Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa GABO »

O akú kvapalinu sa jedná čo potrebuješ vyliať? Stále na flaši (ak ju teda ešte máš) je napísane čo sa s ňou v podstate môže ako je odbúrateľná atď. Ak sa nesmie vylievať tak je to tam priamo napísané.

Čo sa týka LQT expanzky, pýtal som sa na to výrobcu a odpoveď je takáto:

Jo jde to rozdelat. vim, ze to neni idelani, tak jak kdyby tam byl zavit, atd.. ale rozdelat to jde. Nebo to nerozdelavat a vycistit to nejak jemnym piskem a vodou. Rozdelat to jde nejlip v nejakym 3 celistovym sklicidlem (ja to delam v soustruhu), jde to i ve sveraku ale opatrne.

Inak držím palce v ďalšom prípadnom modovaní :)
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Mirdis »

Co viem, tak napr. Thermochill kvapaliny nie su toxicke takze v pohode ich mozem vyliat do zachodu pripadne umyvadla.
Skus pouzit mydlovu vodu. Urcite nepouzivaj ziadny alkohol. Su aj dalsie moznosti ako kecup, sol alebo ryza. Je toho viac, ale co z toho dobre funguje je otazne.

edit: gabo ma predbehol napr. s tym pieskom :)
Tak vela zdaru pri cisteni.
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

co to znamena
3 celistovym sklicidlem
po slovesnky ?

jo jasne, niekto kto byva v panelaku ma v izbe aj zverak xD ci dokonca sustruh. Ja nebyvam v byte ... to bol len priklad.


Gabo bez tvojej pomoci to modovanie nebude mozne ... preto by som bol rad, ked budes mat volnejsiu chvilku aby sme daco vymisleli a odjednali potrebne veci, materialy. Som v tomto modingu uplne ze greenhorn resp. "chcem skocit do kalnej vody". Ale tak niesom ze lavy, keby som nebol technicky typ, vobec by som sa do toho nepustal. Ked naberem odvahu a silu do toho ist, tak pojdem aj cez mrtvolu. Len teraz mam uz dost toho babrania sa dva dni s PC.


Ta kvapalina je http://www.tichepc.sk/The-Feser-Company ... 1013002003
A tusim aj preco sa zafarbila expa ... je mozne, ze bola pouzivana viac ako rok ta kvapka aj ze bola nechtiac miesana s inymi pri nedokonalom vyplachu okruhu po predchadzjucej.

Na obale flase sa nepise nic o tom ako sa jej ekologicky zbavit ... niesom jeden z "pohodlnych" Slovakov ...

Pise sa na nej okrem toho ze je to the best choise for watercooling system aj toto..

Nemixovat s inymi kvapalinami a vycistit okruh pred jej pouzitim.
Nebezpecna pre zdravie po poziti.
Zamedzte pristup detom.
Moze sposobit zdravotne tazkosti ... vyhladajte lekara po poziti a ukazte obal, umyte sa mydlom a mnozstvom vody ... vyplachnite oci.

Nic o tom co hladam ... velky X na oranzovom podklade viem co znamena ...
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa 1adad1 »

inak ak by si pouzil strieborne kompresne fittingy a modre hadice tak by si nemusel strakt vnutro ;)
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Radsej dam 15€ za farbu ako 250€ za fittinky a hadicu :rolleyes:
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Tiny update,

pribudli nove vrtulky

zatial len 2x Noctua NF-B9 a 1x Antec TrueQuiet Pro 120

Obrázok
Obrázok


Dalsi noctua NF-B9 pojde zrejme na stredovy plexi, ale bude musiet byt zrejme na nom (nie pod plexi ... jasne ze aj s 92mm otvorom). Dolnej casti uz nebude miesta pretoze je tam zdroj a radiator.
Alebo jednoducho ho jednoducho horizontalne pripevnim o plexi cez tieto stlpiky http://www.tichepc.sk/NesteQ-RubberScre ... =001027027
A preco by tam ten ventilator musel byt ? jenoducho mam univerzalny GPU blok ktory chladi iba GPU a napajanie aj cela prava strana grafiky by sa roztopila od vysokej teploty. Je to docasne riesene, pretoze pri buducej grafike bude full cover blok ... a grafika bude z nasledujucej Nvidia generacie .... Maxwell cize este taky rok - rok a pol bude to riesene takto. Niesom ten typ cloveka co by si aj vlastne gate predal len aby som si kupil vzdy to najnovsie.

