Radeon X800pro a problem s napajanim

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
falkom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 12. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa falkom »

Bdurex napísal:NO tak s tym som mal ja problem na mojeje 7600GS na AGP ..bola asi vadna ....cize daj reklamvat ...bol to ten ista problem. :(
ide o moju graficku kartu ako ju mam dat reklamovat ked je 2 mesiace po zaruke :cry: . Ani sa so mnou nebavili o reklamacii ci pozarucnom servise. Nema niektu tuto kartu este v zaruke?
Používateľov profilový obrázok
falkom
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 12. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa falkom »

Ide o moju grafickou kartou Sapphire Radeon X800pro 256MB, hoci graficka karta ma zapojeny napajaci konektor stale grafika pipa a na monitore vypise ze grafika nema zapojene napajanie... skusal som uz druhy zdroj a aj inu zakladnu dosku , ci comp.a stale je ten isty problem... Externy conektor vyzera byt ok. a stale je ten isty problem... kde moze byt chyba?
Dodatocne som zistil toto : Stalo sa to asi vtedy ked som pripojil kabel na USB,aby som stahol fotky s compu pri tom mi odysiel moj zdroj(zadymilo sa) no nevedel som co sa vlastne stalo. Neskor som zistil , ze do koncovky USB sa dostalo zlatko a spojilo kontakty a na inom compe zamrzol nootbook. Mozno ze to sposobilo tu chybu. Poradte co by sa dalo s tou grafikou urobit.Mam tu smolu 6e je 2 mesiace po zaruke a stala vise 16 000 Sk. Som s toho zufali. Dakujem Za akukolvek pomoc.
Najlepsie odbornu , a kde by som si mohol zaslat na opravu.

Zostava:MSI K8N neo platinum,A64 3200+ (2,2 Ghz),A-data Vinesta DDR 500 Mhz,SB live!
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

to si kde kupoval tu kartu v egypte?
sak ja mam X800Gt ktora je vykonnejsia ako ta pro aj ked len o kusok a stala ma 6100s dph v septembri roku 2005

a podla toho co som cital na nete aj na webe sapphire tak ta karta je AGP

Návrat na "Grafické karty"