World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
fifo100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St 31. Aug, 2011, 17:49

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa fifo100 »

T-50-2 je scout .... ano ma to kanon s ktorym T150 das dmg ale musis mierit - najlepsie ked sa s niekym striela a ty mu prides do chrbta - samozrejme ziadny autoaim nezapinaj.

Dalej T-62A je medium , IS-7 je heavy, je tam rozdielny gameplay ... T-62A je naj medko co teraz vo WOT je , IS7 je vynikajuce t10 heavy , je to take t10 ++ heavy , lebo je to proste ruske. Osobne by som ti odporucil ist do heavy KV-1/ KV-2 / KV-3 / IS. Tam uz pochopis rozdiel medzi heavy / medium.
Heavy ma svoje vyhody, medium ma svoje vyhody. Najlepsie aby si pochopil ako sa hra aky typ tak si pozri videa na youtube :
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... ature=plcp
Mas tam random matche. Su tam velmi dobre poposane chyby / tipy , mas tam scoutov / td / medka / heavy. Je to po anglicky.
A nezabudaj - pokial nemas premium nechaj si nejakych money makerov ( credits ), vk3601 z nemeckych je vyborna, su-14 z ruskych je tiez fajna atd .. KV-3 / KV-1 / KV2 su tiez dobre ... vyskusaj uvidis.
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Lithil »

vk3601 mozem len potrvdiť, že je to výborne zarábajúci tank a prežije dosť, chce to trošku vedieť natáčať ale to dojde hneď do cviku. Kv-1 odporúčam ako tank pre začiatočníka, ale ako zarábajúci tank to nieje až tak dobré- pomalý, veľký... ak zarábať, tak jednoznačné z V. tieru odporúčam Stug III. Hrám s ním už asi pol roka a dá sa s ním asi najlepšie zarobiť. PzIV som po patchi predal, nestojí za reč, zohaviť a zneuctiť jeden z najlepších tankov 2.WW (poje*aný rusi).
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

kramer napísal:Mám pár otázok ohľadom ruskej techniky mám záujem ísť to T-50-2 a potom cestou T-28 až na IS-7 oplatí sa mi to zatiaľ mám PzKpfw 38, BT-2 a T-46. Čo sa dá čakať od T-50-2 poškodím s nim takú T-150? Mám isť namiesto IS-7 na T-62A?
T-50-2 -> odporucam, super vozitko ... nejde o DMg, co narobis, ale koho vsetkeho nascoutis, a potom to uz ktosi rozobere
ked nabehnes na hightier artiny, tak to flusatko, co to ma na korbe, pekne dinga ...
ale ked vies kam mierit/strielat, tak sa da uhlodat aj panther II *zozadu do veze - poklop na posadku*, samozrejme chce to kopec casu a nikoho, kto by ta sundal ... co pri scoutoch je ... jedna rana, mozno 2 (ak sa netrafia dobre)
ale o tom je zivot scouta ... kratky, ale o to intenzivnejsi ... 70km/h, full throtle, drift, skok, skala ... detrack ... puk ... a uz niesi

ruske heavy? no, skor by som to oznacil "za trest" ... maju relativne presne delo, solidnu penetraciu, ale dmg 400 ? :red:
veza ako tak drzi/dinga ... spodok papierovy ... ale jazdia rychlo, nieje problem s nimi obiehat aj ine tanky

a ak mediumko? jednoznazne T-62A ... s tym sa da rozobrat aj heavina ... na predok ... bez problemov penetrace
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

galen napísal:ruske heavy? no, skor by som to oznacil "za trest" ... maju relativne presne delo, solidnu penetraciu, ale dmg 400 ? :red:
veza ako tak drzi/dinga ... spodok papierovy ... ale jazdia rychlo, nieje problem s nimi obiehat aj ine tanky
wut?
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

mne pride ze tie rusacke su prave silne, ale pomale a nepresne. Som este lama, takze asi som slaby skill, ale ked idem proti nemeckym a americkym tankom tak do mna pekne triafaju, kdezto mne topekne lieta. zato ked trafim tak je to uy citit.

momentalne beham s t46 a 77mm delom :D pomale delo ale dmg na III tank to ma perfketny :laugh:

inac som sa chcel opitat co je to automatic delo???
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa shiro »

chlapi hodte dakto pls nejaku dobru taktiku na rusku T43, nejak ma skoro vzdy rozdrbu :-)
Mam ju full researchovanu, delo D5T, posadka 100%. Zatial to riesim nejak krytim sa za heavy tanky, nakolko sa mi vidi ze normalne sa s tym tankom nemozem postavit asi nikomu. Viete dakto proti comu je dobry, pripadne ako sa s nim chovat?
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5203
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Fullesh »

