Fyzikalna karta PhysX

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa Mainsteam »

crux2005 napísal:
zavo napísal:sak to nie je na lepsiu grafiku ale na prepocet fyziky
no , nie len
V Ghost Recone mas s physX lepsie - "krajsie" urcite efekty , ako napr. : vybuchy
Mainsteam napísal: Asi jediny plus je Ghost Recon.
to mas prosim ta odkial ?
The Hottest 3D Game:
Ghost Recon Advanced Warfighter bundled in Ghost Recon Edition
http://www.asus.com.tw/products4.aspx?l ... odelmenu=1
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Tak kto da 10k za to, aby mu krajsie vybuchovali granaty? :) Nikto nechce? :)

Ale mohla by to byt zaujimava vec, ak by v hre mali napr gulky lietat cez prud vody, taky efekt by som si spomalene pozrel...

Alebo vhodit do hangaru, kde su na policiach napr konzervy granat a sledovat ako to vsetko rozmeta naokolo, rachot, stovky konzerv s rybacinou :))) a okna uplne na kusky, mnam

Krabice su pekna vec, 8vertexov na jednu kocku s texturou... ak by ich neboli stovky, quad core by to mozno stihalo ratat, ale konzervy, pekny okruhle... 4-8x viac vertexov, to by cpu uz nestihalo, aby to bez sekania rozmetalo po hangari

Alebo vyuzitie v 3D programoch na simulacie, napr kusu latky vlecenej po strku :) Moju poslednu fluid sim, ktora mala 10s v blenderi na max rozlisku, mi jedno jadro Pentium D @3GHz ratalo tusim nejakych 14hodin? A to bolo 10sekund pohybu vody...

Ta karta je dobry napad, mozno do hier zbytocna, fyzika je aj bez nej dost premakana a kvoli drobnostiam platit tazke tisice... A okrem toho testy, ktore zverejnila Ati, kde su jej karty niekolkokrat rychlejsie ako physx...uvidime :blind:

//recenzia na xbitlabs... vraj pockat na PCIe verziu :) http://www.xbitlabs.com/articles/video/ ... physx.html
Naposledy upravil/-a Scorp v Št 29. Jún, 2006, 16:12, upravené celkom 1 krát.
Me like Pentium
wipe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: BA - Karlova Ves

Príspevok od používateľa wipe »

Scorp napísal: Moju poslednu fluid sim, ktora mala 10s v blenderi na max rozlisku, mi jedno jadro Pentium D @3GHz ratalo tusim nejakych 14hodin? A to bolo 10sekund pohybu vody...
Tak to by si mohol pastnu ze co sa ti podarilo ;)
Používateľov profilový obrázok
lordmato
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St 07. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: no Blava,ne?

Príspevok od používateľa lordmato »

pekny zoznam hier co to podporuju ale o vacsine z nich som nepocul a ani ma nezaujimaju a posledna vec je ta aby som si za +-10000 ci kolko stoji kupil tu blbu agei kartu...zas nejaky sprosty podnikavec vymyslel ako vytlct z ludi prachy kvoli ich hernemu zazitku...aj tak ved uz v max payneovi 2 bola dobra fyzika/velmi/ a to aj bez fyzikkarty...
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

http://hry.sme.sk/clanok.asp?cl=2991334

a sme doma, takto sa stava z nepodtrebneho hardware nutny hw
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Xenon »

Pekne video: Video
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"

Návrat na "Hardware všeobecne"