ktorý smartfón? (len android)

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
xSpO.Ockx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po 13. Aug, 2012, 12:32
Bydlisko: Bratislava

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa xSpO.Ockx »

Mna hrozne ubija ten fakt ze za 600EU mas v ruke ,,plastovu,, hracku ktora sa ti za par dni osucha SGS III.... :( a hlavne je to uz mimo moj rozmer...je to lopata ktoru yb mi vadilo nosit,uz SGS II je hranicna...
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa hulo92 »

vobec nie je velka, videl si ju? dam ju do kazdeho vacku a vobec nie je ziad ana plastova vec... mam na nom ten ochranny plstovy dekel a dobru foliu... to sa neda nejako znicit ten telegon. ja ty mozem len odporucit SGS3, nainstalivat dolphin browser a budes spokojny... budes si moct otvorit aj 10 kariet :D
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa insomniac »

tak ja mám tú SGS1-ku a plast sa mi ešte neošúchal. teda nie nosením, pádom na zem sa už pochopiteľne čosi zošmirgľovalo.
videl som viacero HTC a napriek tomu, že majú kovové telo, tak tá farba ide pomerne týchlo z neho dole. neviem, čo to tam
natierajú. na telefón každopádne pôjde fólia invisibleSHIELD od ZAGGu, teda na obrazovku. k telefónu kupujem aj ogirínel
ochranný "vačok", ako mám teraz. mám k môjmu SGS1 originálne kožené puzdro, síce za 10 €, no nemôžem si ho vynachváliť

čo sa týka podpory Samsungu ... uff, no ten program Kies som mal nahodený len raz a aj to len kvôli updatu z 2.1 Eclair na 2.2
Froyo. kompletne mi to dokurvilo telefón, bol brutálne pribrzdený. ale na druhej strane, narval som tam microUSB kábel, stiahol
si SGS flasher, flashol si tam manuálne daný systém a odvtedy nemám jediný problém. keď mi odišlo slúchadlo, ktoré som
minulé leto prepotil, tak som telefón odniesol k operátorovi a do týždňa bol opravený a vyreklamovaný. a to ich nesralo, že
som si tam flashol systém manuálne. čiže aj keby to bolo HTC, tak by som si to aktualizoval vždy sám. softu už neverím

a nie nie doplhin browser, ale maxthon ;)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa LordKJ »

vraciame sa k tomu ,ze tu mame same 2/4 jadra s 1gb ram .. teda vyberame podla displeja :-)
Používateľov profilový obrázok
filuS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 548
Dátum registrácie: Ut 26. Aug, 2008, 13:14
Bydlisko: Presov, Slovakia

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa filuS »

Ja som skoro ozelenel kym sa mi podarilo upgradnut SGS2 z 2.3 na 4.0, Kies nijak raz nevedel zdetekovat telefon (a to som to skusal na dvoch kompoch). A po update som mal viac problemov, nez pred tym (resp. pred tym neboli ziadne problemy, len som si povedal, ze co sa zle sa moze stat), sice je phone plynulejsi, no gps zacalo strajkovat, baterka vydrzi tretinu z toho, co pred tym a google play zacalo hadzat srandovne errory. Po factory resete sa sice problem s google play vyriesil, no s hrozou som zistil, ze Kies nejakym zazracnym sposobom zabudol zosynchronizovat par kontaktov, takze par telefonnych cisel mi teraz chyba. Odteraz kaslem na ukladanie do phonu, vsetko ide pekne na google ucet, aspon o to nepridem. GPS sa mi podarilo spojaznit nahodenim starsieho KH3 modemu, no ta baterka stale strajkuje a ani bohovi zistit preco... All in all, Kies nikdy viac nezapnem, neoplati sa, samsungacke updaty za to nestoja, radsej si tam flashnut nejaky custom rom, na xda je plno stabilnych buildov. Neviem ako HTC, ale Samsung tie svoje phony pekne zabija cez Kies.

Co sa tyka prehliadaca, na zaklade mnohych recenzii pouzivam Dolphin browser, no zaroven cakam, ci Google trosku nevylepsi ten svoj Chrome, ten by tiez mohol byt zaujimavy.
Desktop
Spoiler: ukázať
Specs:
- AMD Ryzen 5 5600X + Noctua NH-U12S Chromax.black
- PowerColor Red Devil AMD Radeon RX 6700XT
- ASUS TUF Gaming B550M-PLUS
- Crucial Ballistix 32GB (4x8GB) 3600 MHz CL16
- Be Quiet! Pure Base 500DX Black + 5x Noctua fans
- Corsair RM650x + CableMod PRO ModMesh C-Series Kabel Kit (Black/Red)
- Samsung 970 EVO Plus 500GB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
- Sound Blaster Z
OS: Windows 10 Home 64bit
Monitor: Zowie by BenQ XL2546K + Eizo FS2333
Peripherals:
- Logitech G PRO Superlight + Artisan Hien L Mid Wine Red
- Logitech G915 TKL (red)
- Audio-Technica ATH-G1WL
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ktorý smartfón? (len android)

Príspevok od používateľa Jeremi »

Ja som cca týždeň majiteľ HTC One S a podľa mna je to super telefon rozhodoval som sa medzi One S a SONY XPERIA S.
Xperia ma sice super displej ale ked som vzal One S do ruky bolo rohodnute už dávno som nedržal telefon ktorý by tak pekne sedel v ruke :). Displej je nádherní rozlíšenie je myslím viac ako dostatočné a k tomu to je AMOLED. Mám verziu od operátora takže je tam S3 procak.
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro

Návrat na "Nákupná poradňa"