakal a hned som ju otacal kua ze kde je problem a stlacal tlacitka jak blazon...... :red:
Používateľov profilový obrázok
Q-Axis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 466
Dátum registrácie: Ne 18. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Zvolen

Príspevok od používateľa Q-Axis »

no to je vpohode. mne zase chvilu trvalo, kym som prisel na to, ako ju vyunut uplne, aby sa mi pri prenose kliknutim nezapinala a neminala baterky (staci na nej to talcitko "conect" podrzat 2 sekundy). je to bohuzial tak, keD k nej nedavaju navod a treba si domyslat.
i5-3570
16GB RAM
SSD + veľa veľa HDD
zobrazovadlo nVidia
pozeradlo Asus PA246

Návrat na "Hardware všeobecne"