HTC Sensation / XE

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

hawkeye napísal:preco sa sem vlastne zamotal ip4?

nejako nechapem...

no lebo potrebovali poukazat na to ze to az take dobre fot/video nerobi .. lebo je tu nieco lepsie .. jasne aj moja zarkadlovka robi lepsie a dokonca potopi ten ip4 fotacik na dno .. :rolleyes: najlepsie je ze nik ip4 ani nespominal neporovnaval ale zrazu sa tu akosi dostal ..
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

wtf? co porovnavas telefon so zrkadlom? jedine o co nam ide: Stale sa da na com pracovat, da sa to aj lepsie.

ja v recke porovnavam s DESIRE S nie s desire ci desire HD!
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

tiez mam podobnu otazku ..wtf preco porovnavate ip4 s htc ? a esne na zaklade vymysleneho mojho porovnavania ?

a dovol aby som este raz citoval
Sensation sa nelíši od ostatných HTC telefónov či už kvalitou fotografie, tak kvalitou HD videa. Fotky sú kvalitatívne porovnateľné s modelom Desire S a pod.
a podobne znamena "a dost? " cize medzi teie a podobne spadaju ktore ? a ked si ich s nimi neporovnaval tak nepis ze "podobne" :)

uplnbe zbytocne zvady pre blby IP4
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nik okrem teba sa nevadi.

Obejktivnejsie porovnania co sa tyka kvality fotografii a videa budu, ak bude atelier, kde bude rovnake svetlo a fotit sa budu predpripravene veci. Vtedy mozes porovnat cosi s niecim, inak ide len o subjektivne citenie, ktore som do recenzie napisal. slovicko podobne znamena: http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=podobne ;)

To ze nemozes prekusnut ze je tu cosi ako ip4 ma netrapi ale neries si komplex slovickarenim prosim ta :-/
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1801
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa MaxPayne »

fear,hadam si nemyslis ze moderatori si priznaju chybu. Ja tiez tomu nechapem ,preco tu spomenulili IP4,ty o voze,modikovia o koze :)
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

preboha ludia citajte!

Velice sa navaza ze som porovnaval s DESIRE. 1. vec, neporovnaval som s desire ale s DESIRE S.
2. vec. Pyta sa preco som hodnotil tak ako som hodnotil, odpovedal som, lebo som hodnotil podla etalonu (ip4), voci nemu ma HTC stale na com popracovat.

Co je na tom k nepochopeniu?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

Broslowski napísal:nik okrem teba sa nevadi.

Obejktivnejsie porovnania co sa tyka kvality fotografii a videa budu, ak bude atelier, kde bude rovnake svetlo a fotit sa budu predpripravene veci. Vtedy mozes porovnat cosi s niecim, inak ide len o subjektivne citenie, ktore som do recenzie napisal. slovicko podobne znamena: http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=podobne ;)

To ze nemozes prekusnut ze je tu cosi ako ip4 ma netrapi ale neries si komplex slovickarenim prosim ta :-/

nik okrem mna sa nevadi ..hmm takze len rypete ..

ty si porovnavaj kedy ty chces ja asom uz porovnal a to som aj napisal naco ste Vy hned reagovali a drbli ste do toho este aj ip4 tak aky komplex ? zas rypes ?

slovickarcenie ? este mi prosimta vysvetli pojem ze fotografije a video su porovnatelne, lebo to je pojem taky ze teraz su o cosi lepsie ? su o cosi horsie ? ja som napisal hned ze su lepsie no vam nieco nedalo a ste sa domna pustili .. hold tak skusaj/te ma dalej ...
Naposledy upravil/-a FEAR v Po 12. Sep, 2011, 09:35, upravené celkom 1 krát.
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tak rovnas to s DESIRE ci s DESIRE HD alebo DESIRE S? :rolleyes: aspon toto daj na pravu mieru...ostatok neriesim
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

ja uz to neriesim vobec
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ziadne take, Desire a desire s su o niekolko generacii vzdialene fony. Tak to uved na pravu mieru prosim ked znevazujes moj nazor, aj ked subjektivny, ale patri sa to uviest na pravu mieru. Vdaka
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

sa patri .. hmm zrazu ...

v praci tu mam
3x desire
3x ip4 :rolleyes:
1x desire S
mal som desire HD
1x incredible
1x HD2

porovnane bolo zo vsetkymi okrem ip4 a HD2

dufam ze som to uviedol na spravnu mieru a nebudeme tu musiet preberat ip4
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

desire s a sensation maju porovnatelne foto a video a to musis teda vidiet aj ty :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

ano preto som napisal ze su lepsie .. :rolleyes:

s desire su fotky neporovnatelne video absolutne (seka farby mimo)
s desire HD fotky su porovnatelne(lepsie), video samozrejme lepsie o dost ( ziadne lagy , lepsia plinulejsia praca z upravou expozcie, vyssie rozlisenie vyssi bitrate)
s incredible fotky porovnatelne(lepsie), video je na tom o cosi horsia ako u desire HD cize v porovnani zo sensation uplne inde
s desire S fotky porovnatelne(lepsie), video o nieco lepsie ako desire , cca desire HD..(takze porovnatelne ani nie)
s HD 2 to nemalo zmysel porovnavat
ANONYM_a7

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

toto je uz ok :) porovnanie s desire je vsak nic... Je to uz stary model
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

taktiez netvrdim ze je sensation zazrak .. no stoho co som doposial mal a mal moznost porovnat z triedy HTC je samozrejme najlepisie .. co sa tyka ip4 tak zaznam videa sa dal uz porovnavat z desire HD a bolo to niekedy pre ip4 niekedy pre desire hd .. teraz je to v dobrych podmienkach urcite pre sensation .. v zlych podmienkach to nemam odskusane .. ale ip4 by som tu do toho nemiesal ..

co by som tu urcite vytkol je uz spomynane podanie zvuku (standard/priemer) a neprisposobene graficke prostredie (sense) na rozlisenie display-a .. dokonca nechapem ako mozu dat taky NavBar (spodna lista) ktory je ocividne zubaty(pritom v zamknutej obrazovke ako je ten prsten je ta lista normalna jemna , nasiel som na XDA o tom aj vlakno ... chlapik to aj opravil no z navodu som blby ..takze to sense 3 je (ako skarede to nieje) ale zrejme odflaknute ... taktiez na widgete pocasia kde je velkym udana ciselna hodnota stupnov .. vyzera to ako zvecsene cislice .. ta ostrost tam nieje .. vsekto ine co sa netyka widgetov je pekne hladke a prisluchajuce rozliseniu .. :rolleyes:

Obrázok

Here's how it looks in my fixed bluesky.apk:

Obrázok

Návrat na "Android / Wear OS"