Gamescom 2015

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

kde je preorder button????? yahooo yahooo yahooo
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Leon »

No majú čo robiť aby sa predviedli http://www.technobuffalo.com/2015/08/06 ... bers-down/

.... 52 milionov dolarov von oknom každy mesiac nieje žiadna sranda :)
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Matej.T »

Už sa iba bude zrejme recyklovať :hysterical:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

nevadi, instant buy toto :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Leon »

a šak ono to už bolo či kedy to bude? pozerám, že som to asi prepásol? :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

ANONYM_a7

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa quicky »

wowko som vzdy vydrzal hrat asi 2mesiace po dataci,potom freeze... proste to nema co ponuknut na dlhodobe hranie,endgame je proste zly...nonstop unbalance, a pod.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Leon »

veď práveže endgame a combat systém je proste top, v tomto nemajú konkurenciu ako to všetko vybalancujú,... ale ja keď som videl o čom bude príbeh, tak mi až prišlo zle,... vyťahujú len starých bossov a neponúkajú nič iné. toto je proste hanba,.... v každom datáči oživia niečo nové zo sarších a doplnia nejakou tou troškou. No mi povedzte, aké asi muselo byť ťažké vymyslieť, že sa vráti Illidan? :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

1. zrobia nieco nove [mop], vsetci drbu
2. prinesu old school veci po ktorych fanusikovia tuzili a co sa stane?, vsetci drbu

ad. quicky... hej no pvp je take divotvorne, ale pve to tam drzi pri zivote, problem je skor v intenzite content patchov
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Leon »

Mne je u riti či donesú staré veci, nech sa kľudne všetko odohráva na starom contente,... mne vadí, že obnovujú starý príbeh ako keby nič, a predávajú to za rovnaké prachy. Potom nech sa nečudujú že prídu o 5 milionov subov. Veď v tomto je Blizz neprekonatelný, že spravia neskutočný lore, aspoň v BC a WOLK to tak bolo, no potom to upadlo. Tam celý rok asi masturbujú a po roku niečo vymýšľajú na poslednú chvíľu.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

:facepalm:
neobnovuju stary pribeh, len pokracuju cca stymi istymi osobami... thrall an so on, to mi vadi ano, ale inak je to pohoda

ako cely universe sa toci okolo legie tak co cakas, ze ju tam nedaju?, rovnako to je s old gods [100% tam budu :D].
Ked to bolo cele nove ako MoP tak sa vam aj tak nepacilo. ale od Cata je problem ten, ze kaslu na content patche, ved SoO tu bolo 14 mesiacov preboha. :)

napr. co vymyslia s Alleriou a Turalyonom ma zaujimava
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa quicky »

problem je ze zabili uplne hratelnosti bc, ktora podla kazdeho bola top... ziadne rychlokvasene naobliekane postavy, world pvp... dneska 90perc hracov ani netusi kde sa jednotlive raidy,dungy nachadzaju... vsade sa preklikas z mesta.. kde su tie casy ked sme sa cakali pred dungami a tam sa fajtovali s oposite faction:) to bolo nieco adrenalin nekonecna zabava, atd...

o com to je teraz ,gear nazbieras pvp za mesiac a potom z mesta klikas areny .. a skaces po dlazdiciach (kazdy datac som posledny mesiac robil len toto kym som cakal 20 min na que)...

pve so mna chut nikdy neprisiel,to neni absolutne ziadna vyzva.. naucis sa taktiku za 5min , kazdy boss potom robi dookola stale to ist,e tie iste fazy,utoky atd... to ze to nejaky kripel z raidu neda a wipne cely raid,je "super fun" a challenge :)

zabili pvp a preto sa tolko hracov podla mna aj na to vykaslalo :) terajsie pvp unbalanced jak svina ,to sa ani neda povedat :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

pve so mna chut nikdy neprisiel,to neni absolutne ziadna vyzva.. naucis sa taktiku za 5min , kazdy boss potom robi dookola stale to ist,e tie iste fazy,utoky atd...
:hysterical: , akoze prepac, ale nie je to take jednoduche zas :) ... ale musi ta to samozrejme bavit no... ked sa to naucis za 5 minut tak to ta je tu skoda si mal hrat za method alebo paragon a zarabat na tom :-)
Neviem asi si nikdy nesedel 5-6 hodin denne na jednom bossovi, ked nemas overpowered gear tak to neni o tom, ze niekto je kripel ale proste musia vsetci ist na plno

ad. challenge, v BC boli heroic dungy tazke (trebalo robit nieco), WoTLK bo easy, prislo cata spravili tazsie dungy [vsetci chceli tazsie ako WOTLK] a zrazu vsetci nadavali, ze to nevedia prejst (pretoze trebalo troska rozmyslat a nie len hack'n'slash).

ad bc hratelnost, neviem no, bc som hral len chvilku ale realita je taka, ze vsetci placu za klasickym wowkom ale keby si ich tam hodil tak by revali, ze co je to za blbost, nostalgia je silna vec.. ved za komunizmu bolo lepsie, ci?

BC bolo dobre lebo vtedy este dodavali content patche, teda si sa nenudil vyse roka na jednom raide
kde su tie casy ked sme sa cakali pred dungami a tam sa fajtovali s oposite faction:)
neviem co som chvilu hral WoD raidy tak som musel ist stealthom az do vnutra lebo summoning stone bol plne pod hordackou kontrolou :D

zabili pvp a preto sa tolko hracov podla mna aj na to vykaslalo :)
neviem no, majorita je skor pve based


To nic nemeni na tom, ze si to kupim :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa Leon »

každý sme proste vyrastali asi na inej časti wowka, ja som hral od začiatkov vanily do konca WOLK,... raidoval som v top 3 guilde na servery, čiže 19-01:00, 5/7 dní v týždni. zažil som aj cez 100 wipov na bossovi, čiže niesom nejaký casual gamer. A zažil som na vlastné oči ako uprednostnili money income od uplakaných deciek pred poriadným tažkým PVE progressom. Teba to môže baviť hoc jak strašne silno, no bohužiaľ realita je iná. Či už ako som spomínal leftovanie subov alebo sa stačí len pozrieť na roster guild teraz, napr na drakthule http://www.wowprogress.com/pve/eu/connected-drak-thul

... všetko len zľahčujú a čísla sú toho iba dôkazom.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"