PC vs Konzoly - koniec herneho PC??

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Smola, prave som rozbehal emulator :o Dovidenia konzola :wink:
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

jj..to je ina hra...raz sa mi podarilo vytuningovat nisan r90 tak ze na tom testovacom okruhu som dosiahol 390 km/h
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

Josifek napísal:Smola, prave som rozbehal emulator :o Dovidenia konzola :wink:
emulator coho? psx? ps2? to by este slo aj ked by to faajne trhalo.

emulator je fajn ale sucasne konzoly by sa dali emulovat mozno tak o 5 rokov :-)
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

PS2, niekedy to seka niekedy nie, este som nenasiel optimalne nastavenia. Akurat mastim Gran Turismo Concept 2002
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

ja som na PSone na Grand Turisme 2 GT-mod vytunil n. skyline a na testovacom okruhu som dal 416 km/h :o

//edit vtedy som musel jazdit do proti smeru lebo mi trvalo asi 15 minut nez som z toho dostal naj. :D
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

Voda v konzoli by ma nebavila :D ... ostanem pri PC... hry v podstate moc nehravam... akurat wow na co nie je treba super masina... aj tak si vzdy rad kupim nieco do PC ak sa mi da :o ... neprekaza mi to :wink: Skor mam z toho radost... hlavne ked risim tie problemy preco mi nenabootovala nova doska a pod :lol:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

Ja urcite zostanem pri tom PC.Dovod?Pretoze ten PC si mozem vlastnorucne poskladat,vylepsit a tiez je to lepsi pocit si PC poskladat ako si kupit uz hotovu konzolu na ktorej sa mozem akurat tak hrat :(
Je to ako si kupit model napr.lietadla(nie statickeho) ktore si kupim a pekne krok po kroku si ho poskladam a keD napriklad zistim ze som zrobil nejaku chybu tak ju opravim, vylepsim si ho aby prave to moje lietadlo vyniklo co najviac a aby lietalo co najlepsie 8) a u konzoly je to u mna tak ako keby som si kupil staticky model(lietadla) ktory si tak akurat polozim na policu a mozem ho vylepsit tak akurat tym ze na nom utriem prach a budem sa na nom kochat ako si tam stoji.
Naposledy upravil/-a alle v Po 07. Jan, 2008, 18:32, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

diablik napísal:pohodova myslienka
za 30.000 nemas vykonne pc, to ma neklam, vyhadzovanie penazi je presne to ze do toho 30tisicoveho das o 2 roky dalsich 10-20 a o dva roky znova a tak dalej...
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Split napísal:nema vyznam citovat
:lol: chlapce ale mas psone :)

PS3 s a s tym neda ani porovnat :lol:
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

05jarule napísal:dalsia nezmyselna citacia
O to presne asi ide nemyslis??? a cas ktory venujes ladeniu/skumaniu venujes hraniu
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

este ma napadlo ze ked konzoly "splynu" s pc, tak pc bude furt padat a mat hw/sw konflikty a konzola bude stale "zapnes a ides"?????...
co si potom vyberes??
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

DiwaSwina napísal:dalsia nepotrebna citacia
jezis ale sak ja som na tom drvil tak max do dvanastich a to som mal taky pocitac ze sa ani graficky nevyrovnal....na pocitaci isiel maximalne worms a este aj to som stastny ako blcha...viem ze sucasne konzoly sa s tym nedaju porovnat ale kedysi to bol hit a teraz je za zenitom...tot vsjo...a myslim si ze zakazdym ked vyjde nejaka nova grafika za niekolko tisic nie je potrebne ju vyrobit..mna uz hry moc nebavia...vacsinou na kompe netujem alebo pisem program pre PIC mikroprocesory
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
Používateľov profilový obrázok
MengelE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 226
Dátum registrácie: Ut 21. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Kalna/nad Hronom 93532

Príspevok od používateľa MengelE »

Ak by bolo CS-ko , wow a net na konzole staci mi aj konzola jelikoz toomu neni tak vlastnim pc ale uz pomali prichadzaju (kvazi produkty )co spajaju toto vsetko dokopy bez zbytocneho zatazovania uzivatela ale to tu uz bolo spomenute :wink:
Nikdy neni tak zle aby nemohlo byt horsie
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

skoda ze sa neda hlasovat za oboje.moja volba by bola obidve.som drzitelom PS2,PSP,GameCube a keD si odmyslim CRYSIS tak aj herneho PC.som uzivatelom x-tej generacie konzol a minimalne 4tej generacie PC.hrat rpg v style Final fantasy na PC to by som asi rozbil za chvilu klavesnicu,alebo mys.to jednoducho nepasuje a nejde.letecke simulatory na analógoch(pokial uz nie su vybehane)na konzole je apsolutna spica a zase hrat first person shooter alias CRYSIS,alebo Half-life na konzole to je nerealne,to by som za chvilu rozmlatil joypad a uz som na PS2 3ks rozbil...
konzola:kupis,hras.nic zlozite a o 2 roky nemusis kupit novu reviziu konzole aby si si zahral novu hru na plnych detailoch.
PC:ta ista hra ako na konzole,na nabuchanom PC,vyzera lepsie,detailnejsie(vyssie rozlysenie + vyssi AA).

celkovo je dobre mat to aj to.na PC hram strategie a shootery,na PS2 letecke simulatory a nejaky singstar,na Gamecube donkey kong,resident a na PSP sledujem anime,pocuvam mp3 za jazdy a hram co pride pod ruku.vsetko ma svoje zadelenie.tot moj nazor.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa prepelica »

Josifek napísal:Smola, prave som rozbehal emulator :o Dovidenia konzola :wink:
:roll: na emulatory ked rozbehas ps2 hru tak je to dobre na hovno...vacsinu hier natom ani nejde...ak by som si mal vyberat nejaky herny system a mal by som dost chechtakov tak by som vybral PC a PS2/3......taky metal gear solid 3 mi na kompe chyba(a na PC a PS mi chyba mgs twin snake :( takze zas Xbox360 bych musel vlastnit).....este ze 4 bude na PC :wink: .....nad PC sa ani nemusi uvazovat...to je samozrejmost v kazdej domacnosti a ked na tom nieco nejde staci dokupit nejaky ten komponentik...PS by som kupil predovsetkym koly spickovym titulom

Návrat na "Debata o všetkom"