Smart hodinky na behanie

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Broolly
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1666
Dátum registrácie: Pi 26. Sep, 2008, 07:40
Bydlisko: Košice

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa Broolly »

MacTukahan napísal: St 21. Mar, 2018, 16:33 Broolly toto nevypada zle, len som sa chcel zbavit ajfonu v ruke ked beham

TickerX nepotrebuje phone ma internu pamat staci doma sparovat a vyhodnoti ti vsetko obycajny ticker bez x potrebuje stale phone ;) ak nevies zohnat napis
Spoiler: ukázať
CPU: Intel 3570K 4.6 GHz, Watercooling: EK Supreme HF Actal + 4x 120 mm Noisblocker Multiframe S1 on XSPC RX480 + Laing Ultra + EK Top V2 + EK RES 250 Rev2, Silentstar Quad MB: Gigabyte z77x UD5 TH, RAM: Team DDR3 8GB (2x4GB) 2133MHz Xtreem Vulcan CL11, HDD: OCZ Vertex 3 max iops 240gb, 2x Samsung F4 320GB Raid0, Seagate Baracuda Green 2 TB, Seagate Pipeline 2TB DVD RW: Sony AD-7260S, Lite-On iHAS124 GPU: Asus Geforce 8800 GTS 512 DDR3 + EK 8800 GT SLI Ready, PSU: Seasonic Platinum Series Fanless 520 W, Monitor: 27"LCD Samsung P2770HD, CASE: Lian-Li PC-V 2110 Black Regulátor: Scythe Kaze Master, KEYBOARD: Microsoft X6, MOUSE: Logitech G700, GAMEPAD: Microsoft X360, SPEAKERS: Logitech Z906, Headphones: Superlux HD668B + AKG Velur,
Používateľov profilový obrázok
Broolly
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1666
Dátum registrácie: Pi 26. Sep, 2008, 07:40
Bydlisko: Košice

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa Broolly »

shajek napísal: Št 22. Mar, 2018, 12:37 Ja mam garmin Vivoactive HR ... na to kolko penazi stali, to podla mna nieje nic preborne. Hlavne ta podpora od garminu podla mna nieje taka super, tak ako aj aplikacia ktora mala/mava kopec bugov a bol cas ked sa vobec nesynchronizovala. Cele to UI tych hodin je dost zastarane. Brat ma Fitbit, a ked ich vidim raz za cas, tak display maju tak 10000% krajsi, ale niesu vodotesne no ...
ja osobne mam samsung Gear Fit 2 Pro koli palvaniu. Ticker X som stale pouzival na meranie odchylky HR v diete nakolko opticke snezory stoji za ... bodky.
vzdy ide oto naco to chces.
osobne na beh TickerX
na trening vo fitku plus plavanie Gear fit 2 Pro (ak neplaves tak polar M430 popripad M600)
cinske sracky od xioami hod do kosa mal som po tydni sli vsetky prec. Bud to ratalo kalorie dobludu alebo meralo tep len cas odcasu
kontinualne meranie tepu je zaklad vsetko ostatne pocita z toho kolko mas rokov aky si vysoky a kolko vazis.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel 3570K 4.6 GHz, Watercooling: EK Supreme HF Actal + 4x 120 mm Noisblocker Multiframe S1 on XSPC RX480 + Laing Ultra + EK Top V2 + EK RES 250 Rev2, Silentstar Quad MB: Gigabyte z77x UD5 TH, RAM: Team DDR3 8GB (2x4GB) 2133MHz Xtreem Vulcan CL11, HDD: OCZ Vertex 3 max iops 240gb, 2x Samsung F4 320GB Raid0, Seagate Baracuda Green 2 TB, Seagate Pipeline 2TB DVD RW: Sony AD-7260S, Lite-On iHAS124 GPU: Asus Geforce 8800 GTS 512 DDR3 + EK 8800 GT SLI Ready, PSU: Seasonic Platinum Series Fanless 520 W, Monitor: 27"LCD Samsung P2770HD, CASE: Lian-Li PC-V 2110 Black Regulátor: Scythe Kaze Master, KEYBOARD: Microsoft X6, MOUSE: Logitech G700, GAMEPAD: Microsoft X360, SPEAKERS: Logitech Z906, Headphones: Superlux HD668B + AKG Velur,
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Zabudol som napisat ze Tom Tomy su vodotesne to brutalne znizilo moj vyber ale psom spokoj plaval som s nimi par x uz.
klemo25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 26. Jan, 2018, 13:13

