D-Link DSL-2641B ako WiFi karta?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

D-Link DSL-2641B ako WiFi karta?

Príspevok od používateľa kramer »

Dobrý potreboval by som poradiť či by sa tento router D-Link DSL-2641B http://deak.ekatalog.biz/zbozi/d-link-d ... p=z:164700 dal použiť ako WiFi karta lebo sa mojím pokladom podarilo prerušiť LAN kábel a potreboval by som to dočasne prepojiť kým kúpim kartu do PCI je to možné inak tento router mám od T-comu a poskytovateľa propojenia mám Orange a ich TP-Link TD-W8951NB.

Za odpoveď vopred ďakujem.
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: D-Link DSL-2641B ako WiFi karta?

Príspevok od používateľa kramer »

Proste ide mi o to či by sa router dal využiť aj na príjem WiFi signálu a dostať ho cez LAN do PC.
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13676
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: D-Link DSL-2641B ako WiFi karta?

Príspevok od používateľa Snake »

Máš tam voľbu klient? Tak nie.





.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1447
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: D-Link DSL-2641B ako WiFi karta?

Príspevok od používateľa kramer »

No tak konečne sa vrátil domou a neide to nakoľko ho bez DSL linky ani nenaštartuje proste sa doň nedá prihlásiť a stále čaká na linku
CPU: AMD Ryzen 7 3800XT + DeepCool Lucifer V2, MB: ASUS ROG Strix B550-F Gaming (AM4), RAM: Vengeance LPX DDR4 3600MHz C16 (2x16GB), PSU: Corsair TX650W, VGA: XFX Swift AMD Radeon RX 9060 XT OC 16G Triple Fan, LCD: ACER ED 273, DISKY: Samsung NVMe 990 EVO 1TB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Siete"