Avira free reklama

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
samaell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 25. Jún, 2012, 11:06

Avira free reklama

Príspevok od používateľa samaell »

Ahoj , používam Aviru free a samozrejme to má háčik v podobe reklamy , ktorá sa stále vyhadzuje na oči , čítal som pár stránok ako tomu zamedziť ale nič z toho , preto sa pýtam či náhodou kto má s tým skúsenoť nevedel poradiť ako túto reklamu zablokovať , ak nie svet sa nezrúti :)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Avira free reklama

Príspevok od používateľa Snake »

A čo tak si kúpiť ten produkt kde reklama neni?





.
Používateľov profilový obrázok
samaell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po 25. Jún, 2012, 11:06

Re: Avira free reklama

Príspevok od používateľa samaell »

to nie , free edicie myslím že plne postačujú na domáce použitie a som opatrný , takže neklikám na všetko čo vidím , nestahujem všetok možný warez a vyvarujem sa akýmkoľvek podozrivým veciam a tak , nemusel by som mať žiadny AV ale predsa istota je istota , a avira je super AV , len tie reklamy no , ale to je len kozmetická chyba takže to nie je niečo prečo by som premýšľal nad plateným AV, ale predsa je dobré sa spýtať či sa s tým nedá dačo robiť, predsa len ekonomická situácia mnohých ludí nie je najlepšia a hľadajú čo najlacnešie riešenia , komerčné riešenia sú dobré pre firmy ktoré majú čo stratiť a môžu si to dovoliť alebo pre luďí ktorý majú tiež dáke cenné dáta alebo sú príliš paranoidný :D myslím že obyčajný človek so zdravým IT rozumom si vystačí takto , bohužial takých moc nie je :laugh:
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Avira free reklama

Príspevok od používateľa scpeter1 »

Microsoft essential security,ten nema reklamy.
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"