tisenie zdroja

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Arius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: BA 5trzalka

Príspevok od používateľa Arius »

no takze so vybral zdroj chytil priamu brusku odrezal mriezku na zdroji, preistotu som tam nedal ziadnu, vetilator hucal jak svet (zapojeny v doske...) logol som sa do windowsu a pustil speed fan v ktorom som dal 50% otacok a je to tihsie ale dal by som to aj na 25% len neviem ci je to zdrave... pri 50% ma teoreticky zdroj 30stupnov.. co sa mi ale nezda a iny merak nemam...

Takze? pocuvam rady aby to menej hucalo...
AdsBot [Google]
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 288
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2008, 13:40

Re: zdroj!

Príspevok od používateľa AdsBot [Google] »

nandy_pastorek@post.sk napísal:No zdroj je problem! mne kvoli tomu odisla jedna zakl.doska Abit za 6 litrov aj s grafikou a potom pred 3mesiacmi Microstar za 4 litre!!!
POZOR neide o hluk, /daj si pasivne ci vodne chladenie... :-)/ ale o PRESNE - STABILNE NAPATIE!!!!! je to svina, lebo ide to ale pomaly to zodere dosku ci hardware a Ty-Ja myslis na vsetko len na zdroj nie!!! Kup si priesvitny Levicom 500w a bude aj pre oko aj pre zenu aj pre stroj a pre TEBA!
:-)

NANDY
KUP si TC x od Silentu a mas po starostech , da se uzivatelsky nastavit ochrana a vypnuti a to na 0,001 V pøi jakekoliv zavadì na napìti nebo i teplotach kanalù ! <a href="http://silent.wz.cz" alt="Silent" title="Silent">Tiche pc na www.silent.wz.cz</a>
a funguje toi pøi napø. seklem , zatuhlem pocitaci nebo i pøi bootu stroje atd..
Vedlejsi ucinky jsou ticho a uspora 30 - 50 % pøikonu !

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"