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa klemo25 »

Podla mna by tvoje poziadavky splnilo aj bml bwatch alpha, tiez v nich chodim behat a dost presne zameriavaju polohu. Tak isto velmi dobre komunikuju z mobilom :) cena plus minus 100 eur
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa spencer »

https://www.alza.sk/sport/lamax-bfit-by ... 577596.htm .... toto mi dala sestra , že si ide kupiť nové , najprv som o ne nemal zaujem , ale teraz ma to baví sledovať napr. aktivitu spánku , prejdené kroky a vedieť , že mi telefon zvoni , skôr ako začne ozaj zvoniť :D . aj spravy na tom prečitaš alebo fb upozornenia . za cenu kolo 50 € je to slušné , dizajn nenapadný , vodotesné a nabité vydržia okolo týždňa pri tom nabitie trva do 80 minút , paruje sa to s pár aplikaciami ja použivam lavais alebo tak nejak .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2138
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa zoom »

Trosku to tu ozivim. Cez vikend som este riadne dlhe hodiny studoval hodinky, ich platformy, presnosti GPS a podobne. V podstate som zistil, ze velmi dobre su hodinky Suunto - aj firma mi je sympaticka. Tiez maju meranie tepu srdca, velmi dobre GPS, aj mnoho aplikacii do hodiniek ako Garmin. Uz som pomaly aj chcel zanevriet na Garmina a ist do Suunta, ale potom som si do tabulky spisal parametre a tam mi to docvaklo. Suunto hodinky su tazke (podobne ako Fenix rad od Garminu).

Ohladom GPS presnosti pozri toto. Garmin typicky greedy bastard "duh, robime hodinky za 500 eur, ale aj tak tam dame MediaTek chip a nie nieco lepsie, aby sme viac zarobili".

Tie Garmin 935 su vlastne Fenix trieda v plastovom obale. Cize akoby lacny ksunt, ale to mi prave vyhovuje. Su lahsie ako moje terajsie Tomtomy. Nechcem velke kovove hodinky na ruke, nech vyzeram ako nejaky nigga co prave vyraboval benzinovu pumpu a uteka do geta s Rolexkami na ruke. Taktiez mam tenke rucky a velke hodinky by vyzerali nejako takto.

Este som si o tom mnoho cital a hlavne som sa docital, ze s hrudnym HR pasom dokazu tie Garminy pomerat (odhadnut) nejake dalsie fitness veci na cloveku. Nakoniec som teda dnes objednal Garmin Forerunner 935 a hrudny pas HRM-RUN. Zoparkrat s tym pobezim, nech ma to pomeria, a potom uz len cisto s hodinkami. V buducnosti, ked budu peniazky, asi prikupim ten RD Pod a budem behat s nim, pricom hrudny pas pouzijem 1-2x za mesiac, aby som aktualizoval moje udaje.

Realne sa dost tesim na vsetky tie cisielka a blbosti, ktore mi povedia, ze vlastne mam len viac utekat. Chcem zase behavat castejsie a obcas aj lesne trasy, tak uvidime.
PS: Objednal som v tomto obchode - nikde v Europe snad nie je nizsia cena a do 26.3. maju este 3% velkonocnu zlavu.

Vlastne pri tomto pisani som uplne zabudol, co som chcel povedat: Ak ti nevadi tvar a vaha Suunto, urcite si popozeraj ich ponuku, ci ta nieco nezaujme. Mne su tie hodinky velmi sympaticke a hlavne Made in Finland.
boXik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 377
Dátum registrácie: So 02. Okt, 2010, 16:42
Bydlisko: Trnava

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa boXik »

Nechce sa mi to cele precitavat :) mozno uz niekto navrhoval. Ja odporucim mi band 2 .. Teraz niekedy ma vyjst 3 .. Za 20e na gearbeste asi nemozno nic vytknut. Behal som s tym .. Plaval .. V robote do oleja padli a pohodicka :) sparujes s telefonom a on ti zaznamena GPS, kroky, spanok .. Ked mas vsetky funkcie zapnute, tak nabijas raz za 1-2 tyzdne.. Jedine minus, ze sa mi rozpadol naramok .. Take to umele lozko na hodinky vypadlo .. Tak by som asi odporucil nejaky zelezny, aby sa tak nenamahal ten lepeny spoj
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

hlavne, ze to nema gps :D
Používateľov profilový obrázok
drastyk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 424
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2011, 14:41
Bydlisko: Bratislava (32)

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa drastyk »

Zoom: ak by si ten hrudny pas nechcel, resp zistil ze ti ho netreba, tak ja by sommal zaujem.

