Flac nechce prehrávať

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Flac nechce prehrávať

Príspevok od používateľa insomniac »

áno, killswitch, ale 5-6 rokov dozadu bol luxus mať gigabajt operačnej pamäte

ten docking to akože to skladanie jednotlivých častí prehrávača (playlist, player, equalizer) medzi sebou? to má napr. aj AIMP2

wow a ten foobar teda riadne dodrbali. fakt si pamätám, ako som sa z toho išiel posrať, že to nežerie ani 2 MB RAM. ale 120 MB
to snáď foobar predbehol iTunes aj Winamp :) ale to pravdepodobne robí ten emulátor, nie? lebo sa mi tomu nechce veriť ...

tak pre zmenu som si kukol, koľko RAM-ky žerie AIMP2 a pri zobrazení na ploche je to 14 MB, po minimalizovaní 7 MB.
(to len tak pre zaujímavosť, inak pamäť a cpu už neriešim. pri windows 7 s 1 GB pamäte včul po štarte to ani nemá zmysel)
Používateľov profilový obrázok
sendy plankton
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut 12. Júl, 2011, 02:49

Re: Flac nechce prehrávať

Príspevok od používateľa sendy plankton »

docked toolbar je niečo ako skrytie prehrávača bez minimalizovania. Ako keby sa zasúval do strán alebo hore. Ak neskôr chceš povedzme prepnúť song tak stačí myšou nájsť na patričný okraj obrazovky a okno sa ti "vyroluje". Ak chceš aby sa opäť skryl tak proste preklikneš inde.
moja mašina: Lenovo IdeaPad Y560
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Flac nechce prehrávať

Príspevok od používateľa M1ch4l »

mne foobar zerie tolko asi aj kvoli nastaveniu bufferu
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball

Návrat na "Programy a problémy s nimi"