Musis hrat ako scout, ty maju na kazdej mape vlastne cesticky kade chodit, ako heavy. So scoutmi sa rushuje na "scoutpoint" (vetsinou kopce) ktory sa len kryje aby nepresli nepriatelsky scouti. Ztychto miest sa da velmi lahko potom dostat do boku heavy tankom alebo preniknut na zakladnu.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa shiro »

aha, takze medium tank je prednostne na vrazdenie scoutov a nasledne az heavy? som myslel ze ma robit support a kryciu palbu heavy tankom. Pretoze hrnut sa do prvej linie s medium tankom je samovrazda.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Lithil »

da sa povedať, že máš robiť volavku a brániť sa delom, ktoré ti dali :)
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

OK ďakujem za rady :good:
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

shiro napísal:aha, takze medium tank je prednostne na vrazdenie scoutov a nasledne az heavy? som myslel ze ma robit support a kryciu palbu heavy tankom. Pretoze hrnut sa do prvej linie s medium tankom je samovrazda.
IMHO radili ako hrať T-50-2 a nie T-43.
T-43 je support tank ako si napísal. Neviem či sa dá s 85mm delom snipovať, ale je dosť pohyblivý, takže toho treba využiť a flankovať, hľadať cestičky odkiaľ podporiť HTs a pod. Keď si top-tier, tak ho môžeš hrať aj agresívnejšie.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

crux2005 napísal:
galen napísal:...
wut?
no, skratka ... som lama, a neviem hrat s heavinami
IS-8 je fajn ... taky mohutnejsi medium by som to nazval ... ale ked do mna cvkrne amerika a zmizne mi 1/2 hp ... tak rozmyslam, co robim zle ...
hlavne ked ja z nej uhlodavam po 400 ... takze tak ... 6+ ran?

IS-4 ? v mojom podani - epic fail
zoci voci T-62A a tomu mediumu ostalo 1/2 hp :/

skraaatka ... zas a znova musim napisat ... rusky tank v mojom podani = fail
lava, prava, lava, prava ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Lithil »

Mimochodom podľa mňa sú na tom najhoršie Germany HTs ... delá čo majú sú oproti histórii zlomkom. Do mna to IS-3 pere za 400+ čo ja mu dám max za 350, z 90% stretnutí mi s tým uj*be aj vodiča/veliteľa+ammo rack+pás a ja mu prestrelím akurát tak zo zadu aj to kolmým zásahom...a to už viem pomerne dobre narábať celkovo s hrou/mojími tankami...je vidno, že je to ruská hra a darmo sa nad tým budem rozčulovať...
BTW: dnes sa mi podarilo pekne so stugom : https://dl.dropbox.com/u/62944631/Screens/shot_002.jpg
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6676
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

galen:
M103 a T110 maju 400 priemerny damage(takze rozsah od 300 po 500), s vynimkou high tier TDciek, tie ti fakt mozu ubrat polovicu HP. Pattony maju myslim oba 390.
Takze na jednu ranu ti moze amerika ubrat polovicu len s TDckom alebo ked ta zapali.
IS-8 ma delo s vyssim damage ako americania (priemer 440). IS-8 ma slaby pancier a udajne je to tank narocny na hraca.
Ked ides s IS-4 proti T-62 solo, tak zalezi dost na hracoch. IS-4 ma dost HP na to, aby to vydrzalo, ale musis spravne manevrovat. Ale aj tak proti takym silnym delam ti to moc nepomoze a musi ten hrac T62 byt lama/urobit chybu alebo mat smolu.

Lithil:
nemecke HTcka nie su zrovna najlahsie tanky na hranie, ale na druhu stranu sa s nimi dobre naucis. Ak konkretne hovoris nieco o KT vs. IS-3, tak tie tanky su dost vyrovnane podla mna a KT je jeden z najlepsich tankov vobec na hranie sa.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Razer Huntsman V2 (red linear), Razer Basilisk V3 Pro + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Lithil »

Nepochybne... treba veľa trpezlivosti, áno, konkrétne hovorím o KT... ten tank milujem, takisto ako Tiger I... zrejme to chce ešte vééééľa cviku.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"