ASUS N6600GT AGP neduje, kto mi pomoze?

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

Lezgy s tvojho dopisu mam pocit "velky" ze v tomto smere tj smere elektroniky neveies skoro nic sory ak ano ale podla tej formulacie dopisu to asi tak pride kazdemu .V prvom rade nejde o diodu "urcite" a tym ze to zmeras na PCB sa tak akurat houby dozvies ci je PCB v poriadku to je dost kvalitny nezmysel a co sa tyka zakupenia takychto SMD suciastok su to bezne komponenty ako pre grafiky tak aj pre spotrebnu elektroniku kde su pouzite tieto SMD-cka a dostat ich kazdom lebsom elektroniku "predstav si ze aj v takom meste ako je Spisska Nova Ves takyto obchod je a nieje problem takuto suciastku zohnat" chce to len zistit kodove oznacenie suciastky a j potom nevidim problem.
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

ako som tak :8O: na svoje PCB tak som si vsimol ze ta SMD suciastka co ti chyba je takej istej farby ako ta na lavo od nej... taka hneda... :) ale boh vie ci ma aj tu istu kapacitu alebo ten isty odpor ako ta vadla nej... :roll: ... treba najsta na internete nakres PCBecka GF6600GT... :wink:
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ

Návrat na "Grafické karty"