Half-Life 2: FakeFactory Cinematic Mod

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HL2- Cinematic mod 9 od FakeFactory

Príspevok od používateľa FEAR »

no to bude tym ze ziaden steam nemam .... ale to nebudeme rozoberat preco ho nemam .... :)
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod 9 od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..no, pri inštalácii to chce mať Steam vypnutý a pokiaľ viem, HL2 plus epizódy sa dajú hrať aj bez Steamu, nie každý chce/môže byť pripojený na nete a hrať, takže ísť by to malo..
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod 9 od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

Half-Life 2 Cinematic Mod 9.5 HD-Video
http://www.youtube.com/watch?v=8L9z5VdvNkQ&fmt=22
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..a už je to aj vonku - update na ver. 9,5..
rozdiel oproti pôvodnému HL2 je fascinujúci. Povedal by som, že kopa dnešných nových hier je na tom omnoho horšie, ako pôvodný HL a HL2 a s touto grafikou.. :good:

LINK: http://upit.to/file:b58de44f45/CM95Update.rar
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa Matusak »

vyzera to super, konecne som sa odhodlal sa do toho pustit.. avsak ma zarazil ten fakt ze to potrebujem mat vsetky casti prejdene...
nevyriesil to ani ten update?? popravde moc sa mi nechce prechadzat hl2 ep1 ep2 .. lebo aj kebyze vsetko presprintujem tak je to zabavka na zopar hodin hrania... :rolleyes:
pokial to treba mat prejdene, tak to ani instalovat nemusim ten mod ? co sa stane ked to nainstalujem hned po instalacii hl2 ? budem hrat so starymi texturami alebo mi to hodi tieto nove ?


edit: noo volako to nejde nainstalovat... teda hl2 nemam nainstalovany v steame ale mimo steamu... vie niekto ako na to ?
edit2: hl2 mam v games/orange box skusil som tam dorobit priecinok sourcemods ale akosi to nefunguje... teda nemam prejdenu hru.. tak je mozne ze by to fungovalo az ked sa prejde hra ?
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..nepotrebuješ mať prejdené.. ..mali by byť len sprístupnené kapitoly..
--------------------------------------------------------------------------------
FAKEFACTORY CINEMATIC MOD V9 BASE
Build 9.0 BASE final (32Bit save)
--------------------------------------------------------------------------------
TO PLAY THIS MOD, YOU MUST OWN HALF-LIFE 2 / EPISODE ONE / EPISODE TWO FULLY
INSTALLED AND UNLOCKED! (= started at least once) YOU CANNOT PLAY THIS MOD WITHOUT EPISODE TWO CONTENT!
--------------------------------------------------------------------------------
Remember to activate "High Quality" graphic settings in the options dialog
--------------------------------------------------------------------------------
PURPOSE OF THIS MOD:
-------------------------------------------------
- Unified Engine; play the whole game (HL2 / EP1 / EP2) with the latest Orangebox engine
- Enhance the old HL2 maps with HDR, blooming, color-correction, new props
- Eliminate all blurry / Lowres textures with new Highres textures and/or Hires-Detail-Overlays
- Give the HL2 trilogy a more stressed, darker and uncomfortable look
- Enhance the soundtrack with a semi-dynamic new hollywood-style music
- Add more replay-value

postup som popísal pár postov skôr, tak si to prečítaj..
..čo sa týka hry "mimo" steam, tak to bohužiaľ neviem, ale instal by ísť mal..
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..momentálne inštalujem tento mod pod Win7 64bit..
..uvidíme - napíšem..
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..tak pod Windows 7 úplne bezproblémová inštalácia aj funkčnosť, aspoň čo sa týka prvej a druhej kapitoly HL2, tak isto aj oboch epizód..
..neskôr doplním aj nejaké skríny.. ;)
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..patch na ver. 9.51..

..prepracovaný character pimper, inovované modely postáv, fixované zistené bugy..

+ Added new HD Alyx model (Adriana Lima style) with realistic (gravity influenced) hair motion
V14 tagged model is a WIP/TEST
V16 tagged model is a final model
Hint: Not suitable for fans of the battle-worn VALVE style.
+ Recompiled Monk / Barney / GMan models, fixing some Bone-Errors
+ Added new HD Mossman model (blonde again)
+ Added new HD Barney model (closer to VALVE original)
+ Added GMan-Hybrid Model (old VALVE mech with Hires-Facemap as seen in older versions of CM)
+ Reworked Character Pimper for multiple model variations in "Maincharacter" section.
+ Recompiled the maps with higher precision lightmaps and per-vertex-lighting accuracy on props
Fix: Worked around an old Valve Bug in Response-System. Alyx will now allways react if you are staring at her for some time in Non-Combat situations. Reaction depends on her actual condition (relaxed, stimulated, alarmed)
Fix: Portuguese subtitles
Fix: Areaportal error in map prison_05
Fix: Terrain hole in map coast_03
Fix: Ugly skybox and heavy performance drop in canals_13
Fix: Wrong rendered blood splashes
Fix: Wrong LORES-Civilian models (if HD addon was installed)
Fix: Anorexic Monk HD model
Fix (hopefully): Twin-Alyx in prison-levels
Fix: Slowmotion when Quickload (F9) was pressed
Fix: Tons of other small glitches


