Battlefield2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa FEAR »

Pozri si moju zostavu PC2 na tomto mi to islo na medium 1024x768 skusal som to aj na hard 1024x768 ale sem tam to sekalo ale nic hrozneho, kLemOo mu musi pojst na minime a co s tyka VGA hral som ju aj davnejsie ked som mal este integrovanu 64MB a co sa tyka ramky videl som uz aj hrat Most Wanted na 128 mb ramke akurat ju musel virtualne cez program zvecsit tym ze si brala neake te MB s disku.
Kamos to tiez hral a mal 256 mb ram a islo mu to v pohode len akurat sme za nim cakaly 15 min. lebo mu to dlhsie nacitavalo ale nikdy sa neztazovla zeby mu hra neisla a nemal ju ani na minime co ja viem, a zostavu mal podobnu ako ma kLemOo

omg.. no tak tebe to slo na tej zostave sem tam to sekalo ale nic hrozne :rolleyes: no ano pri druhu tejto hry uplne nepodstatne no kedze tebe to sem tam sekalo tak uber este polovicu z tej tvojej grafi a dostanes FX5200 "nic vzlom" ale totalna sunka este mozno aj 64bit tak mas pocit ze mu to asi pojde hratelne ? :rolleyes: + 256ram ako bohuzial.. to nema vyznam hrat ak to spusti


co sa tyka ramky videl som uz aj hrat Most Wanted na 128 mb ramke akurat ju musel virtualne cez program zvecsit tym ze si brala neake te MB s disku. - no zjavne vies o com hovoris tu namam ani komentar radsej..

a jak to tak cele citam tak casto sa opakuje slovo akurad tak vies je rozdiel medzi hranim na akej takej urovni a medzi spustenim hry ....

videl som uz aj hrat Most Wanted na 128 mb ramke - ja uz som videl tu hru aj u seba na 5x lepsej zostave ako to plinulo neslo ..ale tu ide skor o problem ten ze kopec ludi si mysli ze ked to ide 20fps tak mu to ide krasne plynulo

ps ..tu si clovek zvykne na vsetko ... milujem citat prispevky ...mne crysis ide na 7600GT na high plinulo pritom sam viem ze na mojej zostave to plinulo nejde ale prosto kopec ludom to ide aj na 3x slabsej zostave ...no hold taky je zivot.. kazdy ma iny prah vnimania plinulosti.
Používateľov profilový obrázok
lionlion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 18:47
Bydlisko: Michalovce

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa lionlion »

To co mi tu ty vycitas sekalo mi to na high na medium som to hral a sa mi nezdalo zeby mi to sekalo hoci som fps nikdy nemeral

S tym Most Wanted to bolo len na ukazku nehovolil som nic o detailoch a plynulosti hry

A ten typek sa pital ci by mu ta hra isla na jeho zostave nie ako by mu isla a na akych detailoch, podla mna ma sancu aby mu to islo bez sekania hoci na minime, niekomu to neztaci ake ma detaily ked je zviknuty na high end PC ale vecsina s takouto zostavou si na detailoch az tak nepotrpi a je spokojna ze mu to ide bez sekania
Používateľov profilový obrázok
kLemOo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 10. Okt, 2008, 21:52
Bydlisko: Tlmače

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa kLemOo »

Takže vidím že moja otázka viústila do hádky :D ale kaslite na to ... ja som si to nainstaloval ... spustil ... zapol singleplayer a nacitavalo mi mapu 15 minut a potom som to vipol .
Poznanie, sloboda, spokojnosť...
Spoiler: ukázať
|MB:MSI KT6V-LSR |CPU: AMD Sempron 2800+, 2,1 Ghz |RAM: 1Gb DDR SDRAM |VGA: nVIDIA GeForce FX 5200 128 Mb |HDD: Hitachi80 Gb 7200 ot.|OS: XP 32-bit|
Universe is the REAL WORLD!
Používateľov profilový obrázok
lionlion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 18:47
Bydlisko: Michalovce

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa lionlion »

kLemOo napísal:Takže vidím že moja otázka viústila do hádky :D ale kaslite na to ... ja som si to nainstaloval ... spustil ... zapol singleplayer a nacitavalo mi mapu 15 minut a potom som to vipol .
no presne tak ako som hovoril, hra ti pojde len ti dlho nacitava mapy kvoli ramke :cool:
Používateľov profilový obrázok
kLemOo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 10. Okt, 2008, 21:52
Bydlisko: Tlmače

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa kLemOo »

Ano .. a myslis že keby mám 512 Mb RAM 400 Mhz tak by mi to tak dlho nenačítavalo ?? Aj kebyže mám low detaily ?? Alebo treba skôr 1 Gb ??
Poznanie, sloboda, spokojnosť...
Spoiler: ukázať
|MB:MSI KT6V-LSR |CPU: AMD Sempron 2800+, 2,1 Ghz |RAM: 1Gb DDR SDRAM |VGA: nVIDIA GeForce FX 5200 128 Mb |HDD: Hitachi80 Gb 7200 ot.|OS: XP 32-bit|
Universe is the REAL WORLD!
Používateľov profilový obrázok
lionlion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 18:47
Bydlisko: Michalovce