Este pouvazujem ci dokupim dalsi Antec Truequiet pro ... ked som mal tam dva noiseblockeri, tak citelne teplejsi vzduch vyfukoval len ten druhy kde je teraz Antec. No ked tam nebude, bude tam padat prach. Cize ventilator alebo prachovy filter tam dat.


A este by som Vas chcel pekne poprosit lebo absolutne netusim aku priamu brusku/pilku kupit na vyrezavanie otvorov pre kable v MB tray cize na ocel a aj na akryl. Asi nieco taketo http://www.naradie1.sk/bruska-priama-ex ... -3034.html + male kotuce na pilenie

Viete o dakom vhodnom rieseni na par pouziti ? a kde to cca kupit
Bol by som velmi happy keby sa dal vyrezavat aj otvor o priemere cca 20mm... ved viete naco.


Kazda rada sa mi hodi.


Este som spekuloval o radiatore, ze ci by nebol lepsi 1x 240 80mm hruby rad. s push-pull (Alphacool nexxxos monsta) ako jeden 360 47mm s push konfiguraciou ?
Myslim, ze skor nie ako ano ... keby bola dole aj pumpa, bolo by to dost natesno keby boli vedla seba ale isto by sa to dalo aj inak.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

brusku ak by ti nevadilo trochu prilplatit tak odporucam Ferm FCT-160F (keby si kupoval k tomu menej kvalitnemu extolu kotuce atd. tak by si sa priblizil aj tak k tej sume) a nemusis kupovat ziadne dalsie prislusenstvo, je ich tam dost z kazdeho.
Ale s tymto pravdepodobne 20mm dieru spravis asi len s vrtakom dierovanim okolo a potom vybrusit. Na tuto brusku pasuje aj prislusenstvo z Dremel-a a kvalitou je na tom ciez velmi dobre.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

A naco je ta hadica co je v tom kufriku ? to je daky alternativny pohon motora cez stlaceny vzduch ? ci naco to sluzi ?

ten vatcsi otvor tak, ze dookola vyvrtam malym vrtakom otvor a potom sa tie ostre hrany zbrusia ?
Nemusi to byt tip-top lebo bude to vypchavat gumena obrucka ... nieco ako co je na skrinkach pre hadice.

A daco co maju aj SVK shopy ?
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

Ta "hadica" je ohybny hriadel, teda nemsuis drzat celu brusku v ruke ale len ten hriadel a mas s tym lepsiu obratnost.
Tu brusku maju aj v svk shopoch ( http://brusky.heureka.sk/ferm-fct-160f/ ).
Tu dieru potom len tak s tym vrtakom diery spravit a zbrusis to. V baleni je aj 3mm vrtak.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Trochu sa to komplikuje, niektore zakladne veci co som potreboval som nezohnal. Jednak farbu velmi podobnu tej ciernej co je na skrinke a pol cm hruby cierny velky plat akrylu. + dalsie drobnosti.

Ten stredovy panel by mohol byt aj bielej farby no skor ho najdem v sne ako v nakupnom kosiku.


Takze trochu Vas zneuzijem...

Z akeho ineho materialu by som mohol spravit ten stredovy panel (okrem plexi, plechu, skla) ? pamatajte, musi to udrzat celu vahu MB suflika, vsetky komponenty aj bloky.
Ak Vas nic nenapadne, skuste aspon vymisilet cim by sa ten povodny panel mohol prekryt (ja istu predstavu mam, no necham aj Vas). Jedna sa iba o to, aby sa zakryli tie povodne otvori a urobili nove na tych miestach kde su provodne (jasne, ze nie tej istej velkosti a tvaru).
Mozete zvolit material, transparentnost, farbu.
Idealne by bolo, keby to niekde aj mali xD


Dalej je cierna farba, alebo ina ktora by sa podla Vas hodila do interieru skrinky. Prosim berte do uvahy aj farby osvetlenia, kvapaliny, farbu plexi panelu a toto... aby to nebolo farebne jak reklamne putace v L.A.