link:
http://upit.to/file:b813769c50/CM951UPDATE.part1.rar
http://upit.to/file:04159a9550/CM951UPDATE.part2.rar
Progress... ... 59%
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

pls potrebujem help, ohladom hl2 fakefactory cinematic mod v9,5. nainstaloval som orangebox, hodil som to do steamu, potom som nainstaloval ten fakefactory cinematic mod ale ked som to chcel spustit tak mi to vypise ze "MountAppFilesystem() failed: You don't have all GCFs needed to play this game." neviete iekto jak to opravim? mam vistu 64bit, 4gb ram a grafiku 512mb tak ako to vyzaduje:-( :-( :-( :-(
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..takže - máš instalnutý HL2, EP1, EP2 na Steam, odomknuté všetky kapitoly, potom nainštalovaný CM 9.0, updatnutý na CM9.5 /pri vypnutom Steame/ a keď chceš spustiť CM, tak ti vypíše tú chybovú hlášku?

..ja som si to nainštaloval 2x - raz v PX 32bit a potom vo W7 64bit a chodí mi to aj tam aj tam, samozrejme, mal som nejaké problémy, sú popísané vo vlákne..
Progress... ... 59%
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

ano mam nainstalovany orange box takze je to hl2 a aj epizody. Vsetky 3 hry mam hodene v steame. Half life 2 aj half life 2 episode two mi idu spustit cez steam v pohode, lenze normalne bez steamu mi to spustit nejde, ale episode one mam tiez hodenu v steame ale ked ju spustim cez steam tak mi naskoci menu ale hned mi vypne hru. Ale zase ked to spustim bez steamu tak mi to ide, ibaze nie cez ten subor hl2.exe ale ide mi to iba cez subor start.bat ktory je tam tiez lenze ten sa mi neda hodit do steamu lebo to nieje exe subor. Takze ked to teda spustim cez ten start.bat tak mi to v pohode ide aj spusti aj loadne hru... Ano setky levely mam odomknute, ked som stiahol a nainstaloval ten orangebox tak boli uz odomknute vsetky levely. Takze mohol by byt problem v tom ze mi nejde spustit episode one cez steam?
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..áno, môže byť. Teraz odskúšané, cez Steam mi klasika HL2, EP1 a EP2 idú normálne. Odporúčam odinštalovať a vymazať z disku.
Pokiaľ máš hry regnuté na Steame, stiahni si inštalačky odtiaľ, ako ja keď som to dával do W7.
Nainštaloval som len Steam, aktivoval a hry stiahol od nich. Potom odskúšaj, malo by to všetko chodiť. Unlockni si kapitoly, nainštaluj CM 9.0 base a zase odskúšaj. Pokiaľ chodí, nainštaluj update na 9.5, inštaluje sa samé do adresára CM 9 a znovu odskúšaj. Všetko by malo chodiť bez problémov. Silne odporúčam doinštalovať patch 9.51 a v options/video/advanced nastaviť "field of view" na maximum, alebo trochu menej, podľa toho uvidíš, aké máš "silné" pc :-D
Odmenou ti bude super zážitok z novej grafiky pri starej kvalitnej hrateľnosti..
No a na záver sa môžeš vyblázniť v character pimperi a ponastavovať si ultrarealistické HD modely NPC postáv v hre.. /potom aj silné mašiny fučia/
Daj potom do vlákna vedieť, či ti to ide, alebo kde "soudruzi z NDR" spravili chybu... ;)
Progress... ... 59%
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa beardie »

preco mam pocit, ze subor start.bat je z cracknutej verzie...
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

beardie: to neriešim, oficiálny postup instalu som popísal, aj s regnutím na Steame.. ;)

..mimo to - "start.bat" si vytvoríš hocikedy aj sám, keĎ potrebuješ niečo spustiť priamo s nejakým nadefinovaným parametrom, takže pokiaľ mladý muž nemá originálku /čo tvrdí že má/, netrápi ma to.
Jednoducho - Cinematic Mode nespustíš bez originálnej hry a Steamu, kde ju musíš mať regnutú a konkrétne pri tomto móde musíš mať originál HL2, EP1 aj EP2, inak si to nezahráš..
Progress... ... 59%

Návrat na "Hry a problémy s nimi"