Zle filmy : varovanie .. zbytocne na ne nechodte

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Zle filmy : varovanie .. zbytocne na ne nechodte

Príspevok od používateľa zachary »

superbatman: občas sa oplatí pozrieť csfd (už len kvôli hodnoteniu a komentárom)
http://www.csfd.cz/film/240590-war-of-t ... next-wave/" onclick="window.open(this.href);return false;

btw. 5% som ešte u nijakého filmu nevidel, tak to musí byť fakt masaker :D
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Zle filmy : varovanie .. zbytocne na ne nechodte

Príspevok od používateľa Fanthomass »

no tú stránku som nepoznal.. keď som však po necelej hodine vypol ten film, bo som to už nezvládal, tak som normálne zapol počítač len a len za tým účelom, že si na tento film idem pozrieť hodnotenia, bo nemyslel som si, že sa takáto hrôza dá natočiť.. no tu je vidno, že mantavosť niektorých ľudí je nekonečná... keď som dal do googla hľadať recenzie na ten film, natrafil som na tie komentáre, a sú úplne pravdivé.. premýšlam od zhladnutia tejto zvrátenosti, že či som niečo horšie v živote videl, čo sa týka filmového priemyslu.. a naozaj si na nič nespomínam...
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: Zle filmy : varovanie .. zbytocne na ne nechodte

Príspevok od používateľa xcubus »

ja som si ten film stiahol uz davno...ale nezvladol som ani 5 min :D...trapne kulisy z igelitu a herecke vykony ani nehovorim :D

horsie uz je asi len Transmorphers...uz len trailer stoji za prd :D
Používateľov profilový obrázok
RMN
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: St 25. Feb, 2009, 20:30

Re: Zle filmy : varovanie .. zbytocne na ne nechodte

Príspevok od používateľa RMN »

Disaster Movie

ČSFD.CZ | IMDB.COM | YouTube.com

Jeden z najhorsich filmov, co som kedy videl. Jedina vtipna scena bola ked princezna zacala "zrat" sklenenu flasu. To jej bon appetite ma dostalo. Hambil by som sa byt scearistom tohto filmu... ODPAD!

Návrat na "Film"