Crysis 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa FEAR »

teraz ja mozem ... a co ste cakali ? :D

s co cakate aj od toho patchu DX11 ?

ked si zoberiem v globale co vsetko sme vobec od tej hry cakaly a co sa nam dostalo, tak si stoho vydedukujem co prinesie ten patch :rep:
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Assassin »

jj fakt ostava a ziadny patch ho nezmeni ze hra je robena v DX9 a bolo optimalizovana predovsetkym na konzoli a portovana na pc, preto slape pekne aj na slabsich pc, ten patch na DX11 ak teda bude iba vylepsi par efektov ale to je asi tak vsetko, nakolko ziadny patch nenapravi to co bolo spackane v zaklade vyvoja hry. cize mozete cakat patch na bug fixy pre MP, a pripadny DX11 ktory mierne vylepsi efekty a prida par nastaveni do hry ktore uz aj tak mame s utilitkou advanced graphic options :) tot moj nazor
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa valistar »

imho to vyzera vcelku pekne, co sa hry tyka tak ma zatial nechytila.
radsej si najprv zahram AC Brotherhood :) .
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

podla mna kus sklamanie. Citi konzolovy nadych, zjednodusenie ovladania.... 1 na PC bola viacej podla mna vymakanejsia. Grafika, no pekna, ale cakal som ze to bude zas nejaky boom ako cry 1. Tak ale zas to by si konzolisti ani neprdli.
Ako jednoznacne naj FPS aku som za poslednu dobu hral ale ma to hrozne divnych nedostatkov.
Napriklad mi vadi ze ja ako alkatraz neprehovorim ani slovko celu dobu, akoze aky to ma dovod?????
ak hru hodnotim bez obzretia sa na predchadzajuce diely tak 8/10
ak beriem do uvahy co priniesli predchadzajuce diely a toto malo byt pokracovanie tak 7/10

k tomu DX11, netreba cakat ziadne super efekty, jednoducho hra je na DX9, a aby na plno vyuzila DX11 to by snad museli prekopat celu hru. ALe tak mohli pouzit aspon DX 10 ked uz :rolleyes:

edit: co by som ale pochvalil je AI, je velmi dobra a prisposobiva. Asi zatial jedna z najlepsich ake su
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

no , mne sa hra paci , ked kupim VGA tiez budem nadavat na konzoly! :D
.. k AI , jj vcelku fajn, na super soldier mam aj s cloakom problem :D
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Assassin »

valistar napísal:imho to vyzera vcelku pekne, co sa hry tyka tak ma zatial nechytila.
radsej si najprv zahram AC Brotherhood :) .
AC brotherhood je na inej urovni, na pc verziu sa cakolo a aj sa to oplatilo, kmplet grafika upravena pre pc, je to zahul
s max nastavenim na mojej masine 20-30fps ale toto patri to sekcie ACB sorry za ot
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

HellAngel napísal:podla mna kus sklamanie. Citi konzolovy nadych, zjednodusenie ovladania.... 1 na PC bola viacej podla mna vymakanejsia. Grafika, no pekna, ale cakal som ze to bude zas nejaky boom ako cry 1. Tak ale zas to by si konzolisti ani neprdli.
Je nutne si uvedomit par veci. Far Cry, Crysis 1 aj Crysis Warhead boli vo svojej podstate skor technologicke dema nez hry. Lenze vyrobca hier sa z technologickych diem neuzivi, tiez sa neuzivi z hier ktore si zahra iba par stastlivcov s highendom.

Taktiez CryEngine3 je profilovany ako univerzalny engine, nie ako CryEngine2 napisany specialne pre Crysis ci CryEngine1 pre Far Cry. To znamena, ze to nemoze byt engine iba pre highend, teda dalsi dovod preco spravit radsej velmi dobry engine, sice nie tak dobry ako CryEngine2, ale zato univerzalnejsi a menej narocny. A zjavne sa im to vyplaca, vid 7 hier vo vyvoji na CryEngine3.

HellAngel napísal:Napriklad mi vadi ze ja ako alkatraz neprehovorim ani slovko celu dobu, akoze aky to ma dovod?????
Predchadzajucu noc si vypil tequillu a to na neho posobi vzdy tak, ze nehovori. Vsak ti to hovoria v tej ponorke na zaciatku :D .
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

jaj , a to cela hra je jeden den? , :)
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Endy »

nedaju sa vybrat v multaku aj nejake dlhsie kola ? pretoze to je strasne, 5 min jedna mapa, to je hrozne malo...
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa valistar »

jj a potom zase cakat na dalsiu hru.. po prvom cakani ma presla trpezlivost :laugh:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

Gordon Freeman tiež nehovorí a HL2 nie je kvôli tomu zlá hra. :rolleyes:
s pozdravom, crux.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Bodaj by teda Alcatraz rozpraval, ked :
Spoiler: ukázať
je chodiaca mrtvola, vsak je to aj v pribehu ;). Ked sa posadi do toho sedadla a zistia ze ma takmer vsetko zlomene, roztrhnute atd :D
Používateľov profilový obrázok
cooliar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: Ut 19. Aug, 2008, 13:32
Bydlisko: Komárno

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa cooliar »

Mučo Mačo napísal:zaciarkni toogle mouse..samozrejme si nastav aj grafiku,lebo prvykrat je to na low tusim..

hw test na pct
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... emer-kazdy
diky "bratku" :-)
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Ale nanosuit rozpráva požehnane :D
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Tak ako som uz pisal na PC tuningu k clanku o DX11 mozno ani ziaden nebude .. pockaju .. zrahuju .. vyjde im ze si namastili kapsi a congo bongo fongo :) nic nove .. tos moj nazor ..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"