Far Cry 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa MBG »

Jednotka sa imho preto zdá lepšia, lebo bola svojho času "revolučná", bolo to niečo nové, ohromné(voľné priestranstvá, málo skriptov a pod.)...od dvojky mnoho ľudí veľa čakalo a ono sa až tak dopredu posúvať nedá, veď načo aj...pravdupovediac, ešte som nehral, ale teším sa na to...
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa jergus »

Pre mna dost sklamanie. Dal by som tomu nazov skor Farcry: Carbon. Cele dni nic nerobim len sa ako debil vozim na aute po afrike a dookola zabijam vojakov na tych istych lokaciach. Pre mna je to len dalsia tuctova hra v poradi na ktoru zabudnem po dvoch tyzdnoch...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Xenon »

Podľa mňa má len jediný problém, ktorý ju degraduje. Odídem z križovatky na 500 m idem okamžite naspäť a sú tam zasa tí sedláci. Proste je to dosť stereotyp stále ich zabíjať. Keby tu toto nebolo, tak tá hra je úplne v poho.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
dalat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: BA - Dubravka

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa dalat »

To respawnovanie sa tu uz spominalo, je to des......tak isto aj tie nocne textury.....ale tvrdit ze grafika je horsia ako FAR CRY (1) je cisty nezmysel. inak tie krizovatky riesim tak, ze ich jednoducho (pokial sa da) obidem :laugh: a pokracujem na miesto misie. A btw taktiez nemozem suhlasit, ze je to tuctova strielacka. To sa skor da povedat o crysis, nehovoriac o tom, ze crysis bol aj podstatne jednoduchsi
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Martan »

Ked sa dalo tak som vsetky presuny riesil po vode, bolo to vzdy pohodlnejsie.

Far Cry 2 ma vsak dost rychlo prestal bavit, rozhodne su lepsie hry a ako som pisal tento hype deviatkovy co recenzenti rozputali ma z objektivnym hodnotenim malo spolocne, co uz. Peniaze vladnu svetom a nikdy sa na tom nic nezmeni....
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
Používateľov profilový obrázok
eFatal2ty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1426
Dátum registrácie: So 03. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa eFatal2ty »

Ja som od toho cakal teda o dost viac v grafike aj pribehu. Na crysis sa grafikou ani nechyta. Nepaci sa mi to moc mohlo to byt krajsie.
melissa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 98
Dátum registrácie: St 17. Sep, 2008, 17:51
Bydlisko: Dreams [17]

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa melissa »

Neviete preco mi to robi take, ze ked loadinguje level 1, tak mi naskoci ta modra obrazovka smrti a potom resetuje PC ?
Skusala som dat najskor max detaily, ako to bude vyzerat, a potom na medium, ci to nahodou neni tym, ale aj tak resetovalo :(
Oplati sa to preinstalovat? uz neviem co s tym, ale ak mi to padne este raz tak asi koncim s tym ......
bu
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Memnon »

tak tato recenzia ako keby aby nebola z toho isteho servera co jej udelil 9/10 vidiet ze to bola len bublina
http://games.tiscali.cz/reviews/farcry2vid/index.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
fakt pekne zhrnute so vsetkym suhlasim hlavne s tym ze optimalizacia umerne s grafickou je paradane podarena
celkovo poslednych 20sec hru perfektne vystihuje
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa miroh »

far cry 1 bola bomba gamesa.... kvoli ktorej sa oplatilo menit komponenty na pc...ale 2ka :smutny: nic moc.
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nehral som...ale co citam...vravim len skoda ,skoda :-(
Dunlop
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 20. Nov, 2008, 16:55
Bydlisko: Trnava

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Dunlop »

Nuda, nuda a nuda... Hlavne to cestovanie
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa Monster »

len dufam ze nebudem s nej tak sklamany ako ostatny, este stastie ze tu ma to stoji 50 dolarov :P
Asus Zenbook Duo Pro
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa FEAR »

eFatal2ty napísal:Ja som od toho cakal teda o dost viac v grafike aj pribehu. Na crysis sa grafikou ani nechyta. Nepaci sa mi to moc mohlo to byt krajsie.

Hej hej, ale si zabudol ze sa moc ani hardware na crysis nechyta toto je napriek vsetkym neduham aspon normalne hratelne co ma + "co mas z peknej grafiky na crysise ked sa pozeras na slideshow a ked to naladis na plinulu hru tak si zas niekde mimo ...a nie na tek krasnej grafike......... pre mna tak ako crysis aj toto upada do zabudnutia.. co sa tyka pribehu far cry 2 tak je to riadne slabe napad desi zmizol....
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

FEAR napísal:
eFatal2ty napísal:Ja som od toho cakal teda o dost viac v grafike aj pribehu. Na crysis sa grafikou ani nechyta. Nepaci sa mi to moc mohlo to byt krajsie.

Hej hej, ale si zabudol ze sa moc ani hardware na crysis nechyta toto je napriek vsetkym neduham aspon normalne hratelne co ma + "co mas z peknej grafiky na crysise ked sa pozeras na slideshow a ked to naladis na plinulu hru tak si zas niekde mimo ...a nie na tek krasnej grafike......... pre mna tak ako crysis aj toto upada do zabudnutia.. co sa tyka pribehu far cry 2 tak je to riadne slabe napad desi zmizol....
com ty mas problem ze ti na 260-tke OC nejde Crysis naplno bez AA a AF- sak musi ist na FANATIK aj pod DX10...
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa FEAR »

:) predstav si ze to hratelne "v mojom ponimani" nieje ;) aj napriek tomu ze mam grafu taktnutu za GTX280 OC ...mozno by niekto iny povedal ze to ide fajn no ja nie ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"