Hrozna skusenost s Accelerom

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Hrozna skusenost s Accelerom

Príspevok od používateľa Borec »

pokiaľ ti polovica základne nedosadá na plochu čipu, musí to byť viditelné okom. Teda myslím že keby si to obzrel poriadne pred inštaláciou, tak by si si grafiku takmer neodpálil. :)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Hrozna skusenost s Accelerom

Príspevok od používateľa icefire »

Pozeral som na to po instalacii, ked som zistil, ze nieco nie je v poriadku a bola tam mozno 3mm medzera medzi cipom a zakladnou - volnym okom tazko viditelna na prvy pohlad. Len ma to prekvapilo, AC som instaloval uz az 2x a toto sa mi nestalo.

Kazdopadne AC som si nechal vymenit, dal nove a vsetko ide ako ma, nastastie aj karta :)

A teploty su v zatazi pod 47 stupnov a to nemam ani porieseny poriadne airflow a fan ide len na 750 RPM. Zajtra sa na to pozrem a dam dole este aspon 5 stupnov :)
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Borec
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice (19)

Re: Hrozna skusenost s Accelerom

Príspevok od používateľa Borec »

3mm medzera a človek si to nevšimne? čo na to povedať? možno len LOL ... :)
Používateľov profilový obrázok
Filip-ito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Ut 03. Feb, 2009, 22:08
Bydlisko: Humenné

Re: Hrozna skusenost s Accelerom

Príspevok od používateľa Filip-ito »

GABO napísal:RMA - vadný kus. Proste máš šťastie :(.
dalo by sa ničo také v pohode vyreklamovať ?
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Hrozna skusenost s Accelerom

Príspevok od používateľa icefire »

Ano, je to vyrobna chyba a to AC mi vymenili bez reptania za nove priamo na mieste. Tiez mi nesiel napr. minule od novoty reproduktor na novom notebooku a rovno som ho vratil po 2 hodinach ako book s vyrobnou vadou (dost tu ale zalezi na postoji predajcu, seriozny predajca vrati peniaze).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"