Inak mne pride usmevne,ze sa tu porovnava vaha hodiniek 40g vs 80g, ja moc rozdiel necitim. Ale asi to bude tym, ze predtym som nosil skoro 200g s kovovym remienkom. Fenix 5 ani necitim naruke.
Spoiler: ukázať
MB: Asus Z170 Pro Gaming CPU: i7 6700K@4,5Ghz VGA: Gainward GTX 1070 PSU: Seasonic s12 520 W RAM: Corsair 16GB@3000 Mhz CASE: Define R3 Black Pearl Monitor: Benq 2411z 144Hz" Repro: Focal Alpha 65 DAC: Audient iD14 & nuForce uDac 2 Sluchádlá: Sennheiser HD 598
boXik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 377
Dátum registrácie: So 02. Okt, 2010, 16:42
Bydlisko: Trnava

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa boXik »

No GPS to nema .. Ale napr ja nosim telefon aj PRI behani.. Teda nosieval som, teraz som trosku spohodlnel a zanevrel na beh :D len som to sem dal ako alternativu .. Mozno zvazi, ze tu gpsku v tom ani nepotrebuje a zbytocne to zere malu baterku :)
klemo25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Pi 26. Jan, 2018, 13:13

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa klemo25 »

spencer napísal: Pi 23. Mar, 2018, 21:35 https://www.alza.sk/sport/lamax-bfit-by ... 577596.htm .... toto mi dala sestra , že si ide kupiť nové , najprv som o ne nemal zaujem , ale teraz ma to baví sledovať napr. aktivitu spánku , prejdené kroky a vedieť , že mi telefon zvoni , skôr ako začne ozaj zvoniť :D . aj spravy na tom prečitaš alebo fb upozornenia . za cenu kolo 50 € je to slušné , dizajn nenapadný , vodotesné a nabité vydržia okolo týždňa pri tom nabitie trva do 80 minút , paruje sa to s pár aplikaciami ja použivam lavais alebo tak nejak .
skúšal si v nich plávať napríkald ? to by ma zaujímalo že či to ide ?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

viz.
MacTukahan napísal: St 21. Mar, 2018, 16:33 Broolly toto nevypada zle, len som sa chcel zbavit ajfonu v ruke ked beham
takze gps je poziadavka :D
boXik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 377
Dátum registrácie: So 02. Okt, 2010, 16:42
Bydlisko: Trnava

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa boXik »

:D tak nech si kupi puzdro na bok .. Rameno :) sak jako mne to je fun.. Moja chyba, nechcelo sa mi citat siahodlhe komentare :) len som sa chcel podelit o moju dobru skusenost :)
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa BlackAngel »

Zdravim pani, mam moznost kupit suunto sport za 120€. Chcem to na bike, behanie, futbal, plavanie, turistiku, lyze atd. Oplati sa, ci je to zbytocnost pre rekreacneho sportovca? Je to verzia bez merania tepu na zapasti.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
drastyk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 424
Dátum registrácie: So 30. Júl, 2011, 14:41
Bydlisko: Bratislava (32)

Re: Smart hodinky na behanie

Príspevok od používateľa drastyk »

podla mna sa oplati, ja som sa dost zlepsil - behanie, mtb etc.. Urcite by som ale odporucil aj hrudny pas alebo hodinky co maju ten senzor.
Spoiler: ukázať
MB: Asus Z170 Pro Gaming CPU: i7 6700K@4,5Ghz VGA: Gainward GTX 1070 PSU: Seasonic s12 520 W RAM: Corsair 16GB@3000 Mhz CASE: Define R3 Black Pearl Monitor: Benq 2411z 144Hz" Repro: Focal Alpha 65 DAC: Audient iD14 & nuForce uDac 2 Sluchádlá: Sennheiser HD 598

Návrat na "Nákupná poradňa"