Ceruzka vydrzi na CPU asi 3 dni

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
romang
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 05. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa romang »

Axis napísal:Aha, no tak diky dnes to spravim, uvidim ci to pomoze.

Este dve otazky:
a) myslite si ze teplo z CPU nebude mat na tu izolepu ziadny vplyv? Neodlepi sa nahodou po case?

b) to je v tej uzkej medzere medzi chladicom a telom CPU fakt taky velky prievan? :D

Jasne ze tam nieje prievam, ale .. nejaky ten zabludeny vetrik tam moze trosku fuknut ;o) nehovorim ze tam fuka, ale... predsa len, trosku sa tam tam vzduch asi aj hybe. Priestor je tam sice nato velmi maly, ale... no neviem aky mas prievan v CASE.
Najteplejsie na cpu by mala byt prave cast, kt. sa dotyka chladica, ostatok, ta keramika ci co to je za material okolo by sa nemala nejako "hriat" preto som to dal do uvodzoviek, aby ma niekto zase nechytal za slovo.
Ci a akolko to vydrzi neviem, cital som to ale pri vela navodoch, ked sa unlockovali cpu pomocou vodiveho laku.
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Riesite tu totalne kraviny. Kup si elktrovodivy lak a mas vystarane, ten je stavany aj na vyssie teploty.
Na ten grafit urcite vplyva aj vyzarovane teplo, takze naveky ti to asi nevydrzi.
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
Axis
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 81
Dátum registrácie: Ut 23. Nov, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa Axis »

Ok ludia. Koniec diskusie.

Cmaral som po CPU dobrych 5 minut v kuse. Prelepil to paskov. Multiplikator nabehol ako som chcel a drzi uz od piatku v pohode. Diki moc. :D

PS: To ze grafit nevydrzi na veky mi nevadi. Aj tak rozoberam comp asi tak 3 krat do mesiaca. :o
Používateľov profilový obrázok
romang
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: So 05. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa romang »

Potom daj vediet, kolko ti tam vydrzi ta lepiaca paska.
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

urcite elktrovovdivy lak

Návrat na "Procesory"