Half-Life 2: FakeFactory Cinematic Mod

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

Ja som akurat presiel half-life 2, a hrozne ma prekvapilo, ze pri boji so stridermi vydavaju stridery take zvuky jako ti mimozemstania z filmu Vojna svetov :good: Lebo ten film sa mi velmi pacil takze aj hento s tymi stridermi mi tam uplne sedi. A k tym modelom - ja som si prehodil uplne vsetky postavy na tie nove ktore ponuka cinematic mod, nakolko original hl mam uz asi tak 10x prejdene, a tiez mam pravidlo ze zivot je zmena :D
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

ZimaAT napísal:Mugwai: Nic take som nenasiel.. Nevies nahodou Link? Nieco som sice nasiel ale bolo to stare....
..čo konkrétne hľadáš? Upresni a popíš, nech sa dá adekvátne odpovedať..
Progress... ... 59%
ZimaAT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 20. Mar, 2009, 20:32

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa ZimaAT »

Mugwai napísal:
ZimaAT napísal:Mugwai: Nic take som nenasiel.. Nevies nahodou Link? Nieco som sice nasiel ale bolo to stare....
..čo konkrétne hľadáš? Upresni a popíš, nech sa dá adekvátne odpovedať..
Nasiel som nieco ako: fakefactory_hires_hl2_characterpack_1.04, ale to nie su nove HD modely, len stare s vysokym rozlisenim. Neviem preco tie nove HD modely nejdu ani v 9.0 BASE mode. Taktiez sa nic nevyriesilo ani po pridani toho updateu 9.5. Nahlady kapitol v Single.. maju uz screeny s tymi novymi modelmi ale po spusteni tam vobec nie su... :x Alebo este ten 9.51 update skusit?? :rolleyes:
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

ZimaAT:
Mne tiez nesli nainstalovat nove modely na cinematic mod 9.0. Ale potom som nainstaloval Cinematic Mod V9 HD ADDON a uz tam bol character pimper. Takze musis si nainstalovat ten hd addon a potom este by som ti odporucal 9.51 update(kedze hovoris ze uz mas nainstalovany 9.5), potom spustit character pimper a nainstalovat nove postavy. Ja som to instaloval takto: cm9 base, hd addon, 9.5 update, 9.51 update. Good lock :-)
Naposledy upravil/-a STALKER_01 v So 21. Mar, 2009, 19:54, upravené celkom 1 krát.
ZimaAT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 20. Mar, 2009, 20:32

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa ZimaAT »

STALKER_01 napísal:ZimaAT:
Mne tiez nesli nainstalovat nove modely na cinematic mod 9,0. Ale potom som nainstaloval Cinematic Mod V9 HD ADDON a uz tam bol character pimper. Ale ja neviem ci ty mas problem s tymto alebo s niecim inym, kazdopadne si myslim ze by si mal nainstalovat ten hd addon a potom este 9,51 update. Ja som to instaloval takto: cm9 base, hd addon, 9.5 update, 9.51 update. Good lock :-)
Aha, dik... Mal som problem s character pimperom. Odkaz tam sice bol ale nesiel. Skusim to este podla teba... :good:
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

jasne skus ten hd addon a potom este 9.51. A napis potom ci ti to ide.
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

..tož ako píše Stalker.. ..po naistalení HD addonu V9.0 sa ti pridá Character pipmer, kde si môžeš - ale nemusíš - nainštalovať HD modely postáv, všetkých, alebo len niektorých. Neskoršie verzie - prvá kvalitná je V9 - vylepšujú textúry, prípadne opravujú chyby alebo dodajú textúry iné..
Progress... ... 59%
ZimaAT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 20. Mar, 2009, 20:32

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa ZimaAT »

STALKER_01 napísal:jasne skus ten hd addon a potom este 9.51. A napis potom ci ti to ide.
No fajn, uz to fachci, akurat len ze mi skace nejaky Runtime error pri prvom loadingu v HL2 na zaciatku ked prechadzam dverami. Zase daky problem... :rolleyes: Neviem cim to bude mam 2 GB RAM, GeForce GT8800, AMD 4200+. Cudujem sa ze to ide plynulo, sem tam to len cukne... Ale diky moc za pomoc.
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

a vyskoci ti ten runtime error zakazdym ked prechadzas tym levelom? lebo aj mne to raz vyskocilo na konci ep1, lenze potom som to znovu spustil a uz mi to nevyskocilo, takze asi to bolo iba dake zavahanie... Ale ked ti to vyskakuje vzdy, tak to moze byt problem. Mne to tiez este asi pred 2 rokmi vyskakovalo pri ep1 ked som to spustil, naskocila uvodna obrazovka a potom ten error, a nedalo sa spustit hru ani... To znamena ze tam chybali dake subory, takze som nahodil ine ep1 a uz nebol problem.
Naposledy upravil/-a STALKER_01 v Po 23. Mar, 2009, 19:22, upravené celkom 1 krát.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa FEAR »

no len dalej pokracujte o tom stahovani ,.,..
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

