Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fester182 »

caute, chcel by som sa spytat pomoze mi behanie + dake brusaky nato aby som zhodil par kil a spevnil trochu brucho ? Pytam sa preto lebo niektori mi povedali ze behanim na bruchu nezhodim a niektori povedali ze zhodim ... tak neviem :smutny:
Vyska 185 - 190 cm vaha 105-110 kg
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

Ak chces zhadzovat, kardio je najdolezitejsie, behat je nutne, plus zarad nejake cviky na brucho a makaj co to da, samozrejmost uprava jedalnicka je tiez dolezita
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fester182 »

tou upravou co konkretne myslis ? (nechcem do seba davat ziadne smesky ...)

edit // tym ze budme behat zhodim aj na nohach ? ide mi o stehna ....
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

Nemyslim tym ziadne doplnky, ale stravu s co najviac bielkovinami, najmenej tuku, jedz viackrat denne po menej davkach
Edit: samozrejme zhodis, chudnutie nieje vec lokalna
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fester182 »

do kolkej hodiny vecernej by ste doporucili jest ? dakde som cital ze tak do tej 17tej ... co je natom pravdy ?
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

Blbost, jest mozes aj potom,
budem sa opakovat, jedz viackrat denne 5 aj 6x po menej a kvalitnejsie
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fester182 »

oukej vdaka :) dam vediet ako som postupil casom ...
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit
Fatal_1ty
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Po 25. Aug, 2008, 16:03
Bydlisko: Horovce (PU)

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Fatal_1ty »

Nazdar, no ja by som ti len chcel napísať že mám kamaráta ktorý začal posilňovať v 14 rokoch a bol dosť malý tiež mal obavy s rastu ale nič také sa nestalo cvičí ako drak je do toho úplny fanatik a rastie ako z vody teraz má 16 rokov a je na svoj vek dosť vysoký venuje sa kulturistike dosť vážne a teraz len spí, cvičí, a tretie si domysli :-)
Naposledy upravil/-a Fatal_1ty v Ne 25. Jan, 2009, 12:05, upravené celkom 1 krát.
MB: Asus P8H61-M CPU: Intel Core i3-2100 GPU: Gigabyte Radeon HD 6850 1GB DDR5 RAM: Kingstom 4GB 1333MHz DDR3 HD: WD2500AAKS SSD OCZ 60 GB Power: Corsair 450W Case: Thermaltake Soprano Display :Samsung SyncMaster 206BW. Sound Card: Creative SB X-Fi Xtreme AudioSounds box: Genius SW-5.1 Home Theater Keyboard: Logitech Mouse: Razer Diamondback 1600dpi Mousepad: Cyber Snipa Headphones: Creative Fatal1ty Gaming Headset
PHOTO: Panasonic Lumix DMC-FZ18 EG-K + HAMA Star 61, 3-cestný stativ
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa 4D4M »

Teraz som si vsimol tuto temu... tak sa na vas obratim... :laugh:...takze pls mam na vas nejake otazky keby ste mi vedeli poomct... :-)
1.) Aka ma byt odporucana teplota v posilke? :? Niektory hovoria, ze im je zima, ze sa im neda cvicit a druhy naopak, ze teplo. :?
2.) Za aku asi dobu mozem vidiet nejaky vysledok na mne? (Cvicim 2-3 krat do tyzdna cca 1 hod.)

OT: Ja zas dufam, ze od toho prestanem rast... (ale nee) :laugh: 191cm mi staci... (na 15 rokov) :) A hlavne dufam, ze mi prestanu rast aj nohy....moj najvacsi problem... :-( Neviete neexistuje nieco aby mi prestali rast nohy? :laugh:
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa yesper »

1. Teplota v posilke musi byt stala, aby sa co najmenej menila, nemoze byt mensia ako 17C, proste ziadny chlad(vznik urazov, prechladenie, atd.), nepoviem ti presne kolko ma byt, ale cca 22C
2. Cvicenie je hlavne o case, takze cakat nejaky vysledok za par dni, tyzdnov je blud. Je tam vela faktorov co to mozu ovplyvnit, to ti nik nepovie ako rychlo budes napredovat.
Používateľov profilový obrázok
4D4M
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1110
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 15:50
Bydlisko: Bratislava/Levice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa 4D4M »

O.K. vdaka, tak uz len cvicit cvicit.... :D :good:
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa miqra »

no da sa povedat ze sa snazim cvicit aj ja... sice mam 189cm na 90kg ale na cicky cvicim 6x po 4 serie s 40Kg a akurat (takze brucho robi tu vahu) :-)
jedine na trapezy dam 6x po 4 serie 100kg ale mam problem so zdvihnutim zo zeme... :-D
- cvici ma môj kamos, teda mi hovori co mam cvicit atd... :-)
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa prepelica »

jednu vec vam musim poradit...ak xcete chudnut necvicte hodinu ale aspon dve...naopak ked xcete priberat cvicte maximalne 45 minut...vahu prisposobte tomu aby ste to zvladli...na chudnutie mensie vahy...vela opakovani(aj 100 cim viac tym lepsie)...na priberanie co najvacsie...aby sa zmaklo aspon 6 opakovani...tych 45minut preto lebo ked cvicite zvysuje sa vam hladina testosteronu a prave po tych 45 minut cviku dochadza k tomu ze hladina test. klesa...z jakeho dovodu nebudem pisat lebo by som si to musel nastudovat :D....to pretoho co xce schudnut najma na bruchu....neriad sa yesperom....on ti dava stravny listok na objemovku...to ze niekolko hodin pred spankom nejest plati...behaj, bicykluj, korculuj, lez po stromoch :D...sprav naraz 200 sklapaciek aj 3x denne...v den odpocinku chod do lesa alebo pri volaku vodu aby si nelehnil doma...taka prechadzka v lese je lepsi odych jak lapet pri telke....v stravnom listku vynechaj slaninu, klobasy, suche salamy, hovadzinu, bravcove, sladkosti...ostatne mozes...ked toto budes dodrziavat za mesiac mas brucho jak rihanna
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa djkakadu »

Na schudnutie je viac opakovaní z nižšími váhami, aspoň to tak bolo keď som to skúšal. Moja téma sa stala globálnou som šéf no nie? :D A inak ako sa vám cvičí, máme tu nejakého bodybuildera po Riddickovi a Jergušovi?
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa prepelica »

napisal som snad nieco ine?

Návrat na "Debata o všetkom"