crystal bright

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
swamp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: Št 01. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: považská bystrica

crystal bright

Príspevok od používateľa swamp »

ma niekto monitor s crystal bright?ze ci sa da ten odlesk o ktorom kazdy hovori vydrzat :)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

co to ma spolocne s nakupnom poradnou ? toto patri do sekcie monitory :)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

presunute
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Ja to mam na notase, ak si proti svetlu uvidis <> s rizou. Ale ak je polooblacno, alebo sedis pod stromom (alebo doma samozrejme). Tak ta ohuria skvele farby a kontrast. Sam mam pocit ako keby som mal sony vaio notebook za 6 nasobok ceny, taka je to kvalita :wink:
Používateľov profilový obrázok
macgyver3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa macgyver3 »

ja nemam s crystal brite dobre skusenosti, 3x mi ho menili za 4 mesiace, katastrofa, co sa tyka obrazu kontrastu, farieb atd, tak za kvalitnych podmienok je naozaj dobry ,ale akonahle sa len troska podmienky odchylia od idealnych ,ide kvalita zobrazenia prudko dole! OK VAIO ma ties lesteny dsplej ale to je len jedna z veci, ktorou sony predbieha ostatnych vyrobcov. SONY,DELL,IBM, su vyrobcovia ,ktory pouzivaju na vyrobu displejov A substrat (pekne farby, kontrast, zivotnost, ziadne vyhorene body) ,no obsahuju i technologie ako true color shine, vysokokontrastnu masku a podobne, lesky displej je vec,ktora sa da najjednoduchsie a najlacnejsie nacapit na ktorykolvek displej ,ale po technologickej stranke ,to bude stale to iste. Preto ak brat lesteny displej, jedine od kvalitneho vyrobcu, ACER a podobne medzi ne urcite nepatria(spomenul som ACER, pretoze prave on pouziva pomenovanie crystal brite.
Používateľov profilový obrázok
swamp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: Št 01. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: považská bystrica

lcd

Príspevok od používateľa swamp »

ved acer su dobre monitory nie?a vyzeraju aj dost dobre aj parametre ma ju dobre..co som pozeral cenniky tak sony a pod som podobne nevidel :?
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

On hovoril o notebookoch acer.
Používateľov profilový obrázok
macgyver3
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Po 20. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa macgyver3 »

ano ano hovoril som o notasoch a tam su tie displeje fakt strasne a niesom sam kto ma take skusenosti, nuz len uz mna ta zncka uplne skoncila a neocakaval by som od jej inych vyrobkov vyrazny rozdiel, to je ako s autami, raz je znacka lada na prd, tak je jedno ci zigul,samara alebo ja neviem co, ta ista fabrika, tie iste postupy, ta ista servisna politika, sorry, ze na ten acer kydam ,ale fakt ma sklamal, keby som kupil nejaky low-end model nepoviem ,ale toto?...... nemam slov

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"