Win 7 - spomalenie,vypinanie aera...

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Win 7 - spomalenie,vypinanie aera...

Príspevok od používateľa Bird »

Bird napísal:diky za rychle odpovede chalani. momentalne nemam vela casu zatial som stihol len skontrolovat disk cez hd tune tu je vysledok
Obrázok
je tam jeden chybný blok, neviem či to je problém. a záložku HEALTH mam v HD tune prazdnu, nie je tam žiadne info, neviete prečo ?

idem ešte spustit antivirak

inak aj obrazky ikon sa mi nenačitaju, keď sa mi podari niečo otvoriť, tak po zatvoreni okna zostane nachvilu čierna kocka....

čo sa tyka toho aera, tak ono sa vypne, vtedy je ako keby sa zmenila tema na windows 7 basic, ale ona sa ešte prepne na windows klasicky štyl z XP, potom naspať na aero, a občas to spravi znova...
takže skontroloval som aj antivirusom a nič to nenašlo, takže buď to sposobuje ten jeden chybny blok na HDD alebo nejaky software, mate ešte nejake napady čo by to mohlo byť ?
stefan.koval napísal:moze to byt kludne aj aktualizacia firefoxu. mne to robil jeden update
nepouzivam firefox
iOio napísal:Go to Task Scheduler.
Browse to Microsoft\Windows\Maintenance.
Disable the task named "WinSAT".
skusim diky

edit:podarilo sa mi dostat do vlastnosti pc a performance index je vyratany, a procesor nie je podla task managera vobec zatazeny, ramka zabrata len stvrtina

edit 2: do task scheduleru sa mi nepodarilo dostat. po par minutach to napisalo ze modul mmc neodpoveda, nieco v tom zmysle...
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Win 7 - spomalenie,vypinanie aera...

Príspevok od používateľa glirpi »

Teraz si nespomeniem a bude fajn ak to niekto doplni, ale existuje taky soft na hdd, ktory ti ukaze takymi farebnymi stvorcekmi kde presne sa ti na hdd nachadza system. Je pravdepodobne ze v tom bad blocku je par kniznic a system ich nedokaze precitat.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Win 7 - spomalenie,vypinanie aera...

Príspevok od používateľa Bird »

nejde mi dokonca ani spustit diagnosticky nastroj na HDD v BIOSE...

dakujem vám všetkým za pomoc :good:
NB posielam na reklamaciu, niekedy v oktobri mi konči zaruka tak to ešte vyuzijem :) dufam že to uznajú...
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim

Návrat na "Operačné Systémy"