The Elder Scrolls V:Skyrim

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
nobody
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 417
Dátum registrácie: Ne 07. Sep, 2008, 10:23
Bydlisko: Bytča

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa nobody »

Mučo Mačo napísal:dik...
mne to nie je treba,ja zbrane nepouzivam..cize som sa tam sral stymi dementmi nadarmo 15 minut :facepalm:
15min. ? :D Ja som to robil tiež a dal som to za fakt len chvíľku, vytvoril som si toho démona daedrickeho a pomocou mágie som ich rozprášil hneď :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-9700K + NZXT Kraken X62
MB: MSI MAG Z390 TOMAHAWK
RAM: HyperX 16GB KIT 3600MHz DDR4 CL17 Predator
GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10GB
SSD: 2 x Samsung 970 EVO PLUS M.2 SSD (500GB)
PSU: Corsair HX850
CASE: NZXT H5 Flow Black
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

jasne,hra sa da kadejako ulahcovat :)
ja som ale mag co nevie vykuzlit ramba z pekla, aby za neho bojoval
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ani ja neviem vyuzit ramba z pekla...a som ich usipkoval k smrti :D sice som chcel najskor zabit ich a zobrat si deadra hearts, no nepodarilo sa a usipkoval som toho oneho, a tak ma to vyhodilo von skor nez som stihol nieco zobrat
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

no pre mna to bolo najprv neralne..5 ci 6 manikov co ma dali na 3 rany.. :furious:
nejak som ich ale dal postupne i ked pozivaly energeticke stity..savoval som to asi 5 x po kazdom zabiti :)
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa esdxx »

Kupovali ste niekto digitalnu kopiu? Da sa aktivovat na steame? AK ano, na akej stranke ste to kupovali?

edit: nevermind, nasiel som
jank05
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Ut 19. Okt, 2010, 14:45
Bydlisko: Nemšová/zahraničie (DE,A)

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa jank05 »

pri takychto bojoch treba využivať všetko čo sa dá alebo sa prípadne adekvátne na taký boj pripraviť (ak viem že nejaký taký bude nasledovať)

čiže - skontrolovať potiony, skontrolovať jedlo
využívať výhody a maxiamlzovať štýl hrania + chodiť s followermi a companionmi

príklad mág: použiješ spell na zvýšenie armoru - vyvoláš si potvoru(väčšina nepriatešov ide najskôr po vyvolanej jednotke, teda ak ťe dovtedy nezbadajú - pre toto je dôležité aby prvú ranu dala vyvolaná jednotka) - začneš útočiť útočnými kúzlami (ak už idú viacerí pozri či máš plošné kúzla, alebo srolly) + využiješ potiony ak máš (zvýšenie účinnosti spellu, dlhší efekt spellu a pod.)

príklad thief - snažím sa využivať výhody sneaku + útočím odniekaľ kde ma nikto nevidí :-) + využívam poisony(ideálny poison je kombinácia slow a damage health)

ak už sú pri tebe využi shouty (unrelating force je na toto úplne ideálny, príp. fire alebo frost breath)

malá rada: ake enemy použiva štít na mágiu tak bude slabý sečným zbraniam - to znamená nabehni k nemu a začni ho mlátiť nejakou sečnou zbraňou(dýka, meč, sekera,...)

všeobecne sa neplatí úplne špecializovať len na jedno zameranie, nie je predsa od veci, ake mág sa mág vie mlátiť mečom, alebo sa pokúsi útočiť z tieňa
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

na tento quest sa nedalo pripravit..teda pohol som sa vratit 10 minut do zadu..ale sak aspon som velky drtic teraz co vyhral volaku hviezdu ktoru som nasledne hned predal za 300 :E
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

um, dovolim si nesuhlasit...kym som este pouzival leather armor, tak som mal problemy, ale iba s drakmi
teraz ako level 35 s vlastnym dragonscale armor a ebony bow a ebony war axe rozmlatim vsetko. Som dnes dal drakovi sneak attack s dykou a skoro ho to zabilo (bol to blood dragon..nechapem, preco to proti mne neda uz silnejsich)
obcas nejaky boss mi robil problem....a predtym draci, ked mali fire breath ma rozprckali na kusky, ale o to sa teraz stara trochu zacarovany armor

magiu nepouzivam (az na restoration a enchanting)
nasledovnici su len na zavadzanie a aj tak nic nebojuju
vacsinu veci davam sneak + bow (s tym lukom mam asi 105 damage, x3 je to celkom cool)
ale casto chodim aj s tou sekerkou + v lavej ruke zakladny healing spell, chcem trochu zlepsit one-handed a neda sa furt hrat ten isty styl, je to prijemne spestrenie...mozno este casom skusim aj two handed s niecim poriadnym :D mam odlozenych par veci v dome.

