Mys

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mys

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja som videl, že sa tu omleli Logitechky, tak som hneď mal potrebu sa tu privaliť a dať nejaké to PSA. Logitech nie je síce Razer ale QC a kvalita šla dole. Napríklad moje dve G403. Prvý kus začal "chrčať", teda niečo v nej chrčalo (myslím, že sa o tom hovorilo, že sa trasie senzor???), priamo s Logitechom som vyriešil reklamku - štýlom, že som dostal nový kus, starý som nevracal. Ten starý používam stále v robote, aj bočné tlačidlá majú také spružinové pazvuky, keď ich povolím ale výkonovo/baterkovo je v pohode.

Nová G403, tá nemá vyššie spomínané problémy ale za posledné týždne sa začali objavovať problémy s batériou, nejako rýchlo sa vybíja (predtým som ťahal aj týždeň na jedno nabitie, aj moja stará drží veľmi dlho (aj keď tú samozrejme používam pomenej)), nenabíja sa (podľa LGS) nad 81%, niekedy ukazuje, že je nízka batéria, zapojím ju na kábel na sekundu a späť, a zrazu ukazuje, že mám nad 50%.

Sú to skoro 2 roky od tej výmeny, takže si nedávam nádeje, že to vymenia ale tak vytvoril som ticket, možno sa mi pošťastí a....tretíííí kus?

O dôvod viac, prečo by som oveľa radšej bral G603 - problém s batériou? Vyberieš tú jednu AA, dáš druhú a ideš ďalšie 3 mesiace na jedno nabitie.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Mys

Príspevok od používateľa stanomx »

samozrejme sa po pridani prispevku moja g602 urazila a uz robi vsade same dvojkliky :facepalm:
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Mys

Príspevok od používateľa felipe25 »

Trochu OT...

Mam inac 2x mysku doma... neboli nikde rozoberane atd.

G700 a G500.. obe su v prakticky TOP stave /exterier/, akurat, G700 zacala robit to, ze 2klik casto urobi ako 1 klik- - t.j. mam chapat ze je zly spinac? :D

Existuje niekto, co by mi to vedel opravit? - dat dokopy? :)
Rozmyslam aj nad prekrytovanim, lebo sa mi zda, ze to robi aj trochu vysuchany kryt v oblasti tlacidiel (taky leskly), ci nie?

Dlho som zhanal mysku, co by velkostne sedela s G700, a to som mal v ruke 3-4 modely, kazdy bol iny a vadilo mi to. Nasiel som po dlhom hladani HP Pavilion Gaming Mouse 200, ktora je najpodobnejsia, ale asi aj tak by som chcel plne funkcnu Logitech G700.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Nákupná poradňa"