HTC Sensation / XE

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6628
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa hawkeye »

tak to rad pocujem ze tam je lepsi zvuk..z desire to bude dobry upgrade :)
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa FEAR »

no tak ty si na tom lepsie ako ja :) prechodom z desire na sensation budes co sa zvuku spokojny .. no ja to porovnavam z byvalim DHD a to bolo predsalen napodiv co sa zvuku tyka zo SRS ozaj velmy dobre .. cize teraz mi to pride mierny sklz no tebe to bude hrat lepsie .. :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

Ukazka z novym nastavenim na 20Mbps :)

FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

Hmm tak na XDA citam ze sa tam uz rozbieha nejaky kernel z upravenym ovladacom pre kameru a vraj by mala zvladat 60fps recording .. tak som zvedavy co chlapci zbuchaju . :)

a dalsia novinecka :dance: uz zacina novy base ... 2.08.401.1 SENSE 3.5 uz mam nahodenu romecku .. tak teraz to sense vyzera na tom display-i ako ma :cool: pekne hodiny ziadne zukby ,.., NavBar hladucky a novy ... krasa .. :) a ine vizualne prijemne zmeny ...

Obrázok

BTW .. zaujimave ze v stavanom video prehravaci hraje to SRS na bomby .. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: HTC Sensation

Príspevok od používateľa bassgenerator »

FEAR napísal:tak nahodena ROM Android Revolution HD™ 3.5.1 XE zo vsetkm co ma sensation XE .. myslim ze ostanem u nej ..

..
hehe aj RAM-ku ty to zdvihlo tou upravou :hysterical:
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

:hmmm: ked by si to napisal pred 2 mesiacmi by to mozno malo aj "zmysel " no ani vtedy sa z ramkou nediali nijake veci ..
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

jj. a skusil si aj daake ine ROM-ky. ci tato sa ti najviac pozdavala?
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

boze ved od vtedy je uz tucet inych lepsich ROM :) kus mimo sa o tom bavit teraz :) inak neviem presne co sio myslel s tou RAM .. lebo velkost je u oboch modeloch rovnaka .. teda tie telefony su uplne zhodne :)
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

nema nahodou model XE 1 G RAM? alebo sa mylim? ak ano tak potom je to bezpredmentne. ta HD revolution je stale dobra ROM ak nie aj naj. Upravuju sa uz k nej len MOD-y, Kernel a tak, pripadne zosekane sense ktore iba zerie vykon a nic sa nedeje. :-)
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

ne ne .. HW su uplne rovnake te fony .. (az na baterku) potom uz len kozmetika .. logo cervene tlacitka .... to je len SW zalezitost tychto 2 modelov ... HD revolution su dobre ROM .. len ako vravim odvtedy su uz daleko novsie .. :) teraz mam 4.1.9 ale sense nepouzivam .. mam launcher pro
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa bassgenerator »

nevies preco nejdu linky na stiahnutie ROM. Revolution HD 5.0.2 neviem nejde to cely den. mozes to skusi len ohladom potvrdenia ci to len mne nejde, Diky
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa scpeter1 »

skusate niekto aj novy Ladovy Sendvic?Ake mate postrehy?
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa Xenon »

FEAR napísal:ne ne .. HW su uplne rovnake te fony .. (az na baterku) potom uz len kozmetika .. logo cervene tlacitka .... to je len SW zalezitost tychto 2 modelov ... HD revolution su dobre ROM .. len ako vravim odvtedy su uz daleko novsie .. :) teraz mam 4.1.9 ale sense nepouzivam .. mam launcher pro
XE má 1,5 GHz dual-core. Normálny Sensation má 1,2 GHz dual-core.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa FEAR »

Opakujem hw su tieto telefony to iste ... ten isty chipset .,. takt CPU je vecou nastaveni v OS .. nahras si stock XE ROMku a mas 1,5GHz .. ale to si dnes mozes nastavit na skoro kazdej .. ten CPU bol odjakziva 1.5Ghz .. len si vymysleli 2 typy tel .. na jednom ubrali softwarovo a neskor vydali akoze lepsi XE :) jednine co je na nom ine je ze ma baterku vyssej kapacity (kvoli vyssiemu taktu CPU) + ma akoze beats audio .. no cuduj sa svete ked si to nahras na "obycajny" sensation tak maz zrazu aj na nom beats :) opet len softwarovy zasah ..
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: HTC Sensation / XE

Príspevok od používateľa Xenon »

Ale kľudne sa môže stať, že do normálnych Sensation-ov dávajú horšie CPU. To isté je aj s CPU do desktopov. Byť ja výrobca, tak to tak robím a na 99% som si istý, že sa to tak aj robí. To, že si to už užívateľ sám "pretaktuje", je len a len jeho vec.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"

Návrat na "Android / Wear OS"