pls help, co mam robit ak mi niekto ukradne mobil ?

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

a ako je natom mbil Sony Ericsson W550i?
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

-TAMY- napísal:a ako je natom mbil Sony Ericsson W550i?
No je to s tymi telefonmi asi rovnaklo ... Na kazdy sa casom pride, ze ako sa to da obist. Ked nie teraz, tak neskor urcite a potom by ten mobil uz ani nikto nehladal ... Najlepsie strazit ako oko v hlave. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Axisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 24. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Príspevok od používateľa Axisko »

sory,ale necital som celu diskusiu :red:
v sucastnosti sa na vas operatori vykaslia, bez rozdielu toho ci mate pausal,alebo kartu.
to ze mate IMEI cislo je nanic
policia sa na vas vykasle,pretoze nemoze sledovat vsetky ukradnute telefony,nemaju len to na praci
takze pokial si ho nevypatrate sami (v pripade mojho kamosa),tak mate smolu..zablokujte kartu,a chodte si kupit novy fon :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Axisko napísal:sory,ale necital som celu diskusiu :red:
v sucastnosti sa na vas operatori vykaslia, bez rozdielu toho ci mate pausal,alebo kartu.
to ze mate IMEI cislo je nanic
policia sa na vas vykasle,pretoze nemoze sledovat vsetky ukradnute telefony,nemaju len to na praci
takze pokial si ho nevypatrate sami (v pripade mojho kamosa),tak mate smolu..zablokujte kartu,a chodte si kupit novy fon :roll:
No inak toto je ta spravna a takner pravdiva rec ... :blind: Takto to funguje u nas .... :wink:
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

to mozem len potvrdit. Braskovi ukradli 6230 (vtedy za hodnotu 15 000,- ) a vy*ebali sa nanho. Mne corkli 3220 a spravili to iste. Dalsie co moze clovek spravit, tak oznamit to vsetkym mobilnym predajcom na SVK a poslat im IMEI , ked pride niekto s telefonom o odblokovanie alebo prepalenie SW. Len to bude asi nakladne :roll:

Vyhladat telefon cez operatora sa da jedine so suhlasom nejakeho inspektorata, napr. ked bolo s vasou kartou urobeny nejaky zlocin alebo tresny cin. Vtedy by sa to dalo, ale ten telefon musi mat nato aj hodnotu a navyse si to budete muset zaplatit (sluzby vyhladavania)
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

SurrendeR napísal:Dalsie co moze clovek spravit, tak oznamit to vsetkym mobilnym predajcom na SVK a poslat im IMEI , ked pride niekto s telefonom o odblokovanie alebo prepalenie SW.
Hmm ... Tato veta je na zamyslenie ... Keby neviem, za ako to chodi, tak by som to urobil, ale ja viem, ze je tzo zbytocne ...
Kazdy sa Ti na to vykasle. Preco by mal on Tebe pomoc a este k tomu z dobrej vole, ked moze na tom prerobeni IMEI zarobit? Videl som na vlastne oci v jednej nemenovanej predajni ako prisiel chlapec, ze strazil nejaky telefon (tusim LG ...) a ze ci tam moze nechat IMEI a cislo na neho ...
"Jasne! Nie je problem ... 8) " No a ked odisiel, kat mozete hadat, ze kde ten papier s tymi udajmi skoncil .... :8O: Som nechapal ...
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

ked si chcel aby ti ho hladali,mal si povedat ze si bol prepadnuty,vtedy by sa jednalo o lupezny prepad a prve podla coho by hladali by bol telefon.
Asus Zenbook Duo Pro

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"