Apple iphone 5
- Curd3x
- Používateľ

- Príspevky: 394
- Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
- Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)
Re: Apple iphone 5
Hosani,chcem sa opytat kto vlastni cierny kusok Iphone 5 ?,potreboval by som vediet info ohladom osuchania hliniku,nepresiel som celu temu sa priznam viem ze sa to tu ale riesilo zo zaciatku,kto ho ma pouziva a ako to naozaj je,sucha sa to aj bez predosleho poskodenia? (tuknutia) atd...
dakujem
dakujem
Re: Apple iphone 5
pozri tu http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=118&t=58784
pripadne si prebehni tuto temu, ale tam je aj x-inych veci http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=118&t=58389
pripadne si prebehni tuto temu, ale tam je aj x-inych veci http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=118&t=58389
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
- Curd3x
- Používateľ

- Príspevky: 394
- Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
- Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)
Re: Apple iphone 5
dakujem ti za ochotu idem si to prejst 
- _Mato_
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 2443
- Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
- Bydlisko: Beckov
Re: Apple iphone 5
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
- glirpi
- Používateľ

- Príspevky: 1280
- Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
- Bydlisko: Handlova / okres PD
Re: Apple iphone 5
to je este dobre. mne na androide dneska cely den zacalo vyhadzovat chybu android.proces.acore. pomohlo az zrusenie automatickeho update casu, prenastavenie datumu spat na minuly rok na 5 minut a opatovny navrat na aktualny cas + znova zapnut automatiku. lol.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Apple iphone 5
co mas za phone? mne to este na androide nespravilo.
inac vcera som sa hral chvilu s i5. to rozsirenie o jeden riadok na vysku nie je az take zle, ale dovod prechodu z i4S na i5 nevidim.
inac vcera som sa hral chvilu s i5. to rozsirenie o jeden riadok na vysku nie je az take zle, ale dovod prechodu z i4S na i5 nevidim.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Curd3x
- Používateľ

- Príspevky: 394
- Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2012, 16:59
- Bydlisko: Pravy Breh Dunaja (Petrzalka)
Re: Apple iphone 5
Asi skrz to zahodim svoj iPhone 
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Apple iphone 5
mne sa to tiez nestalo, na ktorej verzii os to robi?
- glirpi
- Používateľ

- Príspevky: 1280
- Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
- Bydlisko: Handlova / okres PD
Re: Apple iphone 5
nepatri to uz sice do tejto temy, ale mne na 4.1.1
vraj to ma nieco spolocne zo synchronizaciou kontaktov, takze ak nesynchronizujes s facebookom tak mozno sa ti to zrejme ani nestane.
vraj to ma nieco spolocne zo synchronizaciou kontaktov, takze ak nesynchronizujes s facebookom tak mozno sa ti to zrejme ani nestane.
Re: Apple iphone 5
Tak včera sa mi konečne dostal tento telefón do rúk a poviem vám, nič moc
Cena je tuším vyššia ako u 4S, aj keď podľa mňa 4S je dizajnovo spracovaná lepšie, 5-ka vyzerá strašne "lacno".
To, že nemám dôvod prechádzať zo 4S na 5 mi bolo jasné už dávno. Ten natiahnutý displej je celkom fajn, len keď som bol v základnej obrazovke a chcel som ho odblokovať, tak to vyzeralo strašne divne, neviem prečo. Inak aplikáce boli ok. Verdikt: Ak si raz o 5 rokov budem kupovať zasa nový telefón, neviem, či ostanem pri Apple
Nexus 4 sa mi zdá byť viac zaujímavý, len neviem, prečo na všetky výkonné Androidy trepú displej o veľkosti Ruska...
Spoiler: ukázať
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Apple iphone 5
pozajtra si idem zobrat telefon,momentalne vlastnim iPhone 4 a som s nim spokojny ale chcem si spravit radost a navyse mi skoncil pausal takze je to take nutene
ale w/e du na to
a tu prichadza problem..neviem co si mam v Orangei zobrat..fakt v celej ponuke neni normalny telefon,bud su tam HTCcka (minuly tyzden som kupil otcovi HTC ONE X a ako vlajkova lod tejto znacky nic moc) alebo Samsung ci Nokia ine znacky ani neberiem v potaz..
iPhone 5 mi zase nepride ako nejaky extra skok zo 4 a priblizne zan dat desat litrov korun pri skoro nulovom prilepseni si..fakt neviem
Chyba mi v ponuke stale Lumia 920 a ONE X+ alebo ONE SV "ci ine lopaty" na vyber..takze to vyzera tak,ze ani moc na vyber neni..a budem si musiet zobrat iPhone 5 lebo v ich ponuke fakt nic ine neni..
a tu prichadza problem..neviem co si mam v Orangei zobrat..fakt v celej ponuke neni normalny telefon,bud su tam HTCcka (minuly tyzden som kupil otcovi HTC ONE X a ako vlajkova lod tejto znacky nic moc) alebo Samsung ci Nokia ine znacky ani neberiem v potaz..
iPhone 5 mi zase nepride ako nejaky extra skok zo 4 a priblizne zan dat desat litrov korun pri skoro nulovom prilepseni si..fakt neviem
Chyba mi v ponuke stale Lumia 920 a ONE X+ alebo ONE SV "ci ine lopaty" na vyber..takze to vyzera tak,ze ani moc na vyber neni..a budem si musiet zobrat iPhone 5 lebo v ich ponuke fakt nic ine neni..
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- Chris
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5477
- Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Apple iphone 5
zober S3ku, sam mam i4 a pokukujem po lopate (s3 ) 
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Apple iphone 5
Samsung nechcem kvoli androidu a kvoli tomu bakelit materialu z ktoreho je S3 vyrobena + lopata

PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
-
faugusztin
- Moderátor

- Príspevky: 15084
- Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
- Bydlisko: Bratislava/Štúrovo
Re: Apple iphone 5
Za to ze Lumia 920 nie je u Orange predsa Orange nemoze - ked ju Nokia na nas trh este nedodava tak Orange nema co predavat. Co tak napriklad namiesto toho 8X ? https://www.orange.sk/eshop/zariadenia/ ... neId=19493
