existuje vobec nejake riesenie ?:Error nv4_disp.dll

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Oskusaj tu grafu v inom pc a uvidis ak to bude robit tiez tak uz vies ako na tom si. Ale ak nie tak sa pozri na dosku alebo ram, ale ramkou asi tezko.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ja to aj tak vidim na problem dosky, mal som nejake podobne hlasky pri mojej 6600 a msi k7n2 delta 2lsr, pri povodnej delteL neboli a ako som vymenil dosku tak sa mi to secko zacalo s prepacenim sra* ako hovado. ciastocne to zriesilo automaticke taktovanie systemu, aspon na 3% ale aj tak bol komp nestabilny na viac ako 40hod. vravis ze procak sa ti nehreje, lenze merias ten aux teplotu? skus si osahat chladic a tiez by som radil kuknut northbridge. inac ten zdroj nic moc 450w a 25A, moja 350 ma 28A - enermax. nho budis.

to fear, ked uz niekomu nadavas tak aspon spisovne
edit : ospravedlnujem sa, zle pouzite slovo (nadavanie) zvisok plati
Naposledy upravil/-a jararak v Po 18. Sep, 2006, 00:03, upravené celkom 1 krát.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

jararak vyprosim si aby si oznacoval moje posty za "niekomu nadavajuce ak to tak nieje" nie je tam ani jedna veta v ktorej by som niekomu NADAVAL ok .

a ktomu problemu je to na 90% doska.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

hosi klud... :!:
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
wofer10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 15. Sep, 2006, 02:00

HURRAA

Príspevok od používateľa wofer10 »

Super dosiel som nato bolo to zdrojom ja som mal 450watovi s 25 pin konektorom pozical som si od kamosa a ma 300watovom mi to islo tak papa
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: HURRAA

Príspevok od používateľa andynko »

wofer10 napísal:Super dosiel som nato bolo to zdrojom ja som mal 450watovi s 25 pin konektorom pozical som si od kamosa a ma 300watovom mi to islo tak papa
no moment moment, aj ked pises ze zdroj to poriesil (co som v podstate aj pisal) ale rad by som vedel aky to bol ten druhy zdroj 300W ? isiel tam aj ten 4 pinovy konektor do dosky? alebo bez neho, alebo co vlastne to mas za znacku?

EDIT : pepek pise, v inej teme, ze stiahol INU dll kniznicu a s nou to uz islo ok, len pri nabehnuti win si ju zase vratil na povodnu...

tak odporucam najst VSETKY kniznice s tym nazvom (NIE s priponou) v nudzovom rezime VSETKY nahradit jednou a tou istou verziou, ktora je v poriadku
Používateľov profilový obrázok
wofer10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Pi 15. Sep, 2006, 02:00

Re: HURRAA

Príspevok od používateľa wofer10 »

TEN ZDROJ BOL 300W S 20 PIN KONEKTOROM A DNES SOM SI KUPIL ZDROJ 350W S 20 PIN KOVEKTOROM A IDE MI TO ZIADNE VELKE RIESENI JA SOM MAL 450W JE ASI SLABI :!:
Používateľov profilový obrázok
pepek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 207
Dátum registrácie: St 18. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: UK

Príspevok od používateľa pepek »

zdroj som skusal aj iny bez zmeny.. ale uz som na to prisiel robilo to agp 8x , vypol som podporu v biose , pritom som skusal vsetko mozne ale toto som menil iba na zaciatku trapenia a priamo v ovladacoch"nie v biose" potom som sa k tomu uz nevracal..Az teraz nahodov :red: Neviem sice preco mu vadi agp 8 x ale co uz, nemal by som byt nejako ukrateny na vykone.. :(
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

na vykone ukrateny urcite nebudes :wink:

Návrat na "Grafické karty"