Ktoré reproduktory?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
ANONYM_a7

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Prosim, len nie Genius .. To uz radsej daruj prachy na charitu
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

to, ze je to genius neznamena, ze su zle. pocul si ich? predpokladam, ze nie...su to jedny z najlepsich reprakov v danej cene okolo 50eur.
ANONYM_a7

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nepisem ze hraju zle. Viem ze po nie az tak dlhom case skape trafo.... A pocul som aj drahsie genius a nehralo to za tie prachy
Používateľov profilový obrázok
raul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 363
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 12:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa raul »

Tieto logitechy hraju velmi dobre (na svoju cenovu kategoriu) a basy maju tiez dostacujuce.
http://www.itsk.sk/logitech-z10-2-0-30- ... 18144.html

Pouzivam ich uz takmer 4 roky. Toto co pozeram podla fotiek je nejaka novsia revizia. Jedina nevyhoda je, ze dotykove ovladanie niekedy reaguje trochu pomaly ale snad to v tejto verzii uz opravili.
Spoiler: ukázať
MONITOR: Eizo EV2436WFS
Používateľov profilový obrázok
denoo9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2012, 20:58

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa denoo9 »

Mne by ste mohli poradit? Mam reproduktory Sony SRS-DB 500 a subwoofer nehra tak dobre a nahlas ako som povodne ocakaval.
Vela krat sa mi stava ked pustim dubstep alebo nieco co ide tempom ze subwoofer mi jednoducho ´´zdochne´´ na dve minuty.
Preto som uvazoval ci by sa nedalo keby sub predam, a kupim nejaky autovy subwoofer a nejako ho spojim s timy dvomi reprakmy. Da sa to? co treba nato? (chcem do na PC)
//halo
Používateľov profilový obrázok
denoo9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2012, 20:58

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa denoo9 »

bump bump
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11511
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa Andre »

cena?
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
denoo9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2012, 20:58

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa denoo9 »

200€ .
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11511
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa Andre »

co mas za zvukovku?
regalovky 5", 6" alebo 8" by si nechcel ?
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
denoo9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2012, 20:58

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa denoo9 »

Na zvukovu mam vyhradenych 200€ a neviem aku xonarku kupit este. Regalovky asi nie, na stole chcem mat priestor a tie dva repraky su dostacujuce, radsej by som chcel dole nejaky poriadne subwoofer zapojit, alebo aj dva.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11511
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa Andre »

aspon tieto krpce, nech to hra 100hz bez poklesu, a kupovat zvukovku k tym sony by boli vyhodene peniaze http://www.thomann.de/cz/prodipe_pod3_black.htm
http://www.thomann.de/cz/samson_resolv_ ... woofer.htm deliacu frekvenciu na 90 az max 100hz
http://www.k24.sk/search/sk/run/showPro ... ategory/1/ ale mozno pre teba overkill, tak potom http://www.thomann.de/cz/tascam_us100.htm
kable 2x (do subu, zo subu do repro) http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=BEL ... udio+kabel
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
denoo9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2012, 20:58

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa denoo9 »

Tak ja by som chcel poskladat vlastne. Proste si kupim kicker box, subwoofer reprak, alebo dva, a to dat pod stol a nejako to spojit z timy dvomi pri monitori. Dalo by sa to?
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11511
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa Andre »

do toho sa nevyznam
ale pochybujem, ze by aj vyborny konstrukter vedel zlozit lepsi aktivny sub za tu cenu, repro mozno hej
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
TONNYCK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 11. Apr, 2011, 20:37

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa TONNYCK »

http://reprosustavy-a-reproduktory.heur ... s-spa5300/
Ja som kupil priatelke tieto repraky, a som spokojny... stredy silne, basy presne, vysky kus slabsie, ale v poho... hraju lepsie, jak tie smiesne logitech 2.1 s ich "famoznim" 360stupnovim zvukom... ale rotmery a dizajn su fasacke... mne akurat tak tam chyba to, ze ovladac sa neda oddelit od subaca a nema 3,5mm jack na sluchadla a line-in, ale da sa to prezit...:-)
TONNYCK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Po 11. Apr, 2011, 20:37

Re: Ktoré reproduktory?

Príspevok od používateľa TONNYCK »

denoo9 napísal:Tak ja by som chcel poskladat vlastne. Proste si kupim kicker box, subwoofer reprak, alebo dva, a to dat pod stol a nejako to spojit z timy dvomi pri monitori. Dalo by sa to?
Ja som to spravil tak, ze som kupil pouzitu vezu Panasonic sc-ak 45 co ma 4kanalove repraky a k nim som este pripojil JL Audio 12W1v2 autosubac cez JL autozosik, ktory som napojil na autobaterku, ktoru nabijala nabijacka na autobaterie a hudba bola suprova a basy take peckove, ze konec... ten JL subac ma "len" 150W RMS, ale hra tak o zivot, ze koniec... :music: Grund 0 a dalsie sracky sa mozu schovat, tie hraju nepresne a skaredo, len hucia a dunia... treba si ale davat pozor na volty z nabijacky, lebo ono to nabija niekedy aj 20v, co mojmu JL nic nerobilo, ale mam tam voltmeter a ked uz ide nad 18v, tak vypnem nabijacku a zapnem, ked klesne pod 13v... :-) je to kus komplikovane, ale kedze som vedel kupit dobre vezu a subac zo zosikom som akurat neviuzival...

Návrat na "Nákupná poradňa"