nerobi mi problem ani dragon priest vacsinou...proste ho narushujem a usekam sekerkou (specialne to dobre funguje, ked dava firebally, pretoze ked som moc blizko, tak ich nedava, lebo by ublizil sebe)

co sa shoutov tyka, najlepsie co som zatial nasiel podla mna marked for death. vie to fakt paradne obmakcit nepriatela.

Ale proznavam, ze taki dvaja draugr deathlord + este nejaki mensi vie uz byt celkom challenge.

Tento quest aj mna prvy krat zaskocil velmi...tam po mne pustili par fireballov a hned bolo po mne, tak som sa na to vykaslal a urobil neskor.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ale pochop,do toho questu som sa stretaval len s padavkami co som daval na dve rany..a bosov co som dal na 10 ran,,ale ti nikdy neboli siesti v uzavretom priestore a dali ma na 3 zasahy aj s mojim magickym armorom :-)
na to sa nedalo pripravit..nemal som preco sa na to pripravit ked do toho momentu bola hra lido-pido akoby napisla cech..(hram to na obtiaznosti majster )
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

no jasne, tak ono moc nema zmysel a ani sa neda pripravit na quest...proste pripadne ho odlozis na neskor, ked budes vyssi level :D

inak, pred chvilou ma napadol frost dragon vo whiterun. Som dal fast travel do mesta a vnutri mesta ma napadol, sa mi este nestalo. Celkom silny bol, aj mi uberal s tym frost utokom a tie sipy mu moc nerobili...tak mi teraz tam lezi dracia kostra pred breezehome :D
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

odlozit som rozmyslal a uz som aj isiel na to,ale zrazus som dal jedneho a zistil som ze su celkom slaby ked do nich trafis..a proste som sa stym vytrapil..a nakoniec odlmena 300 seprimov :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa jackhammer »

maj gad ale som sa narehlil
...96. Kůň je imbecil, který nevynechá žádnou bitku, při které se obvykle nechá zabít.

97. Když někde sesednete z koně, ten se otočí a odkráčí pryč. Úplně pryč a najdete ho jen tak, že se někam přesunete na mapě, přičemž se kůň sice objeví vedle vás, ale zase vyrazí někam pryč.

98. Kůň není na kompasu a na mapě a nejde přivolat jako v RDR, takže když odejde, jste v řiti.

99. Na koni nejde zase bojovat.

100. Ostatní to ovšem zcela ignorují a na koně vesele útočí.

101. Už víme, že Radiant AI je prostě boží, ale ještě jsme nemínili jeho úžasnou fíčuru, kdy když přijedete mezi bandu banditů, sesednete z koně a začnete je řezat, velká skupina banditů vás ignoruje a místo toho se pustí do zuřivé bitvy s koněm...
http://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu ... yrim-57711
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

no to je pravda, moj shadowmere uz tiez nieco schytal, esteze nejde zabit :)





.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

kon nejde zabit? kon ide zabit

som tiez mal kona, teraz neviem, kde je...bud ho nieco zabilo alebo je dakde na neznamom mieste, ale teraz uz radsej chodim pesi, aspon nemusim furt zosadat ked stretnem medveda alebo co a nemusim potom hladat kona ze kam odbehol (lebo on odbehne ked dostane bitku, ale obcas odbehne na blbe miesto a tam ho napr. zabije niekto iny)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

M1ch4l napísal:kon nejde zabit? kon ide zabit
Ešte raz a pomaly, Shadowmere nejde zabiť. N.E.J.D.E. Zabiť. Capiche?





.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"