.."nejaký runtime error" :rolleyes: ..
..a keby si napísal aký? Tiež som mal niečo "také", ale som to vyriešil uninstalom v Steame, výmazom z disku a opätovným instalom priamo zo Steamu, jednalo sa zhruba o to, že hl2.exe volal nejakú knižnicu*dll a zblblo to volanie z prostredia Borland++ 2005 (???)
..už presne neviem, bolo to cca pred trištvrte rokom ale vyriešené..
..inak samotný autor striktne doporučuje 64bit systém a 4 GB RAM a upozorňuje, že to nemusí slabší počítač zvládať..

FEAR : a niečo k téme?

..to čo opisujú, bola chyba samotného HL2 aj EP1, riešilo sa to updatom cez Steam a dokonca aj ja - i keď som mal originál - som musel stiahnuť iso z netu a nainštalovať tak, inak to nešlo. V "boxových" predajoch to už bolo vyriešené, chyba sa neobjavovala..
Progress... ... 59%
ZimaAT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 20. Mar, 2009, 20:32

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa ZimaAT »

[quote="Mugwai"].. Takze, jedna sa o Microsoft Visual C++ Runtime Error. V adrese FAKEFACTORY CM9 adresara na subore hl2.exe. Stane sa to vzdy ked prechadzam dverami za ktorymi je hned prvy loading. Len to cikne zhruba asi po 10 sekundach a nic. Potom ked sa dam do Win na plochu caka ma tam to hlasenie o Errore.. Tiez mi uz aj vyhodilo hlasenie o nenacitani lump 53 a vycisli mi tam bajty. To je tiez chybove hlasenie, ktore mi vyhodilo len ojedinele na ten isty postup v hre. Asi tam bude nieco dovrzgane s povodnym HL2. Mam to na Steame vsetko. Pri Ep1 je to v pohode, Ep2 som este neskusal... Ma niekto nejaky napad :? :-)
STALKER_01
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 21:57

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa STALKER_01 »

povedz jaky mas win? kolko bit? lebo ten mod je robeny pre 64bit systemy, to tu uz bolo spominane... Aj v readme je napisane ze by sa to malo iba na 64bit davat, a ked to skusis aj spustit na 32bitovom systeme, mozes sa pripravit na pad hry...
Používateľov profilový obrázok
eSPer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 678
Dátum registrácie: St 10. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa eSPer »

ZimaAT: ..nápad je nad tvojím príspevkom.. :-D
..ešte by možno bolo dobre, keby si updatoval C++ na poslednú verziu, ja som to tuším tiež spravil..
..alebo skús uninstal CM a nahod len 9.0 bez patchu a update, či ti pôjde.. treba skúšať, keď si prejdeš fóra (aj mimoslovenské), zistíš ako ja, že je to chorôbka ktorá trápi(la) dosť hráčov a niektorí to jednoducho nikdy nerozbehali /systém, ovládače, rezidenty, atd/..
Progress... ... 59%
ZimaAT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 20. Mar, 2009, 20:32

Re: HL2- Cinematic mod od FakeFactory

Príspevok od používateľa ZimaAT »

Mugwai napísal:ZimaAT: ..nápad je nad tvojím príspevkom.. :-D
..ešte by možno bolo dobre, keby si updatoval C++ na poslednú verziu, ja som to tuším tiež spravil..
..alebo skús uninstal CM a nahod len 9.0 bez patchu a update, či ti pôjde.. treba skúšať, keď si prejdeš fóra (aj mimoslovenské), zistíš ako ja, že je to chorôbka ktorá trápi(la) dosť hráčov a niektorí to jednoducho nikdy nerozbehali /systém, ovládače, rezidenty, atd/..
:-D Peknucke kombinacie ma asi cakaju kym to dam do poriadku.. Win mam 32, cize moze byt ze sa s tym zkratka zmierim ze to nepojde a hotovo. Skusim nieco este vymysliet a dam vediet popripade. Dik za napady zatim.. :-)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"