Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Anonymko97
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Pi 23. Nov, 2012, 19:52

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa Anonymko97 »

Este ma napadlo ze ak by som to tam dal bez pasty nic sa nestane ci hej? Ako inak ako cez sacik by sa tam dala dat ta pasta? Diki
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa AmOK »

http://www.youtube.com/watch?v=o7rPqCvCt0g Niekedy mam fakt dojem, ze co nie je na FB neexistuje.. Len sa prosim ta nespytaj v dalsom prispevku, ako sa ta tubicka s pastou otvara.. :facepalm:
Nestane sa nic, ta pasta sa tam dava len zo srandy a aby bolo o com kecat na forach. :good:
Anonymko97
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Pi 23. Nov, 2012, 19:52

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa Anonymko97 »

Dnes som skusal nainstalovat a funguje perfektne aj pasta aj chladic. Dokonca som ani nemusel pouzit na staru pastu nic len vreckouku. (ale pre istotu som to precistil aj alpou) dakujem za rady... A este ma napadlo aku trvanlivost ma ta pasta? Este mi z nej dost ostalo.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa shajek »

ono to ide dole vreckovkou ... lenze tam furt nieco zostane a nebude dokonale ciste ... preto tie pripravky a tak ... a pasta ako dlho vydrzi ? podla toho ako dobre ju zavries a aku pouzivas ... moja MX4 drzi dlho uz v tej tubicke a vpohpode
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
SLAFi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1186
Dátum registrácie: Ne 30. Okt, 2011, 21:29
Bydlisko: Trstena

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa SLAFi »

shajek napísal:ono to ide dole vreckovkou ... lenze tam furt nieco zostane a nebude dokonale ciste ... preto tie pripravky a tak ... a pasta ako dlho vydrzi ? podla toho ako dobre ju zavries a aku pouzivas ... moja MX4 drzi dlho uz v tej tubicke a vpohpode
vreckovka neni dobra , lepsi je neaký kapesnik , handička , čo to vpije ...
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Odstranenie thermal pasty a nasadenie novej

Príspevok od používateľa AmOK »

Nerobte uz z toho NASA vyskum.. ;)

Návrat na "Procesory"