Neustale odpajanie od internetu

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Mishella
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 22. Nov, 2009, 17:57

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa Mishella »

no jo ono ani tak nejde o ich peniaze ked mam net s viazanostou na 2roky a nic s tym nespravim len musim "trpiet" providera(nie ze by som sa chystala menit ho, uz po tych 8 rokoch to zvladam :D ) do konca zmluvy ... a ten mesiac co mi net nesiel som ho platila aj tak ... takze to ide skor o moje peniaze a o to ze platim za nieco co nemam v podstate ... keby ma nepresviedcali ze chyba je u mna a hned to prehodili tak som nemusela mesiac cakat ... a knihu mal :D ... ina pecka, som cumela nanho ze ci mi prisiel predcitat alebo co :D
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa matopd »

:D :D :D :D :D :D :D :D
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Zdravim pani, presne tento isty problem mam aj ja, isty cas mi to s tymto routrom fungovalo bez problemov, a takto blbnut mi to zacalo niekedy v juli tohto roku, potom som dal router na reklamaciu, dali mi novy, no robi to iste. Jednak sa mi ntb Lenovo G550 odpaja od wifi a do 5 sek to je spet, tiez som tu nasiel vlakno s tymto problemom, a takisto ma odpaja uplne aj od linky, teda vypadne uplne. Zaujimavostov vsak je, ze s glitelom + asus wl520gu, ide stabilne, lenze moj asus sa dobabral, takze ptorebujem ten dlink. Co odporucate spravit? Zavolat do t-comu a co presne povedat aby mi vymenili tie porty? Dakujem velmi pekne
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa matopd »

reakcia po roku a dni. Uz som si myslel, ze mi dr**e. Pocuj, ak mas comp cisty (skuseny inde na nete), volaj 12129 a nahlas poruchu!
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

jo dnes tam zavolam, inak ty si to nejak vyriesil?
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa matopd »

no na 12129
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

a ak sa smiem spytat, co urobili? alebo nevies?
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Dnes mi to este nepadlo ako naschval, a volam tam, ze vypadava mi net, ona povedala, ze dnes mi nic nevypadlo, tak hovorim, ze dnes nie, ale vcera mi to padlo niekolkokrat, vybehla na mna s tym, ze ju nezaujima co bolo vcera, ze mohlo to sposobit nejaka porucha, alebo co, zacal som jej vysvetlovat, ze tento problem mam uz od augusta, daval som reklamovat router, dali mi novy a robi to stale to iste, nenechala ma ani dohovorit, ze ju to nezaujima, ze mam volat ked to bude padat, lebo ona aj keby to dala technikom, tak oni by povedali, ze linka je v poriadku, mam dnes dobru naladu, tak som sa nechcel hadat, ale k tym technikom dodam len tolko, ze vzdy pride len sms, ze zavada bola odstranena, a nikdy nijaky technik nepride, a nic sa ani nezmeni, teda problem pretrvava dalej, ale to necham tak, je to bohuzial t-com.
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Neustale odpajanie od internetu

Príspevok od používateľa matopd »

ked pride sms a nejde to, treba okamzite volat poruchovku. Vies, oni sami technici ani nevedia, kam pojdu. Jemu pride poruha a zrejme aj to, co ma spravit, k zakaznikovi sa ani nedostanu...

Treba volat,volat a volat na 12129...

Návrat na "Siete"