Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

TT-BA je samostatna galaxia kde neplatia ziadne pravidla.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HaDeS »

_Mato_ napísal:Cerstvy zazitok z utorkovej sluzobnej cesty....
pridam aj ja jednu rozkosnost:

Dnes rano nejaka velmi pozorna mamicka s dvomi detmi vzadu skoro vliezla do kufra. Doflekovala takmer na dotyk.

Volne pohodeno si stojim na cervenej (treti kusok v rade - Landererova x Culenova). Debatujeme s polovickou - pindam ze cez tie foliove skla kt. ma predo mnou auto hovno vidim a len tak mi padli oci do spataku ako sa podozrivo rychlo blizi za tusim mazda ci toyota
- prva myslienka : drbka tomu soferovi co nas chce preskocit ci co sak je cervena (auto sa blizi)
stihol som akurat povedat ze :
- drz sa
- premietnut si cca cenu opravy mechanizmu strechy so vsetkymi hydraulikami a pakovinami okolo,
- velice kratku modlitbu nech nedrbnu airbagy a nejakym zazrakom ROPS.

Cicusa doflekovala - upratala detvaky ktore sa rozleteli krizom krazom po aute - jedno plesklo papulaka medzi prednymi sedackami o tunel, druhe spolujadzcova sedacka vratila naspat. Vytiahla vodovky , zlozila clonu a sup nahodit makeup :hysterical: Pohodicka klidek tabacek.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa DankoPR »

Tak to je riadna sila :D :D

Ja to vidím teraz asi tak, že najarogantnejší vodiči sú polskí kamionisti a ženy, ktoré telefonujú, malujú sa alebo sa obzerajú... Pravidelne ma kamionisti obmedzujú tak, že musím na dialnici ísť pomaly až do dvojky, trojky, lebo im nerobí problém sa do kopca obiehať, chodiť hore dole cez plne čiary (keď idu do kopca a je tam pruh vyhradeny pre pomale vozidla) a podobne... Taktiež včera som išiel za nejakou Fabiou ktorá išla zo strany na stranu, vybiehala na krajnicu, asi sa jej pačilo trasenie volantu... Tak si hovorim, že radšej obehnem a čuduj sa svete, taka 23 ročna dievčina sa v zrkadielku obdivovala :)

Ak niekto dostatočne predpokladá situáciu a všíma si spätné zrkadla tak mu nerobi problem ani vodič čo ide 180 v lavom, lebo ho proste pustim, zaradim sa na chvilu doprava nech prefrči a idem si ďalej svoju jazdu....
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Nova A5 live premiere

www.live.audi





.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

snake, nenahnevaj sa na mna, ale z predu to vyzera ako novy hyundai i40 coupe :laugh:

http://1.bp.blogspot.com/-QRyeotKJRJA/V ... oops-1.jpg
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

ja sa nemam preco hnevat :D to ze korejci ukradnu grille, ford zas svetla atd, to ja za to nemozem :D trapezoid bol vzdy signaturou Audi, jak Ladvinky pre BMW, kazdy vie co to je za znacku bez toho aby videl logo :)





.
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zubesuch »

pekna ta nova A5 ale najviac sa mi stale paci ta prva.
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

svetla ma podla mna skor ako tesla..
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty kokos aj cela ta Tesla to je jedno skombinovane Mondejo s Mazdou Sest a este volacim
ved tie auta su dnes jak Mercedes C keby si nerozpoznal od Mercedes E a ten nerozlisis od Mercedesu S

ci ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

dneska vsetci miesaju vsetko. Nova CRV od zadu vyzera ako volvo cx60, trochi inak potiahli svetla. vsetci kopiruju :D

ale ta audi, no mne sa furt najviac paci ta co mas snake, to je u mna najkrajsia audina.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

mp3turbo napísal:ty kokos aj cela ta Tesla to je jedno skombinovane Mondejo s Mazdou Sest a este volacim
ved tie auta su dnes jak Mercedes C keby si nerozpoznal od Mercedes E a ten nerozlisis od Mercedesu S

ci ?
s tymto si to mercedes u mna posral.. mne osobne by vadilo, keby moje Sko vyzeralo ako spuchnute Cko :D
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Snake napísal:.. ford zas svetla ...
ktore?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Zdravím!

Prosím, neviete mi niekto poradiť?
Chcel som nakúpiť veškeré filtre na svoje auto (Opel Omega B kombi 2000) a pri kabínovom filtri si akosi nie som istý.
Mám možnosť kúpiť MANN CU3059 za 10.75€ alebo MANN CUK3059 za 21.75€
Aj keď sú oba MANN a akosi by som sfleku kúpil lacnejší, nejde mi do hlavy, prečo písmenko "K" ktoré je v tom druhom navyše stojí 11€.
Neviete niekto, aký je medzi nimi rozdiel? Ktorý kúpiť? Oplatí sa za ten rozdiel? Pocítim nejaký rozdiel?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

CU Kabínová filtračná vložka
CUK Kabínová filtračná vložka s aktívnym uhlím
http://www.mannfiltre.sk/dokumenty/mann ... e-filtrov/
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Kurňa, čo som bol slepý, veď som to na stránke MANN hľadal...
Takže... ...aký je medzi nimi rozdiel? :D
Áno, vidím, aktívne uhlie, ale nerozumiem...
Vložky do pracovných topánok si kupujem s aktívnym uhlím, aby nezosmradli. Tu ide o rovnaký efekt? Doteraz som nemal filter s aktívnym uhlím - oplatí sa za to dať 2× viac peňazí?

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"