PROJECT: MUSTANG by Lubitel

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Lubitel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 29. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

PROJECT: MUSTANG by Lubitel

Príspevok od používateľa Lubitel »

Obrázok

Zdravim!

Mozno ste uz niektori moju robotu videli na inych forach, ale viaceri urcite nie a tak to dam aj sem. Nazory a napady sa vzdy hodia.

thread s postupom najdete tu:
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=52792

Rozhodol som sa spravit ju na temu perfektneho a nadherneho auticka Ford MUSTANG GTR. Farby a niektore prvky pouzijem ako u konkretneho prototypu na rok 2005:
(tu ho mame)

Obrázok

Upozornujem, ze skrinka nebude vyzerat na koniec ako auto (Hummer mod), ale bude z toho taky decentnejsi mod na temu auta.

Skrinka povodne po par pokusoch vyzerala asi takto:

Obrázok
Obrázok

aktualne foto:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Chybaju tam este detaily ako napriklad logo mustangu na prednu mriezku, decentne svietiace nozicky a zmena vnutorneho podsvietenia na oranzove alebo cervene. Vnutro bude taktiez este upravene.
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

celkom good mod uz je to teraz ale keby sa na tom popracuje :red:
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

jj, to podsvietenie treba zmenit na cervene ... btw. trosku mi tam vadi ten display s casom, vobec tam nepasuje ... inak fakt dobra praca, klobuk dole ...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

podla mna je vnutri az privela toho preformovaneho plechu, a naspodu je to nejake prazdne, ale inak good praca. ..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

--- Keby si mal vo vnutry orandzove alebo cervene neony tak by to vyzeralo trochu lepsie alebo ba si mohol nejake diody na presvietenie vnutra do tychto dvoch farieb.
--- Ten displej sa tam nehodi.
--- Musim pochvalit ta carbonova fólie je super. :bravo:
--- Tie chladice plnia iba esteticku ulohu alebo nieco chladia?
Inak musim pochvalit velmi dobre.
Urob niejaky clanok o tom ako si to robil urcite ich to potesi.(pretaktovanie.sk) :wink:

S pozdravom DJKAKADU
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Lubitel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 29. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa Lubitel »

tie chladice hore samozrejme svoju ulohu este okrem estetickej maju. casti tych chladicov prechadzaju hornym plechom do vnutra skrinky a tam je medzi nimi zosrobovany disk. takto je chladeny a okolo neho je odhlucnenie.

Inac vsetko spominane bude este doladene. vnutro v predu caka efektny prirastor, zaroven zadny plech a displej vecsinou cas nezobrazuje. je tam slideshow. ten displej bude podsvieteny na oranzovo. zapina sa to klucom a vodnik je komplet vlastna vyroba vratane bloku z kusu hliniku, expanzky z nerezu a upravy skodovackeho chladica.
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

pekne, pekne. ale mohol by si tu expanzku trocha lepsie uchitit alb. narovnat, vyzera tam uvolnena :red:
Používateľov profilový obrázok
Lubitel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 29. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa Lubitel »

jj doma ju takto mavam koli tomu, ze je v nej cerpadlo a prenasali by sa vybracie. je pruzne uchytena.
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Velmi dobry mod..takto ma vyzerat mod na temu auta..mohli sme vidiet v podani Oksamota a jeho Imprezu. Ako uz CrakeN povedal,neon na cerveno..nerozmyslal si nad povedzme vyrezanim otvoru na spodok skrinky?vyzeralo by to ako podsvietene pri autach..ale to je moj nazor..a toho "plechu" trosku menej..ale velmi podareny mod :wink: :D
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
Lubitel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Ut 29. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa Lubitel »

podsvietenie bude riesene asi tymito nozickami (to som fotil a robil ja) samozrejme by boli podsvietene na cerveno, oranzovo, alebo zlto.

Obrázok

Obrázok
toto sa mi dost paci a je to originalne. keby to nebolo trochu od temy, tak nevaham, ale teraz neviem ci to tam dat, alebo nie. myslim, ze nejaky pokus o spoiler by to skor pokazil ako vylepsil.
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Tie nozky su sice pekne ale od temy, ja by som skor pouzil nejake okruhle vyssie z hliniku alebo ocele a pekne do zrkadlovita prelestene. Ta folia s imitaciou perforovaneho plechu mi tam ale vobec nesedi :roll: neviem, mozno mi to k takym sporovym autam nepasuje...
Celo sa mi velmi paci az na tie skrutky pouzite na zaslepkach. Bud by to chcelo imbusove alebo taketo bez vyrazenych cislic. Tieto posobia ako vybrate z nejakej armatury.

Ale inak v celku podarene :wink:

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"