neonka do pc

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marduk »

kup si klasicku ziarowku 100w farebnu
bude to cool :lol:
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

ak chces neonku tak v nudzovych svietidlach take su. .. a ak chces farebne tak kzp bielu, a daj cez to filter farebny alebo chod do nejakeho diskofilneho obchodu s disk. aparaturou a tam mavaju take trubky, ktore navlecies na neonku a ona potom svieti farebne :wink:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

marduk napísal:kup si klasicku ziarowku 100w farebnu
bude to cool :lol:
to sa ti povie ale kto to potom bude chladit ?? hmm ??
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

Matl0_w1C napísal:ak chces neonku tak v nudzovych svietidlach take su. .. a ak chces farebne tak kzp bielu, a daj cez to filter farebny alebo chod do nejakeho diskofilneho obchodu s disk. aparaturou a tam mavaju take trubky, ktore navlecies na neonku a ona potom svieti farebne :wink:
ok thx for help..
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

v chovprodukte predavaju trubicu takej fialovej farby
trubica sluzi na pestovanie rastlin stoji do 300Sk
PS: mozes si v PC vypestovat napriklad paradjky , alebo kaktus , alebo marku ako moj kamos :lol:
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marduk »

Duroniak napísal:v chovprodukte predavaju trubicu takej fialovej farby
trubica sluzi na pestovanie rastlin stoji do 300Sk
PS: mozes si v PC vypestovat napriklad paradjky , alebo kaktus , alebo marku ako moj kamos :lol:
hej a do roka sa ti pestowanim wratia prachy za pc
ale len ked budes trawu pestowat
ine sa neoplati :D
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

marduk napísal:
Duroniak napísal:v chovprodukte predavaju trubicu takej fialovej farby
trubica sluzi na pestovanie rastlin stoji do 300Sk
PS: mozes si v PC vypestovat napriklad paradjky , alebo kaktus , alebo marku ako moj kamos :lol:
hej a do roka sa ti pestowanim wratia prachy za pc
ale len ked budes trawu pestowat
ine sa neoplati :D
no pekna haluz
dik za radu...
mozno skusim
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Ak zhanas akukolvek svietiacu techniku v BA, tak na dulovom namesti je jeden velkosklad ktory zasobuje vacsinu predajni v BA ale su ochotny a predaju hocikomu. Ja som tam kupil za 280sk 120cm dlhu modru neonku.
Ked pojdes z dulovho namestia smerom na autobusku nivi, po lavej strane je taka vyskova hrozne osarpana zlta budova, vedla nej je brana so zavorou a vratnikom, tak v tom dvore to je, ja som sa pytal vratnika a bol tam taky ochotny stary pan...
Používateľov profilový obrázok
iwo1222
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Št 02. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Kvacalova 12, 82108 Bratislava

Príspevok od používateľa iwo1222 »

jergus napísal:Ak zhanas akukolvek svietiacu techniku v BA, tak na dulovom namesti je jeden velkosklad ktory zasobuje vacsinu predajni v BA ale su ochotny a predaju hocikomu. Ja som tam kupil za 280sk 120cm dlhu modru neonku.
Ked pojdes z dulovho namestia smerom na autobusku nivi, po lavej strane je taka vyskova hrozne osarpana zlta budova, vedla nej je brana so zavorou a vratnikom, tak v tom dvore to je, ja som sa pytal vratnika a bol tam taky ochotny stary pan...
poockat na dulaku vravis<< ???
to viem kde je ale aj tam som sa pozeral do toho kraamku a nic ako neonky som ta nevidel
inaq dik ya radu
Používateľov profilový obrázok
sasuke
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 14. Feb, 2008, 14:00

Re: neonka do pc

Príspevok od používateľa sasuke »

iwo1222 napísal:cawte all mam taky blby napad cem dat normalnu neonku do pc...
aby to swietilo a nebrtalo napajanie zo zdroja.. pls poradte ci sa to da..
nie, URCITE TO NEROB !!!! bude ti kolisat napatie, a to urcite neni prospecne doske, a na druhej strane, z neonov ide dost teplo, a to tiez nieje moc dobre komponenty v PC :!:
Používateľov profilový obrázok
bioworm
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Važec / LM

Re: neonka do pc

Príspevok od používateľa bioworm »

sasuke napísal:
iwo1222 napísal:cawte all mam taky blby napad cem dat normalnu neonku do pc...
aby to swietilo a nebrtalo napajanie zo zdroja.. pls poradte ci sa to da..
nie, URCITE TO NEROB !!!! bude ti kolisat napatie, a to urcite neni prospecne doske, a na druhej strane, z neonov ide dost teplo, a to tiez nieje moc dobre komponenty v PC :!:
plne suhlasim... radsej tam daj normalnu farebnu(bielu) katodu, ta menej zere a vydava asi o 50% menej tepla :!:
BioPC
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5Q SE Plus CPU: Intel Core2Quad Q9550@+ AC Freezer 7 Pro RAM: A-DATA Vitesta 4x1GB 800MHz VGA: Gigabyte ATI R685OC 1GB HDD: Western Digital 500+640 16MB SATA2 PSU: Fortron BSII 500W Screen: LG Flatron W2753V 27" Sound: Logitech x530 + Logitech H600 Keyboard: Saitek Eclipse II Mouse: Logitech Cordless Click! Plus + RAZER Pro Solution Pro Pad Case: Thermaltake Xaser VI VG4000BWS
Laptop: Lenovo IdeaPad Y570
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Memnon »

ked uz tak silou mocou cches robit nieco extra tak si sprav obvod s 20 vysokosvietiacimy diodami ktore menia zarbu k tomu nejaky preklapaci obvod (alebo prepinac ked sa nechces trapit) a bude ti ta tvoja CAE svietit vsetkymi farbami duhy :)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"