A dolezite ... ak nemate skusenost s farbou ktoru odporucate, ktora by bola vhodna na ocelove casti skrinky, mozete napisat aspon ako farebne by to mohlo byt vsetko.


Dalsia vec je flexlight ... aku znacku, farbu led. Bitfenix, Phobya alebo NZXT.


Kde sa daju kupit cierne sroubky, tiez aj verzie s maticami. Ma to drzat prachovy filter, ventilator a radiator cize pocitam tak max 35mm zalezi od hrubky filtra.
nieco taketo
Obrázok

Zatial vsetko dolezite ...
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

Farbu na skrinke prestriekaj tiez :D ale ked to nastriekas na matno cierno tak sa to nejak bit nebude (vid napr. tu), aj tak ked tam este das svetla tak to bude zas ine.
Farbu by som volil podla dosky, ak tam bude stale ta asuska tak cierno-modra, cierno-modro-miela, alebo komplet nastriekat na bielo (aj z vonka) a potom kable/kvapalina/atd. do bielo-modra.
To plexi zozenies, len to nebude najlacnejsie (hladaj pod "plny polykarbonat"). Alebo ten stredovy panel "vypln" drevom a tmelom pripadne laminatom, alebo len proste "plastovou doskou" (medzery dotmelis a zbursis, nastriekas na ako chces).
Srubky napr. http://www.modding.bit-tech.pl/category ... ategory=14 mozes si vybrat ci tie gulate, hranate , alebo so zapustenou hlavou, matice http://www.modding.bit-tech.pl/category ... ategory=26 (ano je to polsky obchod "v hazranici" ale posielaju aj postou za dobre ceny (tiez som tam uz kupoval a este budem) )
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Maly update,

kvapalina, LED flexstrip bude bielej farby, tiez aj takmer vsetky kable (niektore cierne). Ziadny nahradny akyl stredovy panel nebude lebo som nezohnal v potrebnej farbe, velkosti a hrubke. Bude len maskovat povodny stredovy panel ktory vsak bude nastriekany ako cely interier na cierno. A ten akryl bude tmavo-sivej farby ... cize bude trochu priehladne. Ale pocitam s tym, ked bude pod nim cierne, nebude to velmi prekazat.

Na skusku som dal plexi okienko z vnutornej strany bocnice, ze ako by to vyzeralo ... a podla mna je to takto lepsie, pretoze ked bolo opacne, tak mi to dost bilo do oci. Takto, ked je to z vnutornej strany oci sa prestavaju sustredit na to plexi a lepsie vidno do skrinky. Kto to uz skusal, ale bo mal tak aj onak isto potvrdi, ze zvnutra je to lepsie.

Avsak, pri demontazi som zistil ze skrutky v rohoch boli zaskrutkovane sikmo. Sedia iba tie na bokoch ... to asi v tovarni nevrtali naraz ale samostatne ... no tak to aj dopadlo. Ze niektore montazne otvori nesedia. Cize zatial mam plexi uchytene tymi bocnymi.


Plexi planujem teda nechat takto ako je teraz, z vnutornej strany a vymenim skrutky za cierne na inbusovy kluc nieco taketo.

Na zaver fotky (druha je fotena mobilom)

Pred
http://flic.kr/p/cCWKu7

Po
http://img7.imageshack.us/img7/5566/imag0095y.jpg

Na tej druhej vidno akysi otlacok toho plexi ... cim by sa to dalo vycistit ak vobec ... Fagustin mi poradil na otstranenie otlackov cistiace prostredky na monitor ... sprej alebo utierky.


Co si o tom pelxi okne myslite ?
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

:good: takto je to krajsie aj podla mna... budes striekat aj vonkajsok krine?
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Nie, naco by som to robil ? vsak je krasna ... uz len pokazit by som to mohol

radsej mi porad znacku a typ farby v spreji ktoru by som mohol pouzit na nastriekanie interieru ... chcem aby sa to co najviac podobalo na ciernu vonkajsku.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

z osobnej skusenosti ti bohuzial neporadim (pc som este nestriekal), ale tu odporuca Motip, mozes si aj dalej precitat, mozno najdes nieco co sa ti zide...
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"