Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3996
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Príspevok od používateľa Dunar »

Marek125 napísal: Št 26. Aug, 2021, 16:16 Dunar: Ktorý ten BT kábel od KZ zobrať ku tým KZ ZAS? Slúchadlá by mali prísť zajtra, tak som zvedavý.

KZ Bluetooth 5.0 s tým káblom alebo KZ AZ09 čo sa dáva za ucho?
To už je na tebe čo ti je pohodlnejšie.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Príspevok od používateľa Marek125 »

A nieje tam dáky rozdiel v kvalite zvuku? Lebo napríklad čo mám tu staršiu verziu tak tie pôvodné KZ hrali o dosť hlasnejšie na BT module ako zapojené cez Jack do mobilu.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3996
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Príspevok od používateľa Dunar »

Rozdiel medzi nimi je, lepsi by mal byt ten modul.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Príspevok od používateľa killswitch »

Marek125 napísal: Št 26. Aug, 2021, 18:08 € 67,68 42%OFF | KZ ZAS 16 Unit Hybrid In-ear Earphones 7BA 1DD PCB Crossover Board Metal HIFI Headset Music Sport KZ ZAX ZSX ZS10 PRO AS16 AST
https://a.aliexpress.com/_vrQkWA
dík, trik s CZ poznám, ale aj tak mi už dlhšie nevedelo nájsť nič v eu skladoch.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Ktoré slúchadlá od KZ zobrať?

Príspevok od používateľa Marek125 »

Slúchadlá dnes prišli, počúval som dve hodinky. Cez môj telefón hrajú celkom slabo a nevýrazné. Cez ten 5.0 Bluetooth kábel hneď ožijú, ale to je skôr chýba môjho telefónu. Priložené štuple sú pre mňa osobne nepoužiteľné hneď som nahodil druhé, čo sa týka pohodlia sú strašné pohodlné v uchu určite netlačia ako pôvodne KZ čo som mal a ten materiál svojho sú vyrobené je strašné príjemný. Za mňa maximálna spokojnosť.


EDIT: Dunar nemáš skúsenosť s BT modulom TRN BT20s pro? Podľa všetkého používa lepší codec ako tá verzia od KZ. Na tú verziu od KZ sa ľudia sťažujú že sa kazí a mango svoje muchy toto podľa mňa vyzerá aj lepšie a podľa všetkého by to malo pasovať na moje slúchadlá.

Návrat na "Nákupná poradňa"