EPC z Čína

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

EPC z Čína

Príspevok od používateľa kramer »

Mám doma takúto hračku a je tam Win CE 6.0 chcel by som doň dostať android nakoľko mi pod Win je to nepoužiteľné mál to už niekto doma?

Procesor tam je AMR-WM8650 800MHz a 256MB RAM

Mal to už niekto v rukách. Ide mi o to že tam neidú java aplikácie a ani youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=BL12lLzv ... re=related

Vopred za rady ďakujem.
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
SLAFi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: Ne 30. Okt, 2011, 21:29
Bydlisko: Trstena

Re: EPC z Čína

Príspevok od používateľa SLAFi »

chcel som to kupiť, predpokladám , že to maš z e-bay ... ako hodnotiš vykon ? ..... podľa mňa je výkon chabý ...mne malý netbook nestiha čo ma 1.4 Ghz nieto ešte 800 MHz ...
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: EPC z Čína

Príspevok od používateľa kramer »

No doniesol to kolega do roboty a predáva to za 15€ ale ten Win čo je v tom je oničom podpora SF žiadna youtube neide a seká aj 480r video preto by som chcel do toho dať Android ale jedine čo som sa dočítal že sa tým zmaže inštalačka toho hnusného Win CE 6.0. Výkon je bieda fakt by to chcelo skúsiť ten Android ale neviem ako na to a aký tam pichnúť.
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
SLAFi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: Ne 30. Okt, 2011, 21:29
Bydlisko: Trstena

Re: EPC z Čína

Príspevok od používateľa SLAFi »

Ja by som to kúpil za tych 15 + poštovné .... na chat by mi to stačilo ...informujem ta SS .... jasne , tak je to čina od toho sa neda čakať niečo extra ..

Návrat na "Mobilné PC"