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa lionlion »

od detailov nacitavanie hry nezavisi a ak ano tak minimalne je to hlavne o CPU a o RAM, s 512 by to bolo podla mna pod 5 min. urcite, ja som to hraval na PC2 a s nacitavanim to nebolo az take zle, neake 3-4 min. Ty mas lepsi Cpu ako ja, malo by to byt este o nieco rychlejsie, odporucal by som ty rovno 1 GB ram nestoji to az tak vela a za tu cenu to stoji uvidis
Ja som tiez najprv frcal na 256 a ked som k nej dal 512 bolo to o dost vyditelne
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa FEAR »

no a potom az vam to kluci nacita "co mimochodom voooobec nezalezi od detajlou no kdeze sak tie sa zrazu zjavia" tak potom az to dorazi do tej FX5200 tak ....a to nam uz povie asi sam kLemOo :) ale vyraz v tvari asi nebude zhodny s lionlion-ovim avatarom :red:

ze sa ja tu vobec v tomto angazujem :hi:

ps. kLemOo nehadam sa spokojne sa plazim s tejto debaty prec :D
Používateľov profilový obrázok
lionlion
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 18:47
Bydlisko: Michalovce

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa lionlion »

ach jaj niekto si neda povedat, ked to raz mam vyskusane a ide tak sa tu nieje o com bavit a jeho zostava je o dost lepsia, predpokladam ze ma GK 128 bitovu a ta moja je len 64 a to nacitavanie odkedy ty nacitava detaily tie ty nacita az pred koncom xP vydim ze niekto tu ma medzery vo vedomostiach a nevie ktore data po akych zbernicach a kedy sa nacitavaju, odkedy ked ty nacitava mapu tak to ide cez GK.... :? to je praca pre CPU-RAM-HDD
dokonca som hraval aj BF 2142 (sem tam seklo ale nie stale) NFSU2 na full detailov, Most Wanted, Carbon atd... teoria a prax je nieco ine, ten kto to ma odskusane vie asi lepsie ako ten ktory si to len mysli...

a mas pravdu radsej sa odtialto ODPLAZ lebo potis somariny... to co tu pisem ty potvrdia desiatky mojich kamosov ktory maju podobne compi a hravali sme to spolu po nete :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
kLemOo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 10. Okt, 2008, 21:52
Bydlisko: Tlmače

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa kLemOo »

No chcem len dokončiť debatu že s 512 mb RAM mi to načíta za 1 minútu ... a potom mi to vôbec neseká pohoda tiahne :)
Poznanie, sloboda, spokojnosť...
Spoiler: ukázať
|MB:MSI KT6V-LSR |CPU: AMD Sempron 2800+, 2,1 Ghz |RAM: 1Gb DDR SDRAM |VGA: nVIDIA GeForce FX 5200 128 Mb |HDD: Hitachi80 Gb 7200 ot.|OS: XP 32-bit|
Universe is the REAL WORLD!
Používateľov profilový obrázok
Pixel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 896
Dátum registrácie: Št 23. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa Pixel »

No tak o tom ako silne pochybujem ta hra s 512 zivory s 1GB to je len tak tak a 2GB su optimum ....
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa NemesiS »

Pixel napísal:No tak o tom ako silne pochybujem ta hra s 512 zivory s 1GB to je len tak tak a 2GB su optimum ....
kecy kecy kecy

ja som hral BF2 poriadne dlho na 512 ram a ked sa to rozbehlo po 2 mniútach šlo to krásne
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
Pixel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 896
Dátum registrácie: Št 23. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa Pixel »

No ja som to kedysi hraval na 1GB ramke ... 64-kove mapy na atiku a nebolo to nic moc o plynulosti som hovorit nemohol ....
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa FEAR »

to co vy ste tu zas vyhrabali za temu :D jezis maaaria
Používateľov profilový obrázok
kLemOo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pi 10. Okt, 2008, 21:52
Bydlisko: Tlmače

Re: Battlefield2

Príspevok od používateľa kLemOo »

Pixel napísal:No tak o tom ako silne pochybujem ta hra s 512 zivory s 1GB to je len tak tak a 2GB su optimum ....

Tak ty prosím ťa o ničom nepochybuj ... mám to tu doma 2x256 Mb DDR1 400 Mhz a ide to krásne ... :cool:
Poznanie, sloboda, spokojnosť...
Spoiler: ukázať
|MB:MSI KT6V-LSR |CPU: AMD Sempron 2800+, 2,1 Ghz |RAM: 1Gb DDR SDRAM |VGA: nVIDIA GeForce FX 5200 128 Mb |HDD: Hitachi80 Gb 7200 ot.|OS: XP 32-bit|
Universe is the REAL WORLD!

Návrat na "Hry a problémy s nimi"